Seks przyjaźń ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Seks przyjaźń ?

Cześć sprawa wygląda tak że niedawno rozstałam się z chłopakiem.  Pewnego dnia weszłam na znany portal i zaczęłam pisać z pewnym chłopakiem.  Rozmowy te opierały się głównie na seksie.  Pisaliśmy że sobą z 2 tygodnie i niedawno zaczęliśmy się umawiać na spotkanie. Niedawno zaczęliśmy się wymieniać zdjęciami.  Zaznaczył on jednak ze chce tylko seksu co szczerze mi pasuje jednak się trochę boję. Pewnego razu oświadczył mi ze nie chce jednorazowej przyrody tylko seks przyjaźń.  Co powinnam zrobić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks przyjaźń ?

No to szybko się "wyleczyłaś", skoro już szukasz.

Stopki nie będzie big_smile

3

Jeżeli taki układ jak napisałaś szczerze Ci pasuje, to czego się boisz ? Przyznam, że nie rozumiem. Jeżeli tylko masz na tyle silną osobowość, aby oddzielić seks od uczuć, to w czym problem ? Zastanów się tylko dobrze, czy potrafisz się tak "przyjaźnić" bez przykrych konsekwencji dla siebie.

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

4

Taki układ to trudna sprawa. Z jednej strony wszystko fajnie i miło ale pomyśl co będzie jak zacznie Tobie na nim zależeć a on będzie się spotykał z innymi kobietami. Z punktu widzenia waszego układu on Cię przecież w ten sposób nie zrani bo na coś się w końcu umawialiście ale czy ty w tym momencie przejdziesz obok tego obojętnie ? przemyśl temat zanim w to wejdziesz

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018