Ludzie biedni, samotni, opuszczeni. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Ludzie biedni, samotni, opuszczeni.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Ludzie biedni, samotni, opuszczeni.

Szanowne Panie i Panowie,

To jest mój apel do wszystkich. Mam rodzinę bardzo biedną w sensie nie tylko finansowym a także nie dającym sobie  rady
w tym tzw"Drapieżnym kapitaliźmie".
Drodzy Państwo zwracam się z prośbą o pomoc dla rodziny Pań Kamińskich z Mszczonowa. Obie Panie pozostały w skrajnej nędzy. Pomimo wsparcia z Gminy roztoczenia córki opieką nad chorą matką (opieka jest płatna 520 zł miesięcznie ),oraz emerytury matki 1200zł miesięcznie , nie zostaje ani grosza po opłatach za czynsz , światło, wodę,gaz i opłaty eksploatacyjne związane z ociepleniem budynku, w którym mieszkają.
Drodzy Państwo, matka choruje na przewlekłe owrzodzenie żył podudzi. W obecnej chwili stan chorobowy jest bardzo poważny i wskazujący na amputację nogi. Córka, która zajmuje się matką jest bezrobotna, chora i walczącą z ZUS -em o swoją przyznaną rentę chorobową. Nie daje to żadnych rezultatów. Córka jest już w  wieku przed emerytalnym. Sama bardzo chora na serce, anemię, opuchnięte kończyny dolne. Wsparcie dostaje od drugiej córki, ale to wszystko przerasta koszty leczenia, opatrunki , leki,itp. rzeczy niezbędne do tego żeby żyć. Pytam a jak i za co żyć???Przecież,żeby żyć trzeba jeść.
Apeluję o pomoc dla tych Pań. Może znajdzie się osoba, która może się podzielić , osoba mająca potrzebę wsparcia tych, którzy są w potrzebie.

Z poważaniem i pełną nadzieją na  pomoc
Irena Kiezik

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ludzie biedni, samotni, opuszczeni.

NADZIEJA ,,, ,na lepsze jutro ..byc moze sa jeszcze ludzie ,,ktotzy potrafia sie pofzielic ,pomoc. Jednak coraz mniej...bo tych potrzebujacych jest coraz wiecej .Tak naprade to Pantwo Polskie nie pomaga ludziom chorym , stawia klody w przepisach ,,ustawach ..,,zwykli ludzie chorzy glubia sie w tym wszystkim ,,a czykolwiek nie maja sil na walke z systemem ,totez zostaja sami z problemami i bieda .jakies marne grosze miesiecznie ..Osobiscie jestem chora przewlekle na nowotwor , jak sie okazalo orzecznik stwierdzil calkowita niezdolnosc do pracy ,jednak bez prawa do zasilku pielegnacyjnego..poprostu zenada ,,teraz ja musze znow chodzic by ponownie ubiegac sie o zasilek .czy to jest normalne ,,chora osoba od 8 lat z zaleceniami oszczedzajacy tryb zycia dieta ,..jak najmniejszy wysilek fizyczny ,takie osoby obciazone maja same walczyc z ta banda oszustow ,nadal maja przyzwolenie ,,by krzywdzic naprawde chore osoby ,,zamiast im pomagac przetrwac ten ciezki czas ...by mogly spokojnie zyc funkcjonowac , a nawet wyzdrowiec ,,Pomagaja czesto osoby prywatne ,,i dzieki im za to ...pozdrawiam .

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Ludzie biedni, samotni, opuszczeni.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018