Zrozumieć dziewczynę..... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Zrozumieć dziewczynę.....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Zrozumieć dziewczynę.....

Witam.
Wiem że to forum dla kobiet a ja jestem dwudziestopięcioletnim  facetem ale potrzebuje pomocy w zrozumieniu pewnej dziewczyny
Pracuje z pewną dziewczyną i między nami coś jest , trudno i dziwnie to opisać ale dobrze nam się gada ze sobą, cały czas zarówno ja i ona szukamy jakiegoś tematu żeby ze sobą porozmawiać, śmieje się z moim żartów ( nie które nie są śmieszne w ogóle) Jeśli stoję gdzieś a ona podchodzi to staje bardzo blisko mnie, czy też jak nieraz się mijamy czy coś w tym stylu często się o mnie "ociera" czy też dotknie mnie nie raz, przygląda się mi i mnie obserwuje a jeśli ja się na nią popatrzę szybko odwraca wzrok. Ale jeśli nieraz coś sugerowałem (spacer,jakieś wyjście) (może byłem zbyt bezpośredni ) ale nie sądzę bo powyższa sytuacja ciągnie się już od 3 miesięcy to ona zmienia temat, czy też widać po niej że czuje się niezręcznie i nic z tego nie wychodzi, a na drugi dzień jest między nami "dziwnie" i później znowu to samo i tak w kółko.
Głównym problemem jest zapewnię ze ma chłopaka ( tak wiem wiem...jestem głupi)  z którym jest 4 lata, ale wątpię że by się tak zachowywała jeśli bym się jej nie podobał, może po prostu boi się zostawić chłopaka czy coś, nie wiem ale ta sytuacja wydaje mi się bez wyjścia bo co z tego że między nami coś iskrzy jak w żaden sposób nie możemy tego pchnąć dalej, tylko w kółko to samo. Nie wiem już czy jestem za bardzo czy za mało bezpośredni no ale jestem konkretnym gościem i albo coś robimy z tym dalej (cokolwiek to jest pomiędzy nami) no albo koniec i tyle, a tak to nie wiem co robić
Próbowałem ją ignorować i tak dalej i nawet się udało, ale później żałowałem i zacząłem z  powrotem z nią gadać, chwile ona za to mnie ignorowała ale w końcu jej minęło i  cała sytuacja od nowa
Widzę po niej że wie że mi się podoba ale co z tym zrobić to nie wiem....
Bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zrozumieć dziewczynę.....

Wiesz co...jeśli ona ma chłopaka to lepiej sobie darować. Może mają jakieś problemy w związku, może szuka chwilowej rozrywki, ale dopóki ona jest z kimś innym to między Wami nic dobrego nie będzie. Jeśli będzie chciała go zostawić to prędzej czy później tak się stanie i lepiej żebyś nie miał w tym udziału. Te ich 4 wspólne lata powinny Ci coś powiedzieć, nie wydaje mi się żeby tak była z kimś na kim jej nie zależy...
A skoro jak mówisz - konkretny z Ciebie facet, pogadaj z nią i powiedz jej, że skoro jest w związku to nie powinna Cię zaczepiać, zwłaszcza jesli Ty liczysz na coś więcej.

Nie wiem czy to pomocne, ale moim zdaniem lepiej się w to nie pakować i zamiast unikać i olewać powinniście pogadać, tyle.

Powodzenia :-)

3

Nie zgodzę się z kensią, żeby odpuścić, bo ma chłopaka. Chłopak może być właśnie na wylocie, znam wiele związków zbudowanych na przyzwyczajeniu, gdzie każdy w związku się zastanawia, co tam jeszcze robi, ale boi się wykonać pierwszy ruch. Często impuls w postaci nowej osoby powoduje rozsypanie się tego, co i tak było już martwe.  Często przy takich związkach działa następujący mechanizm -- kobieta boi się zostawić chłopaka, bo go zna, bo jest w miarę okej, ale nic do niego nie czuje, jest tylko przyzwyczajenie, ot, taka bezpieczna przystań, a nowy facet za to daje jej dużo emocji, ale niezbyt mu ufa, żeby wypłynąć z tej bezpiecznej przystani. Bo co jeżeli z tym nowym nie wyjdzie? Zostanie sama, a często tylko strach przed samotnością trzyma ludzi w związkach, daje ułudę bezpieczeństwa.

Może warto by spróbować się umowić na ustalone z góry KUMPELSKIE wyjście, tak żeby ona była pewna, że NIE ZDRADZA faceta. Może warto zacząć od większego grona i ją do siebie trochę przyzwyczaić w środowisku poza miejscem pracy? Może jakiś wyjazd integracyjny?

A na koniec pytanie -- wiesz, że związki w pracy bardzo często kończą się bardzo źle dla obu stron? Zepsuta atmosfera w pracy, podzieleni znajomi, plotki, żarty, śmiechy za plecami, obgadywanie itd. Może ona się też tego obawia?

4

Kobieta nie pości jednej gałęzi póki nie złapie kolejnej. One po prostu zle znoszą samotność, dużo ciężej niż mężczyźni.

5

Witam.
To znowu ja smile
Mianowicie dla zainteresowanych sytuacja tak się potoczyła ze jakieś 3 tygodnie temu mieliśmy organizowane wyjście z biura w celu zbiórki charytatywnej z jednych z Poznańskich restauracji. No i ona akurat też tam była gadaliśmy długo, było fajnie i w ogóle, byłem nad wyraz bezpośredni, i rozmawialiśmy tam ogólnie na rożne tematy i ona rzuciła później temat swojego faceta ze chciałaby za niego wyjść kiedyś. Jakbym dostał niespodziewaną kulkę w łeb , więc postanowiłem odpuścić i tyle, ale na drugi dzień w pracy, ona zachowuje się do mnie tak jak dawniej, ja staram się jej unikać, a ona nie spuszcza ze mnie wzroku, cały czas szuka jakiegoś kontaktu ze mną. Więc mam ochotę do niej krzyknąć "Czego ty chcesz dziewczyno w końcu?, zdecyduj się" Więc mam pytanie macie pojęcie czemu się tak zachowuje ?
Będę bardzo wdzięczny za każdą radę big_smile

6

Naprawdę nikt nie ma żadnej rady dla mnie ? cokolwiek...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Zrozumieć dziewczynę.....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018