Poszukuje psychiatry z trojmiasta? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Poszukuje psychiatry z trojmiasta?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Poszukuje psychiatry z trojmiasta?

Hej. Mam 26lat i od kilku lat tkwie w patologicznym zwiazku, probuje odejsc i wiem, ze nie chce! nie moge sie poddac! potrzebuje psychiatry z Trojmiasta ?
Maz kiedys mnie katowal teraz mi ubliza i mna manipuluje, probowalam juz odejsc nie raz.. Zawsze sie poddawalam, ale w koncu musze znalezc sile i go zostawic. Potrzebuje pomocy !!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poszukuje psychiatry z trojmiasta?

Zakładam ,że jesteś ubezpieczona i mogłabyś skorzystać z pomocy terapeuty na koszt NFZ ? Zadzwoń do Poradni Zdrowia Psychicznego pod tel.58 301 78-35 w Gdańsku ul. Wałowa 27 i spróbuj umówić się na psychoterapię do Michała Potkańskiego. Młody człowiek, ale z dużym wyczuciem i zaangażowaniem. Możesz też  umówić na spotkanie z  niezłym psychiatrą - Tomaszem Piaseckim. Obydwaj panowie chyba prowadzą  też prywatne gabinety.

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Poszukuje psychiatry z trojmiasta?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018