Kolezanki & ja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Kolezanki & ja

Czesc Dziewczyny,

mam takie rozwazania Noworoczne, zwiazane ze mna, postrzeganiem mnie przez dwa srodowiska -kolezanek i kolegow. Zastanawia mnie, czy to postrzeganie jest zbiezne :-)
Kolezanki, ktore chyba chca dobrze, poglebiaja w pewien sposob moje kompleksy, ktorych mam pelno. Ostatnio poznawalam spora ilosc mezczyzn.. ale jak sie okazuje, zainteresowanie, ktore wydawlo mi sie byc zainteresowaniem damsko-meskim, okazalo sie byc jakims splotem przypadkow - wedlug  moich kolezanek (przyjaciolek)...

1) gdy facet, z ktorym spotykala sie moja wspolokatorka, poprosil o moj numer telefonu (i to nie raz) - komentarz, ze strony kolezanek - chcial wywolac w niej zazdrosc, chcial wyciszyc znajomosc albo zrobic jej na zlosc;
2) poznalam chlopaka na imprezie, podeszedl do mnie i pogadalismy, jego kolega w tym czasie bawil sie z inna dziewczyna - komentarz - no tak, skoro kolega kogos wyrwal to i on musial kogos zagadac, zeby nie stac samemu (a byla z nimi jeszcze kolezanka, z tym chlopakiem mam nadal kontakt, chociaz jest za granica);
3) obcy chlopak na ulicy zatrzymal mnie i zaproponowal teatr - pewnie jakis podrywacz, ktory tylko sprawdza, jakie ma szanse u dziewczyn;
4) kolega w pracy czesto do mnie zagaduje, proponuje wspolne wyjdcia - komentarz, zaufal Ci, ceni Twoja opinie, chce sie czegos dowiedziec, itp;

Sa to wszystko sytuacje sprzed 3 miesiacy. Gdyby spojrzec dalej wstecz, pewnie byloby ich wiecej. Nigdy nie uslyszalam komentarza w stylu "spodobalas sie chlopakowi", czy "wpadlas mu w oko" od moich kolezanek/ przyjaciolek. Miotaja mna rozne emocje. Powiedzcie mi, czy wedlug Was przesadzam z moimi pretensjami do kolezanek - poniekad te komentarze wplywaja na moje poczucie wartosci. A moze sa to nieszkodliwe aluzje, ja wyolbrzymiam i za bardzo analuzuje glupie sytuacje szukajac dziury w calym? Od zawsze bylam szara myszka, na ktora nikt szczegolnie nie zwracal uwagi. Przez ostatni rok zrzucilam 10 kg, zaczelam sie lepiej ubierac, dbac o siebie, wiecej sie usmiechac. Ale kompelksy nie poddaly sie diecie wyszczuplajacej :-) Anyway, polecam :-)

Dzieki za Wasze opinie i dziekuje, jesli uda Wam sie wybic z mojej glowy przesadne drazenie tematu big_smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kolezanki & ja

Jakie podłe yikes
A one są samotne czy mają kogoś? I czy są atrakcyjne? Może tak nienawidzą facetów, że wszędzie węszą spisek.
Ale powinnaś im coś pocisnąć w odpowiedzi big_smile

3

Moja rada....Zmień koleżanki albo nie słuchaj ich. Zawsze gdy w grę wchodzi facet,znika przyjaźń a rodzi się współzawodnictwo między kobietami. Zwyczajnie zazdrość. Nie pytaj o zdanie koleżanek,bo to nie one będą z Tobą żyć ani zakładać rodzinę. Naucz się słuchać własnego serca i używać własnego rozumu. Pozdrawiam

4

Hejka  obejrzyj sobie  filmik na yt pt "Kolezanki",filmik Klaudii Klary w/g mnie ponadczasowy ,mysle ze da Ci wiele do myslenia:-)

"Dziewczyny,miejcie troche empatii.A co to jest empatia?Ja cos slyszalam,to taka zupa z Azji" Lejdis
"Najgorzej,gdy diabel kupi na targu uzywane skrzydla i nagle glosi swiatu,ze teraz jest aniolem..." Elzbieta Bancerz

5

takie przyjaciółki to chyba nie do konca dobry pomysl. Na pewno jestes super dziewczyną, na ogolne odbieranie ciebie przez innych wplywa nie tylko uroda charakter poczucie humory wszystko. Nie warto wierzyć we wszystko co mowia inni, moim zdaniem one zwykle ci zazdrszą i moim zdaniem to nie przypadek ze tyle mezczyzn zwraca na ciebie uwage. Glowa do gory i do przodu hej!

Witajcie, temat sprzed roku, myślę, że warto zaktualizować smile Dziękuję wszystkim, którzy się wypowiedzieli! Koleżanek nie zmieniłam, raczej zrozumiałam ich wypowiedzi. To prawda, same miały problemy z facetami, stąd projekcja ich obaw na mnie. Plus myślenie stereotypowe typu "faceci to świnie". Moje poczucie wartości ustabilizowało się również na tyle, by nie traktować takich opinii osobiście i patrzeć na fakty. A z  jednym z panów wyżej opisanych spotykam się smile
Życzę wszystkim wypowiadającym się w tej sekcji więcej wiary w siebie, bo to co mamy w środku przebija na zewnątrz. Warto popracować nad sobą i wyjść ze strefy komfortu. smile tego Wam  życzę w 2017!

Hej

Jako facet pozwolę sobie zabrać głos w dyskusji i mam nadzieję, że będzie to jakimś cennym dodatkiem.

Z mojego, męskiego punktu widzenia, sprawa jest oczywista.
Faceci, którzy do Ciebie zagadywali, zrobili to, bo im się spodobałaś, po prostu. Dlatego powinnaś się po prostu cieszyć smile

A koleżanki były zazdrosne.

Moja była często dostawała szału, gdy widziała ładniejszą kobietę od siebie. Z kolei inna dziewczyna, z którą się spotykałem, potrafiła z uśmiechem na twarzy przyznać, że jakaś inna kobieta jest piękna. Dlatego nie ma co generalizować, że wszyscy/wszystkie takie są. To tak, jak w przypadku mojego kolegi, którego znajomy, ciągle mu mówił: "daj sobie spokój, nie Twoja liga" i bez przerwy to samo, a wszystko to pewnie przez jego kompleksy, bo był dość otyły. Ale nie wszyscy tacy są.

Wszystkiego dobrego w nowym roku i nie dawaj się sprowadzać w dół przez takich znajomych wink
Dużo szczęścia!

8

Olej ich komentarza najlepiej nic nie mów smile A jak już będziesz mieć chłopaka\z kimś spotykać to im to powiedz i je olej smile Chyba by umarły za zazdrości w tedy

Nie no zart, olej zołzy bo nabawisz się kompleksów a chyba jesteś ładna i fajna a one ci zazdroszczą i chcą zebyś została sama jak one

Zawsze jest chwila ciszy przed uderzeniem burzy
Świat należy do odważnych, nikt nie pamięta tchórzy

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018