paniczny lęk przed bliska relacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » paniczny lęk przed bliska relacja

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez ilona151991 (2015-10-19 20:04:54)

Temat: paniczny lęk przed bliska relacja

jest ktos kogo bardzo lubie, ale ja bardzo boje sie bliskich relacji, cala nagle sztywnieje, na twarzy i na ciele tez. Nie mam nastroju, chce uciekac, i emanuje ogromnym chlodem w jej towarzystwie. Z kim tylko zwiazac sie sprobuje, po roku najwyzej 2och musze uciec, odejsc, bo poprostu tworzy sie lek az nuda, dziwne troche. Milosc zamrozona lekiem, paralizujacy paniczny lęk, nie radze z nim sobie. Nie potrafie sie przestac bac, juz nie mam sil, odechciewa mi sie juz wszystkiego. Wciaz sie boje , mam tego dosc. pomocy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: paniczny lęk przed bliska relacja

Boisz się seksu czy czego innego?

3

Naprawdę masz takie objawy?Może spotykasz nieodpowiednich ludzi dla siebie pod względem osobowości

4

boje sie kazdej chwili blisko tej osoby, nie tylko seksu. a spotkalam wlasnie kogos wyjatkow dobrego wierzcie mi, tgylko nie potrafie tego naprawde z otwartym sercem przyjac. zamykam sie w sobie , izoluje, wylaczam. poprostu latwiej od milosci radosci szczescia znosze wlasny chlod, nie wiem jak to zmienic. lek zabijam chlodem ale relacja tez na tym cierpi, pomocy, nie chce go stracic, a sama prowadze do tego. sad

5

A wyobraź sobie że seks nie istnieje. Czy wtedy też bałabyś się bliskości z tym chłopakiem? Żeby razem spędzać czas, żartować, wesoło śmiać się, razem z nim śpiewać piosenki, chodzić na koncerty, rozmawiać? Nie sądzę żebyś tego nie chciała, chciałabyś bardzo. Raczej kojarzy ci się to z tym, że w takiej relacji nabierzesz nastroju na seks i będziesz go chciała mieć. To jest kwestia małej kontroli twojej woli. Za dużo podświadomie myśli krążą ci wokół seksu. Ten sam problem występuje u 99% dziewczyn. Unikają rozmowy w kawiarni bo boją się że to się skończy seksem. Kończy się tak, że one nie mają nikogo do rozmowy.

6

Na Twoim miejscu poszłabym jednak do psychologa, czasami takie wizyty mogą bardzo pomóc w takich problemach.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » paniczny lęk przed bliska relacja

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018