Rozstanie z facetem przed sylwestrem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie z facetem przed sylwestrem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Rozstanie z facetem przed sylwestrem

Rozstalam sie z facetem przed sylwestrem. Znamy sie od roku. Pierwsza polowa byla idealna. Spotykalismy sie, byo wszystko tak jak powinno. Potem on stwierdzil, ze jednak jemu cos nie pasuje. Drugie pol roku bylo jak w prozni. Mowil, ze mu zalezy, ze chce miec rodzine, ale przy kazdej nawet mikro klotni wypominal mi ze przeciez powiedzial mi na czym stoje, ze nic mi nie obiecywal. Duzo faktow znalam z jego zycia, ale duzo tez nie. Przy ostatniej rozmowie zaczelam ja sprawdzac. Kilka faktow mi sie nie zgadzalo. Chodzilo o pierdzole. Ale sie nie zgadzala. Powiedzialm mu to, powiedzial ze go sprawdzam, ze mu to nie pasuje. I powiedzial mi dowiedzenia. Zaakceptowalam to, nie pisalam, nie dzwonilam. Dalej tego nie robie. Ale nie mialam ani sil, ani humoru, zeby gdzies wyjsc na sylwestra. I skonczylo sie na tym, ze siedze dzisiaj sama w domu z kotem. Jak przyslowiowa stara panna. Jestem zla na niego, na siebie, nawet na kota...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstanie z facetem przed sylwestrem

A co tu kot winny.... ja też siedzę sam. Jeżeli miałaś powód się rozstać bo CIę robił w lewo to dobrze zrobiłaś.

3

Witam. Ja tez siedze sama. Rozstalam sie nie dawno pare dni temu z moim facetem po 7 latach. Wiem ze decyzja byla dobra ale i tak mi smutno to glupie prawda? Zwiazek sie sypal bylo bardzo zle a mimo to jest mi bardzo przykro. Ogladam telewizje pije winko. Mam corke to w sumie nie jestem sama ale corka ma 12 lat za dwa miesiace bedzie miala 13 urodziny jest u niej kolezanka. A ja sama sad Mam 32 prawie 33 lata przychodza mi takie mysli ze juz zostane sama sad.  Flowing rozumiem cie niby czlowiek wie ze trzeba sie rozstac a jednak smutek pustka

4

rybka444 napisał/a:

Witam. Ja tez siedze sama. Rozstalam sie nie dawno pare dni temu z moim facetem po 7 latach. Wiem ze decyzja byla dobra ale i tak mi smutno to glupie prawda? Zwiazek sie sypal bylo bardzo zle a mimo to jest mi bardzo przykro. Ogladam telewizje pije winko. Mam corke to w sumie nie jestem sama ale corka ma 12 lat za dwa miesiace bedzie miala 13 urodziny jest u niej kolezanka. A ja sama sad Mam 32 prawie 33 lata przychodza mi takie mysli ze juz zostane sama sad.  Flowing rozumiem cie niby czlowiek wie ze trzeba sie rozstac a jednak smutek pustka

Masz 33 i myślisz, że będziesz sama, wszystko zależy od Ciebie.
Fakt 7 lat to kawał czasu, ale jeżeli było to jedyne rozwiązanie.
Główka do góry.... zadbać o siebie i być otwartym.
Choć to trudne.

5

Bardzo ciezko po 7 latach zwiazku rozstac sie. Mam takiego dola dzisiaj ze nie pamietam kiedy tak sie czulam. Dzwonil do mnie moj byly dwie minuty po 24tej odebralam ale nic sie nie odezwalam zdazyl powiedziec Szczesliwego Nowego roku ale ja sie rozlaczylam bo myslalam ze pekne i zaczne plakac a musze byc twrda. Dzis czyli w Sylwestra to jest dzien w ktorym zostalismy para 7 lat temu. Nie bylo innego wyjscia tylko rozstanie. Dziekuje ze ktos napisal mi pare milych slow smile.

6

Ja też mam "beznadziejny" początek tego roku. Rozstanie dwa dni przed sylwestrem. Też niby wiem, że dobrze się stało... Też niby z jednej strony lepiej wcześniej niż pózniej... Ale cholera przechodzę tylko z jednego kąta mieszkania w drugi myśląc o tym że sama ze sobą nie mogę sobie poradzić... Straszne jest to uczucie straty. U mnie jest jeszcze dodatkowa kwestia taka, że mój były partner jest w moich oczach bardzo dobrym mężczyzną. A z drugiej strony patrząc, (z winy wychowania i manipulacji ze strony ojca) przybiera okropną skorupę. Sam się miota w decyzjach, które podejmuje. Dużo rozmawialiśmy już po rozstaniu. I widzę cząstkę jego, która już żałuje tej decyzji. Najgorsze jest to, że wiedząc jak to wygląda i tak nadal zrobiłabym wszystko żebyśmy znowu byli razem. Paranoja w mojej własnej głowie...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie z facetem przed sylwestrem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018