Relacje z ojcem,a macocha.. Dlaczego ojciec nie zwraca na mnie uwagi? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Relacje z ojcem,a macocha.. Dlaczego ojciec nie zwraca na mnie uwagi?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Relacje z ojcem,a macocha.. Dlaczego ojciec nie zwraca na mnie uwagi?

Witam. Moja sytuacja wygląda tak iż od 7 roku życia wychowywał mnie ojciec. Mama wpadła w nałóg , ćpała.. Dlatego też zamieszkałam z nim. ( Mama z tego wyszła, mieszka daleko, nie mamy aż takiego kontaktu,nie mam możliwości żeby do niej wyjechać)  Z ojcem byłam bardzo zżyta, tak naprawdę miałam tylko jego.. Razem chodziliśmy na spacery,uczyliśmy, bawiliśmy się. Był dla mnie jedynym wzorem, kimś kogo traktowałam jak swój autorytet. Wszystko co robiłam , robiłam dla niego. Chciałam być kimś w jego oczach.. Nigdy nie piłam, nie paliłam, nie ćpałam..bardzo dobrze się uczyłam i w sumie nie było nic złego,co mógłby mi zarzucić..  Aż do czasu kiedy mój ojciec poznał PANNĘ X  ( pozwólcie że tak ją nazwę) .. Panna X swego czasu robiła wszystko żeby pozbyć się mnie z domu (Ojciec wyjechał do Anglii do pracy, przyjeżdża raz na miesiąc, na kilka dni.. ) uprzykrzając mi życie na każdym kroku. Zaczynając od buntowania ojca przeciwko mnie ,kończąc na nagadywaniu na mnie rzeczy wyssanych z palca. Wiele razy zdarzyło się ,że np siedziałam w swoim pokoju a nagle dostawałam telefon od ojca "Gdzie Ty łazisz po nocach?! pewnie ćpasz jak Twoja matka kiedyś. ".. Wiele razy po prostu olałam sprawę.. Po prostu poddawałam się ich nękaniom. . Byłam posłuszna jak pies. Robiłam dla niej wszystko,żeby tylko przypadkiem znowu nie nagadała ojcu jakiś głupot na mój temat. Jestem osobą która nie potrafi się kłócić, walczyć.. Ale pewnego dnia nie wytrzymałam... Takie traktowanie trwało latami.. Ojciec będąc w Anglii zaczął mi pisać smsy w których nazywał mnie pasożytem, pisał że nie powinno mnie być na tym świecie, że powinien pozwolić mojej matce mnie poronić kiedy chciała to zrobić... itp... to trwało około 2 lat. Tego typu smsy totalnie zniszczyły mi psychikę.. Zaczęłam chodzić do psychiatry, który stwierdził depresję.. Po czasie znów wszystko wróciło do normy, był miły.. i dobry dla mnie.. max tydzień, później znowu to samo... Aż pewnego dnia nie wytrzymałam. Zgłosiłam sprawę na policję. Dostał zarzut znęcania się psychicznego, na pewien czas wyprowadziłam się z domu.. tułałam się po koleżankach... nie mogłam się odnaleźć... chciałam popełnić samobójstwo.. jednak po 2 miesiącach przyszedł do mnie i przepraszał.. mówił że kocha mnie nad życie.. więc ja oczywiście niczym naiwna mała dziewczynka posłusznie wróciłam do domu i wycofałam wszystko ... 2 dni później on znów wyjechał... Codziennie dzwoni do Panny X, godzinami rozmawiają na skype.. a do mnie się nie odzywa, nawet nie zapyta czy wszystko w porządku.. Kilka dni temu postanowiłam pierwsza spróbować i napisałam mu smsa z pytaniem co u niego słychać i kiedy wraca... Oczywiście nie odpisał... Jest mi przykro.. Wiem,że już nie jestem małą dziewczynką i pewnie większość z Was pomyśli że to dziwne że tak się tym przejmuje... W końcu mam już 20 lat.. Ale jest mi naprawdę żal.. I tak się zastanawiam.. Jak Wy byście się zachowały/li w takiej sytuacji. Z góry dziękuję za odpowiedzi i bardzo przepraszam za składnie . (Pisane na biegu)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Relacje z ojcem,a macocha.. Dlaczego ojciec nie zwraca na mnie uwagi?

Jesli to panna x na Ciebie nagadywala, to dlaczego nie porozmawialas z ojcem tylko zglosilas sprawe na policje?

Doonna napisał/a:

Jesli to panna x na Ciebie nagadywala, to dlaczego nie porozmawialas z ojcem tylko zglosilas sprawe na policje?

Wiele razy z nim o tym rozmawiałam. On jest w niej po uszy zakochany i zmanipulowany przez nią.. W nic mi nie wierzy, wręcz przeciwnie..

4

Wiec kiedy Cie przepraszal, to za co?

Nie potrafisz sie klocic, wiec napisz mu list, opisz dokladnie co sie dzieje jak go nie ma,
napisz ze jesli cie kocha to musi Ci uwierzyc i cos zmienic, bo mowisz prawde i niech sie sam o tym przekona.

A co bym ja zrobila ?
Poszla do pracy, wyprowadzila sie z domu i urwala kontakt, az tatus ochlonie.
A nadmiar uczuc przelala bym na chlopaka i dala sobie spokoj z tym graniem Kopciuszka.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Relacje z ojcem,a macocha.. Dlaczego ojciec nie zwraca na mnie uwagi?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018