Odzyskać Ją... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 50 ]

1

Temat: Odzyskać Ją...

Mam głównie pytanie do zdradzonych kobiet.Czy potrafiłyście wybaczyc zdradę i jak wyglądały wasze związki potem?
Moja dziewczyna dowiedziała się o zdradzie(wielokrotnej) i odeszła kilka miesięcy temu.Jest sama,zapewniała że kocha tylko mnie i już nikogo innego nie pokocha.
cały czas myślę o niej,ona pewnie o mnie też ale się nie odzywa.wiem że wypytywała tylko znajomych co u mnie.
dlatego chciałem ją poprosić o szansę i o to żebyśmy wszystko zaczeli od nowa,stąd tez pytanie jak to u was wyglądalo.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odzyskać Ją...

Spakowanie walizki i "paszoł w pisdu".

Nic się z kłamcą i zdradzaczem nie odbuduje.A już na pewno nie tego,czego nie było...miłości.

3

Odp: Odzyskać Ją...
majkaszpilka napisał/a:

Spakowanie walizki i "paszoł w pisdu".

Nic się z kłamcą i zdradzaczem nie odbuduje.A już na pewno nie tego,czego nie było...miłości.

a byłaś w takiej sytuacji?

uczucie zawsze było,potem sie delikatnie popierdzieliło miedzy nami i sie oddalilismy od siebie.zaczely się z moje strony imprezy i inne kobiety.
przez te kilka miesiecy sobie wszystko przemyslalem i poukladałem w głowie.

4

Odp: Odzyskać Ją...

Który to już temat, tylko pod innym nickiem?

A dziewczyna niegłupia, powtarzam - wyeliminowała najsłabsze ogniwo ze swojego życia smile za to szacun.

5

Odp: Odzyskać Ją...

AI każda zdrada to szrama na sercu i psychice. Wielokrotna zdrada to już patologia. Daj dziewczynie spokój, może jeszcze będzie w stanie komuś zaufać. Dość zafajdałeś jej życie.Są kobiety, które żyją ze zdradzaczem, bo dzieci, bo kredyt, bo brak pieniędzy. Im wszystkim serdecznie współczuję. Was jednak nie wiąże nic i powinna za to Bogu dziękować, może odejść.

6

Odp: Odzyskać Ją...

Zdradzałeś dziewczynę będąc z nią. Dlaczego miałbyś jej nie zacząć zdradzać po powrocie do niej ? Jeżeli kogoś kochasz i szanujesz tę osobe to nie krzywdzisz jej świadomie a ty niestety z premedytacją wbijałeś jej nóż w plecy. Daj jej spokój i trzymaj za nią kciuki żeby jeszcze kiedyś komuś zaufała po tym co ty jej zgotowałeś

7

Odp: Odzyskać Ją...

tylko że wiem że nadal mnie kocha i pod tym kątem wlasnie patrze na to.gdyby uczucia z jej strony nie bylo to bym dal jej spokoj na zawsze.
wiem ze gdyby tylko dała mi tą 1 szansę to bym jej udowodnił że się nie myliła.

8 Ostatnio edytowany przez agusia587 (2016-01-07 16:26:11)

Odp: Odzyskać Ją...
majkaszpilka napisał/a:

Spakowanie walizki i "paszoł w pisdu".

Nic się z kłamcą i zdradzaczem nie odbuduje.A już na pewno nie tego,czego nie było...miłości.


Popieram całą sobą.
A o Twoim zachowaniu wolę nic nie pisać, szkoda czasu ...
Dla Twojej ex ... gratki i szacun, że Cię pogoniła !

9

Odp: Odzyskać Ją...
AI87 napisał/a:
majkaszpilka napisał/a:

Spakowanie walizki i "paszoł w pisdu".

