Zwolnienie lekarskie w ciąży a własna firma. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Zwolnienie lekarskie w ciąży a własna firma.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Zwolnienie lekarskie w ciąży a własna firma.

Witam wszystkich.
Mam pytanie do mam które prowadzą działalność gospodarczą i są w ciąży lub już urodziły, jak to wszystko wyglada od strony technicznej. Bardzo źle znoszę ciążę i non stop boli mnie brzuch, lekarz ostrzega że będę musiała iść na zwolnienie i leżeć.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zwolnienie lekarskie w ciąży a własna firma.

niuska jeżeli masz chorobowe ubezpieczenie na swojej działalności to jak najbardziej możesz iść na zwolnienie....tylko jest jeden warunek jeżeli jest to firma jednoosobowa musisz zatrudnić pracownika bo jeżeli jesteś na zwolnieniu i nikt nie pracuje u ciebie nie możesz wystawiać rachunków...

3

Jola mam pracownika czy on potrzebuje jakiegoś upoważnienia specjalnego jak by potrzeba np iść do urzędu skarbowego, lub innego urzędu?

4

Niuska tego nie wiem ponieważ ja jeździłam i sama łatwiłam po urzędach ale to zależy jakie masz na myśli sprawy urzędowe.....wiem np że na poczcie jest potrzebne pełnomocnictwo pocztowe dla twoje pracownika jeżeli chodzi o odbiór pism no i musi mieć pieczątkę a jak to wygląda w us czy zus-ie to nie mam pojęcia nie masz księgowej aby się podpytać?mi wszystkie papiery księgowa szykowała i jeżeli chodzi o składanie papierów w zusie to nie podpisujesz nic możesz dać papiery podpisane pracownikowi i złoży co kolwiek plus jest jeszcze że masz męża a mąż żonie może pomóc w firmie...

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Zwolnienie lekarskie w ciąży a własna firma.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023