Czy on się we mnie zakochał? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Czy on się we mnie zakochał?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Biedronka040 (2015-11-16 07:10:45)

Temat: Czy on się we mnie zakochał?

Nigdy nie gadalam z najpopurarniejszym chłopakiem z naszego rocznika tylko raz mu pokazalam na jakiej stronie jesteśmy i od tamtego czasu zauwazylam ze na mnie patrzy ale on nie należy do tych nie śmiałych akiedy jja spojrzę to odwraca zwrok. Tekst mi ucina wiec napisalm skrutem

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy on się we mnie zakochał?
Biedronka040 napisał/a:

Są tysiące takich tytułów ale ja i tak chce konkretnej odpowiedzi na moją historię xd
Jest taki jeden chłopak, mega popularny w naszym roczniku, nie jest nieśmiały bo gadał z każda, no prawie

I na podstawie tego co napisałaś wróżki mają Ci odpowiedzieć czy on się w Tobie zakochał?

3

rojka napisał/a:
Biedronka040 napisał/a:

Są tysiące takich tytułów ale ja i tak chce konkretnej odpowiedzi na moją historię xd
Jest taki jeden chłopak, mega popularny w naszym roczniku, nie jest nieśmiały bo gadał z każda, no prawie

I na podstawie tego co napisałaś wróżki mają Ci odpowiedzieć czy on się w Tobie zakochał?

Tekst mi ucielo bo napisał 3 razy więcej xd

Witam,,zakochalam się w fscecie który nie powinien być muj i tak samo nie wiem czy mnie kocha mówi że mu zalerzy że mu dobrze zemna ale i powtarza że może kiedyś będziemy razem  ,,pogubilam jusz drogi w życiu czy natym polega miłość ???

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Czy on się we mnie zakochał?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018