Proszę o pomoc. Jak postąpić z dziewczyną? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Proszę o pomoc. Jak postąpić z dziewczyną?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Proszę o pomoc. Jak postąpić z dziewczyną?

Proszę o pomoc. Poznałem wspaniałą dziewczynę. Spotykaliśmy się od miesiąca. Pierwsze spotkania były naprawdę udane. Dobrze nam się rozmawiało, śmialiśmy się razem, mamy wspólne zainteresowania. Niestety przez te kilka spotkań nie potrafiłem zebrać się na jakiś dalszy krok. Nie potrafiłem zbliżyć się fizycznie, a w rozmowach wejść na bardziej zażyły osobisty poziom. Najlepszy moment był jedynie kiedy raz w parku udało mi się objąć ją ramieniem i powiedzieć, że bardzo ją lubię i bardzo się cieszę, że ją poznałem. odpowiedziała mi, że ona również się cieszy po czym położyła mi głowę na ramieniu i tak rozmawialiśmy ze sobą jeszcze przez jakiś czas. Niestety poza tym nie potrafiłem zrobić nic więcej. Z każdym spotkaniem coraz bardziej się stresowałem oraz coraz bardziej mi na niej zależało przez co zamykałem się trochę. Nie byłem tak otwarty jak na pierwszych spotkaniach, ale też bez przesady. W końcu postanowiłem jej powiedzieć, że bardzo mi się podoba i że przez to coraz bardziej się zamykałem, i że przepraszam za to, i że dziękuję na cierpliwość. Ona powiedziała na to, że wcale nie zauważyła bym się coraz bardziej zamykał, ale że musimy o tym porozmawiać. Po tym jak to powiedziała musiała wsiadać do pociągu. Po paru minutach dostałem smsa, że nie chce się z nikim wiązać, bo jest zraniona po zeszłym związku i że wytłumaczy mi to jak wróci jak się spotkamy, bo to nie rozmowa na telefon. Sms był bardzo serdeczny w swoim wydźwięku. Jak mam to rozumieć? Czy jest to wymówka, bo nie chce mi powiedzieć wprost, że nie chcę się wiązać konkretnie ze mną? Czy jest jakaś szansa? Mam się z nią spotkać w tym tygodniu. Jaką mam strategię przyjąć? Czy próbować jeszcze coś zadziałać, czy sytuacja jest stracona? Dodam jeszcze, że nasza ostatnia wymiana smsów, parę dni po tym serdecznym semsie, w którym mi wytłumaczyła co czuje, była bardzo oschła z jej strony. Nie odpowiadała mi na pytania, które zadawałem. A odpowiedzi w sprawie kiedy się spotkamy były krótkie i inne niż wcześniej. Proszę o pomoc. Co robić? Pewnie będę czekał do niedzieli na spotkanie z nią. A od tego czekania oszaleje. Czy odezwać się do niej wcześniej? Pogadać przez telefon czy przeczekać do niedzieli? I przede wszystkim czy uważacie, że mam jeszcze jakieś szansę czy to już jest nie do naprawienia, biorąc pod uwagę, że na początku było nam naprawdę dobrze ze sobą?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Proszę o pomoc. Jak postąpić z dziewczyną?

moze tak odrobine cierpliwosci? Napisala, ze porozmawia o tym, jak sie spotkacie? Napisala. A Ty juz niczym wrozka bajuszka przewidujesz wszystkie opcje. Po co uprzedzac fakty? Koszmarna przypadlosc. A co jej mam powiedziec, a co ona ma na mysli, a czy mam szanse, a jak mam to rozumiec, a czy to jest wymowka, a czy mam dzialac, a jaka przyjac strategie, a czy juz wszystko stracone.... i tak dalej, i tak dalej... Matko droga, milion pytan z powodu jednego smsa. To nie wojna, ze masz opracowywac strategie i jakies manewry.
Opanuj sie. Wkrotce niedziela. Spotkacie sie, uslyszysz, co ma do powiedzenia. Wtedy bedziesz mogl konkretnie odniesc sie do jej watpliwosci i zadawac pytania.

3

Odp: Proszę o pomoc. Jak postąpić z dziewczyną?

Wzloty i upadki zdarzają się we wszystkich relacjach wiec nie ma co się za bardzo przejmować tym ze teraz idzie gorzej. Jeśli Twoja połówka chce to wyjdziecie z tego. Szanse są ale to zależy tylko od tego co Twoja dziewczyna chce. Poczekaj do niedzieli. Twarzą w twarz lepiej się rozmawia.

4

Odp: Proszę o pomoc. Jak postąpić z dziewczyną?

Poczekaj do niedzieli. Daj jej czas, by wszystko sobie przemyślała i poukładała. Jeśli będziesz naciskał, to może się tym bardziej przestraszyć.

5

Odp: Proszę o pomoc. Jak postąpić z dziewczyną?

Ja Ci powiem tylko tyle, że nie warto na takie tematy rozmawiać przez smsy. Jeśli już koniecznie trzeba (a spotkanie jest niemożliwe) zadzwoń. Przez eski często zdarzają się nieporozumienia i kłótnie. Powodzenia smile.

6

Odp: Proszę o pomoc. Jak postąpić z dziewczyną?

Friendzone.

Lapadocki

Gdzie Ty sie chlopie pchasz z oswiadczynami??
Uwiodles ja? Rozkochales?
To masz przynajmniej dom i nowe BMW?
...
To co masz w lapie?
Uczucie? Sorry, ale ten towar juz tu nie chodzi.

Po pierwsze, wykresl z okreslen jej slowo, ,wspaniala'', bo na nie nie zasluzyla.
Po drugie, popracuj nad soba, swoja wartoscia i samoocena. REALNA samoocena, a nie wydumana.
Po trzecie... sam kiedys zauwazysz, ze to one maja usychac za Toba, a nie na odwrot.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Proszę o pomoc. Jak postąpić z dziewczyną?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024