gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

1 Ostatnio edytowany przez nastka28 (2016-01-23 21:37:09)

Temat: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

Witam ! Jestem tu juz od okolo 3 lat z kilkoma tematami i wiem ze te forum czasem potrafi pomoc.Dzis chcialam zapytaj gdzie i w jaki sposob poszukac odpowiedzialnego,kochajacego itd dla samotnej matki i w tym przypadku jej coreczki.Mam 26 lat i jestem matka prawie 2 letniego dziecka.Jestem caly czas sama,w sumie nie szukam bo nawet nie wiem gdzie i caly czas sobie powtarzam ze to wlasnie on ma mnie znalesc , ale to wszystko nie jest takie proste.Nie chce szukac kogos na sile czy tez byc z kims na sile,po prostu chce znalesc odpowiednia osobe ktora pokocha mnie i dziecko i zaakceptuje moja sytuacje.
Czasami wlasnie przychodza takie dni gdzie chcialabym sie do kogos przytulic,porozmawiac i czuc sie bezpieczna...ale ciagle w moim sercu cisza...
macie jakies rady ? smile
pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

Wiesz, to nie od dziecka zależy tylko od ciebie... kim jesteś, jaka jesteś, itp...
Moja kuzynka też ma dziecko 5 lat... akurat natrafiła na debila...ale prawdziwego jełopa, ale to jest tak, jak oczy zajdą...
Poznała faceta... wiem, że są po zaręczynach... planują przyszłość.
Nie mniej, gdzie poznać... możesz wszędzie, ale zależy co sobą reprezentujesz.

3

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

Staram jak najlepiej sie prezentowac i byc soba smile Ale niestety nie moge nigdzie znalesc,moze po prostu potrzeba czasu smile
jak jestem cierpliwa wiec czekam dalej smile
pozdrawiam





paulo71 napisał/a:

Wiesz, to nie od dziecka zależy tylko od ciebie... kim jesteś, jaka jesteś, itp...
Moja kuzynka też ma dziecko 5 lat... akurat natrafiła na debila...ale prawdziwego jełopa, ale to jest tak, jak oczy zajdą...
Poznała faceta... wiem, że są po zaręczynach... planują przyszłość.
Nie mniej, gdzie poznać... możesz wszędzie, ale zależy co sobą reprezentujesz.

4

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

...

5 Ostatnio edytowany przez Mariusz3145 (2016-01-31 21:13:33)

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

@nastka  pamiętaj   ze córeczka to Twój  największy  skarb że kształtuje się  jej charakter itd itd  łatwo jest je skrzywdzić i wprowadzić  złe wzorce wychowawcze .Jak sama pewnie wiesz jesteś odpowiedzialna  nie tylko za siebie ale i za nią .Wiem ze samotność doskwiera  bardzo  ale lepiej   czekać na kogoś normalnego niż wplatać się w jakieś nienormalne relacje.A na początku  znajomości każdy daje z siebie najwięcej  żeby zaimponować  drugiej stronie .Później  rożnie to bywa .

6

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

Zalezy jak stoisz z pieniedzmi. Jak kiepsko to ciezko bedzie faceta znalezc - bedzie myslal ze szukasz tatusia dla dziecka. Jak facet ma np mieszkanie 2 pokojowe to juz nie zmiesci "swojego" dziecka. Tak wiec nadzieja albo w bogatym gosciu, albo ze tez masz srodki aby cos wspolnie budowac. Inaczej facetowi taki uklad mowiac brutalnie sie nie "kalkuluje"

7

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?
kiedystubylem napisał/a:

Zalezy jak stoisz z pieniedzmi. Jak kiepsko to ciezko bedzie faceta znalezc - bedzie myslal ze szukasz tatusia dla dziecka. Jak facet ma np mieszkanie 2 pokojowe to juz nie zmiesci "swojego" dziecka. Tak wiec nadzieja albo w bogatym gosciu, albo ze tez masz srodki aby cos wspolnie budowac. Inaczej facetowi taki uklad mowiac brutalnie sie nie "kalkuluje"