Nic się z kłamcą i zdradzaczem nie odbuduje.A już na pewno nie tego,czego nie było...miłości.

a byłaś w takiej sytuacji?

uczucie zawsze było,potem sie delikatnie popierdzieliło miedzy nami i sie oddalilismy od siebie.zaczely się z moje strony imprezy i inne kobiety.
przez te kilka miesiecy sobie wszystko przemyslalem i poukladałem w głowie.

Byłam niestety.

Dobrze,że Ciebie w cztery litery kopnęła.

10 Ostatnio edytowany przez Elle88 (2016-01-07 16:31:40)

Odp: Odzyskać Ją...
AI87 napisał/a:

tylko że wiem że nadal mnie kocha i pod tym kątem wlasnie patrze na to.gdyby uczucia z jej strony nie bylo to bym dal jej spokoj na zawsze.
wiem ze gdyby tylko dała mi tą 1 szansę to bym jej udowodnił że się nie myliła.

biedaku.. To ty chcesz wracać, bo to ONA kocha ciebie, a nic o tym, że ty kochasz ją. Ależ poświęcenie..co za serce!!

Chyba jakiś ORDER za tą honorowość się należy ..buahahahah, co za pustok

11

Odp: Odzyskać Ją...
Elle88 napisał/a:
AI87 napisał/a:

tylko że wiem że nadal mnie kocha i pod tym kątem wlasnie patrze na to.gdyby uczucia z jej strony nie bylo to bym dal jej spokoj na zawsze.
wiem ze gdyby tylko dała mi tą 1 szansę to bym jej udowodnił że się nie myliła.

biedaku.. To ty chcesz wracać, bo to ONA kocha ciebie, a nic o tym, że ty kochasz ją. Ależ poświęcenie..co za serce!!

Chyba jakiś ORDER za tą honorowość się należy ..buahahahah, co za pustok

i po co głupio ironizujesz?gdybym jej nie kochał to raczej bym nie myślał nad poproszeniem jej o szansę.

12 Ostatnio edytowany przez Michmo (2016-01-07 16:35:41)

Odp: Odzyskać Ją...

AI myslę,że robisz tutaj za Trola smile. Nie wierzę,że piszesz poważnie

13

Odp: Odzyskać Ją...

hahahhahaha.....

Potrafisz rozbawić jak nic.No tak,ona Ciebie kocha,a Ty nie dasz jej się tak męczyć bez siebie...
Cytując klasyka... czizas ja piertolę.

Którą głowa Ty zacząłeś myśleć?

14 Ostatnio edytowany przez AI87 (2016-01-07 16:37:25)

Odp: Odzyskać Ją...
Michmo napisał/a:

AI myslę,że robisz tutaj za Trola smile. Nie wierzę,że piszesz poważnie

srola.

a co w tym takiego dziwnego?mało zwiazków się rozpada i ludzie wracają do siebie po czasie?i pytam glownie kobiet,które zostaly tak potraktowane.czy dały szansę i jeśli tak to czy te zwiazki przetrwały.

15

Odp: Odzyskać Ją...

Nie jestem kobietą ale byłem kiedyś z kobietą która traktowała mnie tak jak ty traktowałeś swoją byłą więc moge się wypowiedzieć smiało w tym temacie. Zrobiłeś dziewczynie bałagan w głowie. Uwierz mi rana jaką zostawiłeś na jej psychice nie prędko się zagoi a blizna po niej zostanie na całe życie. Albo brakuje Tobie empatii albo jesteś zbyt zakochany w sobie. Daj jej spokój dla jej dobra

16

Odp: Odzyskać Ją...
AI87 napisał/a:
Elle88 napisał/a:
AI87 napisał/a:

tylko że wiem że nadal mnie kocha i pod tym kątem wlasnie patrze na to.gdyby uczucia z jej strony nie bylo to bym dal jej spokoj na zawsze.
wiem ze gdyby tylko dała mi tą 1 szansę to bym jej udowodnił że się nie myliła.

biedaku.. To ty chcesz wracać, bo to ONA kocha ciebie, a nic o tym, że ty kochasz ją. Ależ poświęcenie..co za serce!!

