Samotnosc w Krakowie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Samotnosc w Krakowie

Strony 1 2 3 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 392 ]

1

Temat: Samotnosc w Krakowie

Czesc,
mieszkam od 3 lat w Krakowie.  Mam paru fanych znajomych, ale wiekszosc jest "sparowana", a ja jestem sama.  Tak sie ulozylo - i NIE JEST TO MOIM WYBOREM (jak ostatnio wszechstronnie sie trabi o singlach z wyboru) bo tez kto chce dobrowolnie sie skazywac na samotnosc?  Chwile ze soba sa dobre ale codziennosc jest codziennoscia i nie wierze, ze jest "fajnie" jak nie mozna sie z nikim podzielic swoimi smutkami i radosciami, albo gdy nie ma nikogo, kto poda Ci przyslowiowa szklanke wody gdy jestes chora...wiec nic cudownego w tym byciu "singlem" nie widze.
Samotnosc dla mnie to poczucie zycia na ciaglym "wdechu".  Nauczylam sie niedawno rozluzniac...ale spiecie jest.  Wychodze sama, na koncerty, do kina, na rower- czasami mysle sobie ze dziwne bedzie gdy mnie ktos zobaczy tak sama - co wtedy powiem. A czasami tak bardzo chce mi sie wyjsc, ze nie dbam o to wszystko. 
No coz, czasami samotnosc doskwiera bardziej, czasami mniej.
Ostatnio doskwiera bardziej.  Uswiadomilam sobie nagle , ze przeciez musi byc wiecej takich osob jak ja. Wiec zaczelam szukac.  Portale internetowe to przewaznie portale randkowe, ale co z takimi zwyklymi babskimi pogaduchami?  Czasami nawet godzinka na kawie dobrze robi.
Wiec, szukam takich osob jak ja, w Krakowie, zeby sie spotkac.
Pozdrawiam cieplo,
Ela z Krakowa

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotnosc w Krakowie

Witaj Ela:)
Pod Twoim postem podpisuję się obiema rękami:)
Mam nadzięję, że uda nam się nawiązać kontakt i nie skończy się to jak zazwyczaj po jednym poście.
Pozdrawiam Cie serdecznie.
Gosia

3

Czesc Gosiu,
jestem smile
Fajnie, ze sie odezwalas bo pomyslalam sobie wczoraj, ze moze taki portal to tylko jest po to stworzony aby do siebie pisac (piszacych przyjaciol mam sporo w roznych zakatkach) i moj post byl nie na miejscu.  Ku mojemu wlasnemu zaskoczeniu poczulam jednak wczoraj ogromna ulge gdy tutaj cos napisalam.
Jak juz wspominalam, mieszkam w Krakowie i zostaje tutaj na weekend wiec - do czynu - kiedy sie widzimy?
Pozdrawiam cieplo,
Ela

4

Witaj Ela:)
Napiszesz coś więcej o sobie, żebyśmy się mogły bliżej poznać? A może jeszcze jakaś krakowianka do nas dołączy?:) Ja nie chcę wszystkiego pisać na ogóle. Podałabyś mi swojego maila?
Pozdrawiam serdecznie
Gosia

5

Czesc,
fajnie by bylo, gdyby inne krakowianki tez chcialy do nas dolaczyc - w grupie zawsze razniej:)
Niestety probowalam wslac wiadomosc z moim adresem mailowym ale dostalam komunikat ze jako nowy uzytkownik nie moge tego zrobic???
Podasz mi prosze swojego maila.

Do uslyszenia,
Ela

6

Czesc Gosiu,
ja w swoim opisie mam opcje e-mail, wiec chyba mozesz do mnie wyslac maila, bo ktos juz to zrobil - u Ciebie niestety tego nie widze.
Odezwala sie nastepna osoba z Krakowa tylko od razu na mojego priv. maila...wiec malymi krokami do przodu.
Szkoda, ze nie ma innych - a myslalam ze chcemy zerwac z ta samotnoscia???
Pzdr. cieplo,
Ela

7

Cześć Ela,
jako nowy użytkownik nie mogę podawać swojego maila na forum:):):)
Spróbuję pokombinować w ustawieniach. A masz może GG?

8

Czesc Gosiu,
wlasnie wyslalam Tobie email na skrzynke mam nadzieje, ze dotarlo.
Ela

9

Ela nic nie dotarło....może ja spróbuję do Ciebie.

10

Witam wszystkich z Krakowa,
juz 2 osoby w grupie mamy - czekamy na innych ktorzy nie chca tylko pisac o swojej samotnosci, ale tez cos z tym zrobic, np. wyjsc z domu i spotkac sie z innymi ?
Pozdrawiam cieplo,
Ela

11

Ja jestem z Tarnowa ale może też bym się dołączyła co jakiś czas w ramach "wyjazdów integracyjnych" tongue hihihi

12

Miśka, witamy Cię serdecznie. Tarnów znowu nie jest tak daleko od Krakowa:)

13

Czesc Miska,
no to jest nas juz 3...super!
Jak uzbiera sie troche wieksza grupka, na pewno zmontujemy spotkanie w Krakowie. Ciesze sie, ze chcesz do nas dolaczyc - super!
Pozdrawiam cieplo,
Ela

14

Ależ Wam zazdroszczę tego Krakowa smile Ja jestem z Zielonej  Góry i mam podobne rozterki do Waszych. Poznałam tu kilka fajnych dziewczyn, mamy kontakt, ale niestety odległość spora sad 
Pozdrawiam !