Ty mi tu nie pierd...  z księżyca spadłeś ? A przepraszam materializm teraz to normalka. Ja jakoś nie robię żadnych kalkulacji . Jeżeli zakocham się w samotnej matce z dzieckiem to nie bedzie żadnych kalkulacji że ona ma dziecko ,są rzeczy ważniejsze niż pieniądze i inne dobra materialne

8

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

Wystarczy się dobrze rozejrzeć i być może zauważysz, że ktoś z towarzystwa, które już poznałaś kiedyś w jakiś okolicznościach stać się szybko może białym koniem na księciu smile

Pozdrawiam <3 :* Natalko

9

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

wracamy do tematu !!!
Nadal samotna matka z dzieckiem,caly czas poszukująca kogoś odpowiedzialnego,wiernego i kochającego hehe smile
a tak serio to z niektórymi wypowiedziami sie zgadzam z niektórymi zaś nie bardzo smile
ale przecież ilu ludzi tyle charakterów smile
pozdrawiam forumowicze ! smile
zawsze pozytywnie nastawiona Nastka smile

10

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

jest ktos z tym samym problemem ? smile

11

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

Ja kiedyś poznałem dziewczynę z dzieckiem. Powiem szczerze że nie przeszkadzało mi to. Strasznie chciałem się z nią umówić bo było od niej czuć pozytywną energię. Próbowałem parę razy ale zawsze miała jakąś wymowkę, myślałem ze to przez to ze ma dziecko i nie chce się angażować w żadne związki. W pewnym momencie dałem spokój.  Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

12

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

Może poszukaj jakiegoś rozwodnika ? Kogoś kto też ma dzieci, wtedy nie będzie problemu, a wiele jest takich osób.

13

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?
Astral Shadow napisał/a:
kiedystubylem napisał/a:

Zalezy jak stoisz z pieniedzmi. Jak kiepsko to ciezko bedzie faceta znalezc - bedzie myslal ze szukasz tatusia dla dziecka. Jak facet ma np mieszkanie 2 pokojowe to juz nie zmiesci "swojego" dziecka. Tak wiec nadzieja albo w bogatym gosciu, albo ze tez masz srodki aby cos wspolnie budowac. Inaczej facetowi taki uklad mowiac brutalnie sie nie "kalkuluje"

Ty mi tu nie pierd...  z księżyca spadłeś ? A przepraszam materializm teraz to normalka. Ja jakoś nie robię żadnych kalkulacji . Jeżeli zakocham się w samotnej matce z dzieckiem to nie bedzie żadnych kalkulacji że ona ma dziecko ,są rzeczy ważniejsze niż pieniądze i inne dobra materialne

Tu nie chodzi o kalkulacje ale mężczyźni są uprzedzeni do kobiet z dziećmi (czy słusznie czy nie, nie mam pojęcia) bo uważają że chcą ich wykorzystać, druga sprawa pan który nie ma dzieci i ma kobietę z dzieckiem często słyszy różne niepochlebne opinie od np kolegów. Tak samo sprawa ślubu, ostatni czasy przyjęło się wśród "samców alfa" że mąż to pewien rodzaj afrontu do ich męskości. No i ciężko z taką samotną matką pofiglować bo zawsze będzie miała z tyłu głowy swoje dziecko (co jest moim zdaniem słuszne, nie cierpię kobiet które nie myślą o swoich dzieciach tylko o gachu).

14

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?
Revenn napisał/a:

Tu nie chodzi o kalkulacje ale mężczyźni są uprzedzeni do kobiet z dziećmi (czy słusznie czy nie, nie mam pojęcia) bo uważają że chcą ich wykorzystać.

Kolejnym problemem jest fakt że mało komu uśmiecha się życie w trójkącie bo podejrzewam że ojciec dziecka bierze udział w życiu małego.

Najlepiej niech autorka zacznie się rozglądać za samotnym facetem z dzieckiem albo jakimś rozwodnikiem z kimś kto też ma jakąś tam przeszłość.