Chyba jakiś ORDER za tą honorowość się należy ..buahahahah, co za pustok

i po co głupio ironizujesz?gdybym jej nie kochał to raczej bym nie myślał nad poproszeniem jej o szansę.

Bo tu nie wiadomo śmiać się czy płakać.
Przestań się wydurniać i pajacowac z tym "kochaniem". Wpisz se w Wikipedię (Albo googla lepiej) hasło: "Miłość. Może będzie coś o zdradach to daj znać, chętnie się doedukuję..

17

Odp: Odzyskać Ją...

sama nie pajacuj jak nie masz nic do napisania.nie bede ci tłumaczył czy kocham czy nie.jak inaczej nazwiesz pustkę i więlką tęsknotę za kimś?

18

Odp: Odzyskać Ją...

No ale odpowiedz na jedno pytanie - przecież była z tobą, to po co szukałeś innych doznań???Innych dziewczyn???

19 Ostatnio edytowany przez Elle88 (2016-01-07 17:00:03)

Odp: Odzyskać Ją...
AI87 napisał/a:

sama nie pajacuj jak nie masz nic do napisania.nie bede ci tłumaczył czy kocham czy nie.jak inaczej nazwiesz pustkę i więlką tęsknotę za kimś?

To jest ból dupy za niemożliwością odzyskania zabawki, która do tej pory samemu się rozporządzało. A ona się zbuntowała yikes i se poszła w swoją stronę.
Jak tylko ona da Ci szansę, natychmiast przejdzie ci ten "zapał" do naprawiania, bo poczujesz, że znowu ją masz w zasięgu.

Ty nie masz bladego pojęcia czym jest Miłość.
Żeby kogoś kochać to trzeba najpierw kochać i szanować siebie. Szmacenie się to trochę daleko od tego stanu ducha, o jaki chodzi..

20 Ostatnio edytowany przez AI87 (2016-01-07 17:02:01)

Odp: Odzyskać Ją...
zbytdelikatna napisał/a:

No ale odpowiedz na jedno pytanie - przecież była z tobą, to po co szukałeś innych doznań???Innych dziewczyn???

bo źle się układało między nami w pewnym okresie między nami.mieszkaliśmy ze sobą ale tak jakby obok siebie bo miała wieczne fochy.potem się pogodziliśmy i było coraz lepiej ale dowiedziała się o zdradach moich z tego choojowego okresu.

21

Odp: Odzyskać Ją...

Chciałeś rad,a teraz strzelasz focha,że nikt nie mówi Ci tego, co chciałbyś usłyszeć.
Niestety,ale Ty kochać nie potrafisz.Niektórzy tak mają...i kobiety i faceci.Ty się do nich zaliczasz.
Gdybyś kochał naprawdę, to nie właziłbyś na wszystko co ma puls.

22

Odp: Odzyskać Ją...

Mówię, to ciągle ten sam baran, tylko inny nick.

Dalej bełkocze coś o "fochach" i tym się zasłania, jako powód do zdrady.
W poprzednim wątku chyba nawet coś ci doradzałam, ale im wiecej piszesz, tym bardziej sie ciesze , że ta biedna dziewczyna ma ciebie z głowy.

Zdradzał, bo miala "fochy..to co dopiero jakby byla w ciąży (z humorami) albo przeżywala jakiś trudny okres.
Mowie ci, nie zawracaj jej egoisto glowy

23 Ostatnio edytowany przez AI87 (2016-01-07 17:09:11)

Odp: Odzyskać Ją...
Elle88 napisał/a:

Mówię, to ciągle ten sam baran, tylko inny nick.

Dalej bełkocze coś o "fochach" i tym się zasłania, jako powód do zdrady.
W poprzednim wątku chyba nawet coś ci doradzałam, ale im wiecej piszesz, tym bardziej sie ciesze , że ta biedna dziewczyna ma ciebie z głowy.