15

Ja się podpisuję pod tym co napisała Kaja... Ja jestem niestety z Gdańska.

16

Czesc dzieczyny!
Dzieki za dobre slowo i wsparcie....coz, probujemy, probujemy cos ruszyc, oby sie udalo smile
Milego,
Ela

17

Zgadam się z postem pierwszym i robię tak samo jak i ty. Nie jestem singlem z wyboru, absolutnie tego nie chciałem ale stało się. Także sam chodzę do kina itd, ciężkie jest to czasami jak widzi się wesołe pary. Nie wiem czy robię słusznie czy nie, ale uważam że nie warto szukać drugiej osoby na siłę ... a samotność cóż ... nie ja jedyny, nauczyłem się też cieszyć szczęściem innych

18

Hej dziewczyny!

Bardzo chętnie przyłączę się do Waszej "samotnej grupki"
Mieszkam 15 km od Krakowa, także bardzo blisko.

Pozdrawiam
Karolina

19

Wiesz Dedi, nie idealizuj par, które widzisz wokół siebie. Niektórzy świetnie potrafią grać.
Ela, jutro napiszę do Ciebie maila:) Miałam ciężki tydzień i musiałam trochę odpocząć od kompa.
Pozdrawiam Was wszystkich
Gosia

20 Ostatnio edytowany przez upadły anioł 17 (2012-05-27 23:37:27)

fajny wątek smile

21

Czesc!
Dzieki za fajne wpisy - jest nas coraz wiecej - super! A juz myslalam, ze w Krakowie nie ma chetnych na spotkanie - co troche mnie dziwi, bo przeciez to chyba jedno z fajniejszych miejsc do spotkan:)

Dedi, nie martw sie, czasami tak sie w zyciu dzieje, ze jestesmy sami.  Ja powtarzam sobie jak mantre - nic nie trwa wiecznie...wiec i to musi sie zmienic. 
Ale duzo zalezy tez od naszego nastawienia wewnetrznego.  Sami budujemy swoje bariery, strachy....a po prostu trzeba wychodzic, samemu czy z kims i zyc.  I nawet gdy przezywa sie cos samemu, to moze to dac duzo radosci.

Sluchajcie, to co, chyba sie juz nazbierala mala grupa, wiec SPOTKANIE!!!!
Pasuje Wam bardziej w ciagu tygodnia (wieczorem) czy wolicie weekend?

Do szybkiego zobaczenia smile
ela

22

Ja sie nie martwie smile niestety mam tez pewne problemy rodzinne ktore przygaszaja mi zapal do zycia. Walcze z tym jakos z wiekszymi i mniejszymi sukcesami. Jedyne co dokucza najbardziej to totalny brak znajomych z ktorymi dalo by sie na codzoen zyc. Ja jestem z Sosnowca i do Krakowa mam kawalek sad

23

Witam wszystkich. Chciałabym do Was dołączyć. Pozdrawiam ciepło    smile

24

Kurcze, ja też chcę ! Zapraszam do Zielonej Góry smile

no to sie wypowiem smile mi pasuje jedynie piątek godzina hmm właściwie obojętnie byle nie za późno czyli nie o 20 big_smile

26

Witam serdecznie wszystkich,
cos cicho sie zrobilo - ale ale, sluchajcie, w SOBOTE O 15.00 bede na Was czekala w Camelocie
http://www.cracow24.pl/krakow-cracow24-kawiarnie-kawiarnia,cafe,camelot-97.html
Ciesze sie juz na spotkanie,
Pozdrawiam cieplo i przybywajcie:)
Ela

27

Witajcie,
Chętnie dołączę do grupy, ale niestety sobota o 15tej, to dla mnie za wcześnie, bo jeszcze będę w pracy, buuuuuu

Tam dom Twój, gdzie kot Twój.

Wiek średni poznajemy po tym, że szeroki umysł i wąska talia zamieniają się miejscami...

28

Czesc Margolcia...no to moze uda sie Tobie dolaczyc pozniej:)

29

Ela76 napisał/a:

Czesc Margolcia...no to moze uda sie Tobie dolaczyc pozniej:)

To zależy ile czasu tam spędzicie:):)
Ale ja będę wolna dopiero ok 19tej...
Może więc następnym razem.

Tam dom Twój, gdzie kot Twój.

Wiek średni poznajemy po tym, że szeroki umysł i wąska talia zamieniają się miejscami...