15

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

dziekuje za tyle odpowiedzi ! smile
tylko gdzie ich szukac ?
moim zdaniem to najlepszym kandydatem bylby facet z dzieckiem albo wlasnie jakis rozwodnik z dziecmi i wtedy i jedna i druga strona bedzie musiala zaakceptowac sytuacje partnera.
Bardzo malo jest facetow ktorzy biora odpowiedzialnosc za matke z dzieckiem kiedy sami maja ''czysta karte'' albo moze ja jeszcze nie spotkalam takiego na swojej drodze.
pozdrawiam ! smile

16

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

w moim przypadku ojciec w ogole nie bierze udzialu w zyciu dziecka. smile





Tom94 napisał/a:
Revenn napisał/a:

Tu nie chodzi o kalkulacje ale mężczyźni są uprzedzeni do kobiet z dziećmi (czy słusznie czy nie, nie mam pojęcia) bo uważają że chcą ich wykorzystać.

Kolejnym problemem jest fakt że mało komu uśmiecha się życie w trójkącie bo podejrzewam że ojciec dziecka bierze udział w życiu małego.

Najlepiej niech autorka zacznie się rozglądać za samotnym facetem z dzieckiem albo jakimś rozwodnikiem z kimś kto też ma jakąś tam przeszłość.

17

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?
nastka28 napisał/a:

dziekuje za tyle odpowiedzi ! smile
tylko gdzie ich szukac ?
moim zdaniem to najlepszym kandydatem bylby facet z dzieckiem albo wlasnie jakis rozwodnik z dziecmi i wtedy i jedna i druga strona bedzie musiala zaakceptowac sytuacje partnera.
Bardzo malo jest facetow ktorzy biora odpowiedzialnosc za matke z dzieckiem kiedy sami maja ''czysta karte'' albo moze ja jeszcze nie spotkalam takiego na swojej drodze.
pozdrawiam ! smile

Dam ci przykład ze swojej rodziny, kuzyn bez dzieci poznał starszą kobietę z dzieckiem. Poznali się na studiach, wziął z nią ślub i żyją razem, teraz mają córkę. A rozwodników i ojców samotnych jest sporo, co troche źle świadczy o naszych czasach ale na pewno nie jest trudno taką osobę poznać.

18

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

wiec moral z tego taki ze moze lepiej nie szukac tylko poczekac na swoja kolej smile

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?
rampampam napisał/a:

Wiadomo, że zawsze trudniej znaleźć nowy związek, jak już ma się jakąś historię. Szkoda, bo ludzi samotnych tak wielu sad

What ??? Samotnych jest wielu??? Właśnie  wszędzie gdzie nie spojrzeć, to same parki...Każdy ma kogoś, nawet brzydale.

20 Ostatnio edytowany przez Revenn (2016-08-07 15:07:57)

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?
nieparzystyGdansk napisał/a:
rampampam napisał/a:

Wiadomo, że zawsze trudniej znaleźć nowy związek, jak już ma się jakąś historię. Szkoda, bo ludzi samotnych tak wielu sad

What ??? Samotnych jest wielu??? Właśnie  wszędzie gdzie nie spojrzeć, to same parki...Każdy ma kogoś, nawet brzydale.

Bo parki są lepiej dostrzegalne w sklepach czy na ulicy. Ale ludzi samotnych jest też sporo, tylko oni nie są zauważalni, pracują, do sklepów chodzą wieczorem itp dlatego ich nie widzisz. Szczególnie wielu samotnych jest panów a to dlatego że mężczyzna może być super gościem ale wystarczy że jest nieśmiały i ma problemy z mówieniem i już jest sam, kobieta małomówna, i nieśmiała ma o wiele łatwiej bo wystarczy że się dobrze ubierze, usiądzie z książką na ławce i po pewnym czasie ktoś podejdzie. Czy jak chłopak usiądzie na ławce to jakaś dziewczyna do niego zagada? smile Teraz powinno się odchodzić od tych staromodnych stereotypów że to facet powinien zabiegać o kobiete i robić pierwszy krok, szczególnie teraz że jest moda na równouprawnienie.