Zdradzał, bo miala "fochy..to co dopiero jakby byla w ciąży (z humorami) albo przeżywala jakiś trudny okres.
Mowie ci, nie zawracaj jej egoisto glowy

ale go*no tam wiesz o co chodziło między nami a mądrzysz się.jaki inny wątek który?proszę bardzo link podać bo narazie to tylko pomawiasz.

24

Odp: Odzyskać Ją...

Czyżbyś  Elle mówiła o Michaile?

No fakt...podobne rozkminy.

25

Odp: Odzyskać Ją...

Zaraz załapiesz bana. To bedzie najlepsze rozwiązanie twojego problemu smile

26

Odp: Odzyskać Ją...

Tja, klonujesz się czy pączkujesz ?
http://www.netkobiety.pl/t91978.html
http://www.netkobiety.pl/t91660.html

27 Ostatnio edytowany przez Elle88 (2016-01-07 17:12:43)

Odp: Odzyskać Ją...
majkaszpilka napisał/a:

Czyżbyś  Elle mówiła o Michaile?

No fakt...podobne rozkminy.

Tak, ale później jeszcze jakiś przychlast zakladał temat i miał identyczne rozkminy i dostał bana, albo zamknięto temat, właśnie za chamstwo. Obstawiam, że to ta sama osoba.

EDIT: O widzisz.. Izka na ratunek! big_smile  hihi

widze, że niepotrzebnie się tam produkowałam.. a to burok pierwsza klasa. Zgłaszajcie go dziewczyny i zaraz zaliczy wypad.
Szkoda internetów na niego, niech spada smile

28

Odp: Odzyskać Ją...

i co niby wspolnego mam z tymi tematami poza podobnym problemem?

29

Odp: Odzyskać Ją...

Taki sam styl i ton wypowiedzi, taki sam rytm pisania, taki sam schemat reakcji.
W taki sam sposób przedstawiasz rzekome powody swoich wielokrotnych zdrad.

30

Odp: Odzyskać Ją...
Elle88 napisał/a:
majkaszpilka napisał/a:

Czyżbyś  Elle mówiła o Michaile?

No fakt...podobne rozkminy.

Tak, ale później jeszcze jakiś przychlast zakladał temat i miał identyczne rozkminy i dostał bana, albo zamknięto temat, właśnie za chamstwo. Obstawiam, że to ta sama osoba.

EDIT: O widzisz.. Izka na ratunek! big_smile  hihi

widze, że niepotrzebnie się tam produkowałam.. a to burok pierwsza klasa. Zgłaszajcie go dziewczyny i zaraz zaliczy wypad.
Szkoda internetów na niego, niech spada smile

Obaj zostali zbanowani,a watki zamknięte.

31 Ostatnio edytowany przez AI87 (2016-01-07 17:15:33)

Odp: Odzyskać Ją...

dobra daj sobie spokój z takimi rozkminami. jesteście z góry nastawione anty,tego mogłem sie spodziewać.

32 Ostatnio edytowany przez Elle88 (2016-01-07 17:15:37)

Odp: Odzyskać Ją...

I jeszcze nałogowy ściemniacz smile Zero pokory, zero refleksji. Tylko "oddajcie mu jego zabawkeeęęęę" !!! buuuuuuuuu


Oj, mam nadzieję, że go dziewczyna przeczołga haha. OBy tak dalej.
Kto wie, może w finale gośc sam siebie wyeliminuje wink

Jak dla mnie takie osobniki powinny iśc do odstrzału

33

Odp: Odzyskać Ją...
Elle88 napisał/a:

I jeszcze nałogowy ściemniacz smile Zero pokory, zero refleksji. Tylko "oddajcie mu jego zabawkeeęęęę" !!! buuuuuuuuu


Oj, mam nadzieję, że go dziewczyna przeczołga haha. OBy tak dalej.
Kto wie, może w finale gośc sam siebie wyeliminuje wink

Jak dla mnie takie osobniki powinny iśc do odstrzału

i co cię tak cieszy?nie śmiej się bratku z czyjegoś wypadku.

