Przeniesienie po licencjacie. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Przeniesienie po licencjacie.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Przeniesienie po licencjacie.

Mam zamiar po licencjacie, którego mam nadzieje obronić w tym roku, przenieść się na inną uczelnie. Czy któraś z Was robiła coś takiego? Co jest potrzebne żeby to załatwić?
Nie wiem czy już powinnam się tym zająć czy mam jeszcze czas, kompletnie nie mam pojęcia od czego zacząć...
Będę wdzięczna za pomoc smile

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przeniesienie po licencjacie.

Dzienne czy zaoczne ?

3

Jestem na dziennych, a prawdopodobnie chciałabym przejść na zaoczne magisterskie.

4 Ostatnio edytowany przez no_nam (2010-01-08 13:29:44)

to najzwyczajniej w świecie wchodzisz na stronę uczelni która Ciebie interesuje i masz tam wszystkie informacje, obecnie większość posiada już e-rejestrację, wypełniasz i czekasz. Obecnie mam niż wiec nie będzie problemów z dostaniem się, pod warunkiem ze studia II stopnia są podobne do tych I stopnia. (musisz posiadać zaświadczenie o uzyskaniu licencjata)

ps. na niektórych uczelniach, o przyjęciu decyduje średnia z studiów I stopnia i średnia z obrony - m przypadku gdy jest więcej chętnych niż miejsc.

5

jesli obronisz licencjat to bez problemu mozesz skladac papiery na studia uzupelniajace magisterskie na wybrana uczelnie. z reguly rekrutacja trwa od czerwca do konca wrzesnia. a wymagane dokumenty to zaleza od uczelni. musisz sie zorientowac  co trzeba zlozyc w wybranej przez Ciebie uczelni. czasem sa tez egzaminy... ale jak zwykle troche biegania z papierami, ni rozni sie to bardzo od skladania papierow na licencjat

Jesli mnie oswoisz... bedziemy potrzebni jedno drugiemu.
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.

6

aha. czylli już mniej więcej wiem o co chodzi smile dziękuje za odpowiedzi smile

7

Więcej dowiesz się na stronie konkretnej uczelni - tak jak pisałem wyżej, teraz wystarczy się uczyć, obronić i zanieść kilka papierków na drugą - proste nie wink

8

Proste proste, trudniejsze jest to uczenie się wink Ale będę się starać smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Przeniesienie po licencjacie.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021