21

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?
Revenn napisał/a:
nieparzystyGdansk napisał/a:
rampampam napisał/a:

Wiadomo, że zawsze trudniej znaleźć nowy związek, jak już ma się jakąś historię. Szkoda, bo ludzi samotnych tak wielu sad

What ??? Samotnych jest wielu??? Właśnie  wszędzie gdzie nie spojrzeć, to same parki...Każdy ma kogoś, nawet brzydale.

Bo parki są lepiej dostrzegalne w sklepach czy na ulicy. Ale ludzi samotnych jest też sporo, tylko oni nie są zauważalni, pracują, do sklepów chodzą wieczorem itp dlatego ich nie widzisz. Szczególnie wielu samotnych jest panów a to dlatego że mężczyzna może być super gościem ale wystarczy że jest nieśmiały i ma problemy z mówieniem i już jest sam, kobieta małomówna, i nieśmiała ma o wiele łatwiej bo wystarczy że się dobrze ubierze, usiądzie z książką na ławce i po pewnym czasie ktoś podejdzie. Czy jak chłopak usiądzie na ławce to jakaś dziewczyna do niego zagada? smile Teraz powinno się odchodzić od tych staromodnych stereotypów że to facet powinien zabiegać o kobiete i robić pierwszy krok, szczególnie teraz że jest moda na równouprawnienie.

Niestety ale tego raczej nie zmienimy, większość facetów cały czas myśli stereotypowo i wyśmieją tych którzy czekają na ruch kobiety.
A jak dla mnie skoro jest równouprawnienie to starać się powinny obie strony od początku, gdyby takie panowały zasady to duża część kobiet by się ogarnęła i przestała zadzierać nosa no ale co my pojedyncze jednostki zmienimy?
Ano nic bo reguły gry wyznacza większość niestety.

22 Ostatnio edytowany przez Revenn (2016-08-12 13:27:54)

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

Ale zgodzisz się ze mną że nie zawsze więkoszość ma racje i zazwyczaj to inteligentniejsza mniejszość ustala pewne prawa? Myśle że problem nie leży w facetach bo co im do tego kto robi pierwszy krok? Nawet największym podrywaczą ułatwiło by to robotę. Raczej to jest kwestia podejścia pań. Boją się dostać kosza a wiedzą że nie muszą. Tylko panowie tak samo boją się odrzucenia ale pròbują i nie idą na łatwizne jak kobiety dla ktòrych ta sytuacja jest bardzo wygodna i na ręke. Bo w końcu nie ponoszą żadnego uszczerbku na dumie i godności. Mogą tylko przesiewać w poszukiwaniu najlepszej opcji. Ale życie jest sprawiedliwe i z czasem role się odwracają czyt jak zostaje samą 30 parolatką z dzieckiem.

23

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?
Revenn napisał/a:

Ale zgodzisz się ze mną że nie zawsze więkoszość ma racje i zazwyczaj to inteligentniejsza mniejszość ustala pewne prawa? Myśle że problem nie leży w facetach bo co im do tego kto robi pierwszy krok? Nawet największym podrywaczą ułatwiło by to robotę. Raczej to jest kwestia podejścia pań. Boją się dostać kosza a wiedzą że nie muszą. Tylko panowie tak samo boją się odrzucenia ale pròbują i nie idą na łatwizne jak kobiety dla ktòrych ta sytuacja jest bardzo wygodna i na ręke. Bo w końcu nie ponoszą żadnego uszczerbku na dumie i godności. Mogą tylko przesiewać w poszukiwaniu najlepszej opcji. Ale życie jest sprawiedliwe i z czasem role się odwracają czyt jak zostaje samą 30 parolatką z dzieckiem.