34

Odp: Odzyskać Ją...

Widzisz kolego...nawet inteligencją nie grzeszysz.
Mogłeś się choć trochę postarać.

35

Odp: Odzyskać Ją...

Jej wina !
Toż fochy miała.
Za focha należy się widocznie wielokrotna zdrada i co my się tu będziemy produkować ...

36

Odp: Odzyskać Ją...
IsaBella77 napisał/a:

Jej wina !
Toż fochy miała.
Za focha należy się widocznie wielokrotna zdrada i co my się tu będziemy produkować ...

już napisałem że go*no wiecie o co chodzilo.ale dobra śmiejcie sie do woli.to potraficie najlepiej,kolo wzajemnej adoracji.

37

Odp: Odzyskać Ją...

Cicho już bądźmy,bo nam się kolega,samiec Alfa obrazi i wtedy on nas tu przeczołga odpowiednio big_smile big_smile

I wielokrotnie big_smile

38

Odp: Odzyskać Ją...
AI87 napisał/a:
Elle88 napisał/a:

I jeszcze nałogowy ściemniacz smile Zero pokory, zero refleksji. Tylko "oddajcie mu jego zabawkeeęęęę" !!! buuuuuuuuu


Oj, mam nadzieję, że go dziewczyna przeczołga haha. OBy tak dalej.
Kto wie, może w finale gośc sam siebie wyeliminuje wink

Jak dla mnie takie osobniki powinny iśc do odstrzału

i co cię tak cieszy?nie śmiej się bratku z czyjegoś wypadku.

cieszy niezmiernie smile

Już zaczynają się 'jazdy z psychiką', pomału ci ten brak kontroli siada na głowę..dobrzeeee ::D

Mówię, oby tak dalej, a jak dostaniesz troche po dupie to może będa z ciebie ludzie.

Narazie wszystko jest jak powinno być.

39

Odp: Odzyskać Ją...

dalszą dyskusje z wami uważam za calkowicie zbedna.

a odzyskać i tak ją będe próbował.

40

Odp: Odzyskać Ją...
AI87 napisał/a:

dalszą dyskusje z wami uważam za calkowicie zbedna.

a odzyskać i tak ją będe próbował.

Oczywiście.

Tymczasem żegnaj, senna maro! wink

41

Odp: Odzyskać Ją...
AI87 napisał/a:

(...) śmiejcie sie do woli.to potraficie najlepiej,kolo wzajemnej adoracji.


Obawiam się, że ta dogłębna i rzetelna analiza naszych umiejętności nie do końca pokrywa się z tematem tego wątku.

42 Ostatnio edytowany przez AI87 (2016-01-07 17:30:35)

Odp: Odzyskać Ją...
emde napisał/a:
AI87 napisał/a:

(...) śmiejcie sie do woli.to potraficie najlepiej,kolo wzajemnej adoracji.


Obawiam się, że ta dogłębna i rzetelna analiza naszych umiejętności nie do końca pokrywa się z tematem tego wątku.

a nie widzisz tych ataków od samego początku?

ale wystarczylo zobaczyć zdanie ''tacy osobnicy powinni iśc do odstrzału'' by się przekonać z kim sie ma tutaj do czynienia.

43

Odp: Odzyskać Ją...
AI87 napisał/a:
emde napisał/a:
AI87 napisał/a:

(...) śmiejcie sie do woli.to potraficie najlepiej,kolo wzajemnej adoracji.


Obawiam się, że ta dogłębna i rzetelna analiza naszych umiejętności nie do końca pokrywa się z tematem tego wątku.

a nie widzisz tych ataków od samego początku?

No dobra,to może odwróćmy sytuację.Po tych jej ciągłych fochach i tym,że oddaliliście się od siebie,ona zaczęła dawać pupcię na lewo i prawo.Rogi masz jak stąd do Kanady.