30

Witam Wszystkich,
Dziekuje za maile, ktore od Was dostaje.
Ciesze sie, ze jest pare osob, ktore chca sie spotkac smile to takie mile. Doceniam rowniez fakt, ze nie chcecie abym tam dzisiaj siedziala sama, wiec lojalnie uprzedzacie ze Was nie bedzie.
A wiec, mysle, ze dzisiaj to nie jest najlepszy termin -  biorac pod uwage Wasze maile - poczekajmy moze dopoly czerwca z naszym pierwszym spotkaniem w Krakowie.
Pozdrawiam cieplo,
Ela

31

Witam wszystkich serdecznie smile

Jestem Krakowianka, ale juz blisko rok temu moja praca wysłała mnie do Monachium. I jak to bywa w takich sytuacjach - stare znajomości sie porozluźniały, a nowe tu w obcym kraju jakoś ciężko zawrzeć. Co jakis czas też przyjeżdżam do Krakowa i jest całkiem prawdopodobne że bedę właśnie w okolicach połowy czerwca.

Pozdrawiam serdecznie z Bawarii smile

32

Czesc,
zycie w Bawarii....jak tam jest? Jestes zadowolona czy wolisz byc tuatj?
A wiec, dalej sie zbieramy ... i fajnie bedzie jak dolaczysz w polowie czerwca na spotkanie.
Trzymaj sie tam mocno:)
Ela

33

czy mogę do Was dołączyć?

34

Witajcie:) Coś nasz wątek ostatnio zamilkł, ale liczę że się niedługo spotkamy:)
Ela, czekam na maila od Ciebie.
Pozdrawiam serdecznie
Gosia

35

Witajcie!

Bawaria... No cóż - musze przyznać, że jest piękna. Monachium to bardzo ciekawe miasto, duzo się dzieje, co rusz to jakies koncerty, imprezy plenerowe itp. Poza  tym jest bardzo pieknie położone - blisko do Alp, to również jest kraina zamków (swojego czasu nieco szalony król Ludwik II bawarski stawiał gdzie popadnie niesamowite pałace i zamki - źle skończył bo w końcu go utopiono, ale zamki pozostały smile ).
No ale tak żeby nawiązac do tematu tego forum - to to wszystko naprawde jest bardzo ciekawe i ogromnie sie ciesze że moge tyle rzeczy przeżyć i zobaczyć, ale jednak zawsze w pojedynkę - nie daje to tyle radości co gdyby mozna to było dzielić z przyjaciółmi.
Ja w tej pięknej bawarii znalazłam się nieco z zaskoczenia i zupełnie sama, wszystko sama musiałam jakoś zorganizować, załatwić i sobie poradzić. Da się - ale takie poczucie wyobcowania często daje się we znaki.
Ale teraz właśnie jestem w Krakowie - bardzo sie ciesze że udało mi sie przyjechac chociaz na kilka dni!
Pozdrawiam serdecznie!

36

hej ja rowniez chce sie do Was przyłączyć:) jestem z Krakowa mam 21 lat i co ciekawe jestem zakochana w Bawarii i chciałabym zamieszkac tam kiedyś na stałe. albo chociaż wyemigrowac na pare lat. smile ale póki co jestem w Krakowie jak najbardziej:))

37

Witam wszystkich serdecznie,
Dzieki za wpisy:)
Dziewczyny, oczywiscie ze mozecie dolaczyc! To po prostu super:)
Jak zapewne widzicie nasz watek to nie pisanie o sobie zbyt duzo, lecz tak naprawde zbieranie sie - a opowiadanie historii mam nadzieje bedziemy mogly sobie zostawic juz na spotkanie "w realu".
Prosze wszystkich zainteresowanych o przygotowywanie sie pomalu, bo za niedlugo polowa czerwca - wiec czas SIE ZOBACZY:)
Pozdrawiam !
Ela

38

Czesc !
I jak tam, fajnie w Krakowie!?

Do kiedy zostajesz tuatj? Bo moze sie jeszcze zalapiesz na spotkanie.

Na razie milego pobytu;)
Ela

ladybono napisał/a:

Witajcie!

Bawaria... No cóż - musze przyznać, że jest piękna. Monachium to bardzo ciekawe miasto, duzo się dzieje, co rusz to jakies koncerty, imprezy plenerowe itp. Poza  tym jest bardzo pieknie położone - blisko do Alp, to również jest kraina zamków (swojego czasu nieco szalony król Ludwik II bawarski stawiał gdzie popadnie niesamowite pałace i zamki - źle skończył bo w końcu go utopiono, ale zamki pozostały smile ).
No ale tak żeby nawiązac do tematu tego forum - to to wszystko naprawde jest bardzo ciekawe i ogromnie sie ciesze że moge tyle rzeczy przeżyć i zobaczyć, ale jednak zawsze w pojedynkę - nie daje to tyle radości co gdyby mozna to było dzielić z przyjaciółmi.
Ja w tej pięknej bawarii znalazłam się nieco z zaskoczenia i zupełnie sama, wszystko sama musiałam jakoś zorganizować, załatwić i sobie poradzić. Da się - ale takie poczucie wyobcowania często daje się we znaki.
Ale teraz właśnie jestem w Krakowie - bardzo sie ciesze że udało mi sie przyjechac chociaz na kilka dni!
Pozdrawiam serdecznie!

Posty [ 1 do 38 z 392 ]

Strony 1 2 3 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Samotnosc w Krakowie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018