cialo, cwiczenia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » cialo, cwiczenia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: cialo, cwiczenia

Hej, nie wiem czy pisze w dobrym miejscu, ale postanowilam sie o cos zapytac. Nastal nowy rok i wiadomo ze rowniez nowe postanowienia. Mam duza pupe i narzekam na to, ale nie jest ona tak jedrna i ksztaltna jakbym chciala. Poza tym mam na niej troszke rozstepow (pojawily sie bo za szybko roslam). Postanowilam wiec cos zmienic. Zaczelam cwiczyc z Mel b - cwiczenia na posladki i dodatkowo na brzuszek wink bede sie sstarala robic to regularnie. Ktora z was z nia cwiczy? Widzicie jakies efekty? A moze macie jakies rady dla mnie, jak osiagnac moj cel? Moze dzieki wam zdobede wieksza motywacje big_smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: cialo, cwiczenia

Hej smile Ja też przez jakiś czas ćwiczyłam z Mel B i to dokładnie ten sam zestaw. Miałam 3 miesiące przerwy (lenistwo mnie dopadło), ale teraz zabieram się znowu za zestaw brzuch+pośladki. Nie jestem fanką ćwiczeń, ale 20 min dziennie jestem się w stanie przemęczyć. Efekty są widoczne- jak na mój gust -bardzo szybko. Po ok dwóch tygodniach widać poprawę. Nie mówię, że jest to nie wiadomo jaka rzeźba, ale sama zobaczysz, że jest na co popatrzeć big_smile

3

Nie ćwiczyłam z Mel B ale słyszałam, że efekty są bardzo dobre, może też spróbuję;)

4

ja postanowień noworocznych nie  mam, ale równiez polecam ćwiczenia z mel.b. daje w kość, ale są efekty smile
pamiętam ćwiczenia na nogi, zakwasy miałam straszliwe big_smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » cialo, cwiczenia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018