Ale Ty nadal ją kochasz...wróciłbyś?

44 Ostatnio edytowany przez AI87 (2016-01-07 17:49:57)

Odp: Odzyskać Ją...

nie wiem.ogolnie uwazam że kobiety się powinny bardziej szanować.

45 Ostatnio edytowany przez majkaszpilka (2016-01-07 17:55:44)

Odp: Odzyskać Ją...
AI87 napisał/a:

nie wiem.ogolnie uwazam że kobiety się powinny bardziej szanować.


No widzisz...nie wiesz.A ja Ci powiem,że wiesz.Nie chciałbyś "ladacznicy",bałbyś się,że w razie jakiejś sprzeczki,cichych dni,ona pójdzie w tango.Że kumple będą mówić,jak z Ciepie pipa.Każde krzywe spojrzenie będziesz tłumaczył tym,że pewnie Twoja luba robiła mu loda.
Tak to wygląda kolego.

Myślisz,że to byłaby oznaka jej miłości wobec Ciebie?

EDIT: a dlaczego muszą?W czym wy jesteście lepsi,że nie musicie.
Ty masz fun,ona też.
Ty spuszczasz z krzyża,ona ma wielokrotne orgazmy.

A miłość przeciez kwitnie.

46

Odp: Odzyskać Ją...

Hahahahah

No, Majka słyszała?  Powtórzę: kobieta powinna sie "szanować", tj. nogi złączone, a facet lubi sie zabawić i może i POWINIEN się zabawić. znakomite big_smile

Szczyt hipokryzji.


Oj, szczęściara, że się wszystko wydało, po poglądy to ma chłopek roztropek sprzed kilku wieków.

47 Ostatnio edytowany przez AI87 (2016-01-07 17:58:32)

Odp: Odzyskać Ją...

Juz słowa bardziej przed słowem szanować nie zauważyła co?

kobieta powinna się BARDZIEJ SZANOWAĆ i to ci powie każdy w miarę normalny człowiek.ja się do zdrady przyznałem i już swoje przecierpiałem po jej odejściu.

48

Odp: Odzyskać Ją...
AI87 napisał/a:

Juz słowa bardziej przed słowem szanować nie zauważyła co?

kobieta powinna się BARDZIEJ SZANOWAĆ i to ci powie każdy w miarę normalny człowiek.ja się do zdrady przyznałem i już swoje przecierpiałem po jej odejściu.


To ona będzie się "bardziej" szanować niż Ty i dlatego np.nie będzie uprawiać z przygodnymi frajerami seksu analnego.Ale dalej będzie się puszczać i robić oral z połykiem,bo lubi

No sorrki...ale Twoje tłumaczenia tych spraw są szczeniackie.Celowo tak piszę,żebyś w końcu zrozumiał.

49 Ostatnio edytowany przez feniks35 (2016-01-07 18:10:30)

Odp: Odzyskać Ją...
AI87 napisał/a:

Juz słowa bardziej przed słowem szanować nie zauważyła co?

kobieta powinna się BARDZIEJ SZANOWAĆ i to ci powie każdy w miarę normalny człowiek.ja się do zdrady przyznałem i już swoje przecierpiałem po jej odejściu.

No tak przyznales sie do zdrady wiec ona ma zasrany obowiazek wybaczyc i puscic w niepamiec to co bylo bo Ty cierpiales !!! Nie wiem czy bardziej jestes smieszny czy obrzydliwy w swoim rozumowaniu i postepowaniu. Trzymam kciuki zeby Twoja ex byla szczesliwie zakochana w kims kto ja BARDZIEJ bedzie szanowal hie hie.
P.S. ostatnie zdanie to ironia gdybys nie załapał ;)

50

Odp: Odzyskać Ją...

Jak już wiecie, autor okazał się trollem. Na przyszłość proszę o zgłaszanie nam takich przypadków poprzez raport.

Posty [ 50 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024