Z tym że większość nie zawsze ma racje to się zgodzę ale i tak nic nie zmienisz bo to właśnie jest większość i ludzie ślepo pójdą za stadem i z góry ich reguły gry uznają za normalne, jedyna mniejszość moim zdaniem która ma wpływ na nas to politycy ale to temat na inną rozmowę.
Wyobraź sobie że nasza płeć mówi stanowcze nie jeśli chodzi o ten pierwszy krok i go nie wykonuje, jak myślisz co by się stało? Ano stałoby się to że w końcu wszystko by się wyrównało i kobiety nie bawiłby się tak facetami.
Wówczas kobiety nauczyły by się wychodzić z inicjatywą i dla odmiany od początku relacji zaangażowanie byłoby pół na pół no ale nasza płeć raczej na ten pomysł nie wpadnie i nadal będzie ślepo iść w stereotypy że facet musi pierwszy.
Więc raczej nic z tym nie zrobimy, to tak jak w szkole czasami bywało i klasa miała wycieczkę do kina a do wyboru był film A i B, 30 osób zagłosowało na A by jeden głos na film B oddał pewien osobnik piszący ten post i trzeba było iść na film który wybrała większość.
Suma summarum albo akceptujemy to wszystko albo sprzeciwiamy się ale wówczas do końca życia będziemy sami.
A z tym że rolę się odwracają to nie jestem pewien, sam znam kobietę z dwójką dzieci po 30stce i na powodzenie nie narzeka bo też jest ładna, większości facetom nie wiele trzeba niestety.

24

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?
Tom94 napisał/a:
Revenn napisał/a:

Ale zgodzisz się ze mną że nie zawsze więkoszość ma racje i zazwyczaj to inteligentniejsza mniejszość ustala pewne prawa? Myśle że problem nie leży w facetach bo co im do tego kto robi pierwszy krok? Nawet największym podrywaczą ułatwiło by to robotę. Raczej to jest kwestia podejścia pań. Boją się dostać kosza a wiedzą że nie muszą. Tylko panowie tak samo boją się odrzucenia ale pròbują i nie idą na łatwizne jak kobiety dla ktòrych ta sytuacja jest bardzo wygodna i na ręke. Bo w końcu nie ponoszą żadnego uszczerbku na dumie i godności. Mogą tylko przesiewać w poszukiwaniu najlepszej opcji. Ale życie jest sprawiedliwe i z czasem role się odwracają czyt jak zostaje samą 30 parolatką z dzieckiem.

Z tym że większość nie zawsze ma racje to się zgodzę ale i tak nic nie zmienisz bo to właśnie jest większość i ludzie ślepo pójdą za stadem i z góry ich reguły gry uznają za normalne, jedyna mniejszość moim zdaniem która ma wpływ na nas to politycy ale to temat na inną rozmowę.
Wyobraź sobie że nasza płeć mówi stanowcze nie jeśli chodzi o ten pierwszy krok i go nie wykonuje, jak myślisz co by się stało? Ano stałoby się to że w końcu wszystko by się wyrównało i kobiety nie bawiłby się tak facetami.
Wówczas kobiety nauczyły by się wychodzić z inicjatywą i dla odmiany od początku relacji zaangażowanie byłoby pół na pół no ale nasza płeć raczej na ten pomysł nie wpadnie i nadal będzie ślepo iść w stereotypy że facet musi pierwszy.
Więc raczej nic z tym nie zrobimy, to tak jak w szkole czasami bywało i klasa miała wycieczkę do kina a do wyboru był film A i B, 30 osób zagłosowało na A by jeden głos na film B oddał pewien osobnik piszący ten post i trzeba było iść na film który wybrała większość.
Suma summarum albo akceptujemy to wszystko albo sprzeciwiamy się ale wówczas do końca życia będziemy sami.
A z tym że rolę się odwracają to nie jestem pewien, sam znam kobietę z dwójką dzieci po 30stce i na powodzenie nie narzeka bo też jest ładna, większości facetom nie wiele trzeba niestety.

Myślisz że mężczyźni podrywają ją w celu stworzenia rodziny i zaopiekowania się dziećmi czy żeby tylko zaciągnąć ją do łòżka ? To że ma powodzenie nie znaczy że wszyscy faceci jakich poznaje chcą głębszych relacji a kobieta z dziećmi nie szuka samego seksu tylko stabilizacji więc napaleni adoratorzy to żadna dla niej pociecha uwierz mi, a jeszcze dzieci krępują. A chyba wiesz jak jest postrzegana samotna matka ktòra sprowadza fagasòw do domu tylko w wiadomych celach.

25

Odp: gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?
Revenn napisał/a:
Tom94 napisał/a:
Revenn napisał/a:

Ale zgodzisz się ze mną że nie zawsze więkoszość ma racje i zazwyczaj to inteligentniejsza mniejszość ustala pewne prawa? Myśle że problem nie leży w facetach bo co im do tego kto robi pierwszy krok? Nawet największym podrywaczą ułatwiło by to robotę. Raczej to jest kwestia podejścia pań. Boją się dostać kosza a wiedzą że nie muszą. Tylko panowie tak samo boją się odrzucenia ale pròbują i nie idą na łatwizne jak kobiety dla ktòrych ta sytuacja jest bardzo wygodna i na ręke. Bo w końcu nie ponoszą żadnego uszczerbku na dumie i godności. Mogą tylko przesiewać w poszukiwaniu najlepszej opcji. Ale życie jest sprawiedliwe i z czasem role się odwracają czyt jak zostaje samą 30 parolatką z dzieckiem.

Z tym że większość nie zawsze ma racje to się zgodzę ale i tak nic nie zmienisz bo to właśnie jest większość i ludzie ślepo pójdą za stadem i z góry ich reguły gry uznają za normalne, jedyna mniejszość moim zdaniem która ma wpływ na nas to politycy ale to temat na inną rozmowę.
Wyobraź sobie że nasza płeć mówi stanowcze nie jeśli chodzi o ten pierwszy krok i go nie wykonuje, jak myślisz co by się stało? Ano stałoby się to że w końcu wszystko by się wyrównało i kobiety nie bawiłby się tak facetami.
Wówczas kobiety nauczyły by się wychodzić z inicjatywą i dla odmiany od początku relacji zaangażowanie byłoby pół na pół no ale nasza płeć raczej na ten pomysł nie wpadnie i nadal będzie ślepo iść w stereotypy że facet musi pierwszy.
Więc raczej nic z tym nie zrobimy, to tak jak w szkole czasami bywało i klasa miała wycieczkę do kina a do wyboru był film A i B, 30 osób zagłosowało na A by jeden głos na film B oddał pewien osobnik piszący ten post i trzeba było iść na film który wybrała większość.
Suma summarum albo akceptujemy to wszystko albo sprzeciwiamy się ale wówczas do końca życia będziemy sami.
A z tym że rolę się odwracają to nie jestem pewien, sam znam kobietę z dwójką dzieci po 30stce i na powodzenie nie narzeka bo też jest ładna, większości facetom nie wiele trzeba niestety.

Myślisz że mężczyźni podrywają ją w celu stworzenia rodziny i zaopiekowania się dziećmi czy żeby tylko zaciągnąć ją do łòżka ? To że ma powodzenie nie znaczy że wszyscy faceci jakich poznaje chcą głębszych relacji a kobieta z dziećmi nie szuka samego seksu tylko stabilizacji więc napaleni adoratorzy to żadna dla niej pociecha uwierz mi, a jeszcze dzieci krępują. A chyba wiesz jak jest postrzegana samotna matka ktòra sprowadza fagasòw do domu tylko w wiadomych celach.

Tyle że są też faceci którzy potrafią w iście mistrzowski sposób manipulować i taki wmówi samotnej matce że szuka bóg wie czego, miłości i innych bzdetów a co go motywuje to chyba każdy facet wie tongue

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » gdzie i jak szukaj faceta dla samotnej matki ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024