Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 27 ]

Temat: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Witam
Przez dwa lata walczylam z choroba Lesniowskiego-Crohna.
Odwiedzilam wielu lekarzy, cudotworcow, probowalam wielu cudownych lekarstw i ziol, ktore powinny zlagodzic chorobe, ale nic nie pomagalo.
Wreszcie trafilam na jeszcze jeden sposob, szczerze mowiac, nie sadzialm, aby to pomoglo, ale zdecydowalam sie sprobowac.
A jednak, po stosowaniu przez kilkanascie dni, zupelnie sie wyleczylam. Teraz wiem, ze tym sposbem mozna wyleczyc wiele chorob wewnetrznych.
Szukam osob chorych na rozne bardziej lub mniej powazne choroby, ktore chcialby zastosowac moje zalecenia i wspolnie sprawdzimy czy ten sposob zadziala takze i u Was.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Strasznie jestem ciekawa co to takiego, ja jestem chora, ale na pewno się w nic nie wpakuję nie wiedząc o co chodzi.

3

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Prosze napisac na moj email jaka to jest chorob.
Nic nie sprzedaje! Jedynie moge dac Pani wskazowki jak sie z tego wyleczyc, a Pani po kilku tygodniach mi powie, czy pomoglo.
Przeprowadzam jedynie badania czy ten sposob sie sprawdza.
Pozdrawiam

4

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

To czemu nie napiszesz tego tutaj, a wymagasz wysłania emaila?
Nie wysyłam wiadomości do randomowych osób z internetu.
Choruje na astmę, cukrzycę, gronkowca, niedoczynność tarczycy, mam też chory kręgosłup, anemię, żadna tajemnica pisałam o tym wielokrotnie na forum, ale nie będę wysyłać wiadomości do nieznanej mi osoby z internetu wink

5

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

To faktycznie jest Pani bardzo schorowana, tyle chorob w jednym czlowieku.
Nie ma sprawy, nie musisz pisac.
Pozdrawiam

6

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Kimberly, twierdzisz, że niczego nie sprzedajesz i jestem w stanie w to uwierzyć, ale w jakim celu wykonujesz wspomniane badania? Masz do tego stosowne uprawnienia? Jeśli tak, to jakie?
I wreszcie - dlaczego taki problem stanowi opisanie polecanej przez Ciebie metody?

7

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Jestem na etapie pisania ksiazki wraz z jednym lekarzem medycyn naturalnej i potrzebuje osob chorych, do potwierdzenia mojej metody.
Wysylam jedyne instrukcje co i jak chory powinien robic, a po kilku tygodniach oczekuje wiadomosci czy ich stan zdrowia sie poprawil.
Juz kilku osobom pomoglo, szukam wiecej osob, aby miec 100% pewnosci. Jesli to jest niewlasciwe forum do takich dzialan, rozumiem.
Poszukam innego bardziej przyjaznego forum.
Nie pisze o moje metodzie na forum poniewaz bedzie wydana w postci ksiazki i ebooka w roku 2016. Pozdrawiam

8

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

A gdyby metoda zaszkodziła, to kto ponosi odpowiedzialność?

9

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Summerka, moja metoda nie jest oparta na przyjmowaniu lekow.

10

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne
kimberly77 napisał/a:

Jesli to jest niewlasciwe forum do takich dzialan, rozumiem.
Poszukam innego bardziej przyjaznego forum.

To nie jest kwestia braku przyjaznego nastawienia ze strony osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie forum, bo jak najbardziej jesteśmy otwarte na wszelkie próby skutecznej pomocy. Chodzi nam przede wszystkim o bezpieczeństwo osób, które mogą zechcieć do Ciebie napisać, zresztą prawdopodobnie w akcie desperacji i z rozpaczliwą nadzieją na znalezienie dla siebie ratunku.

11 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2015-10-06 17:35:04)

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Ale nie trzeba brać leków żeby sobie zaszkodzić, niewłaściwa dieta, źle dobrane zioła też mogą być szkodliwe.

Dobra ja mam pomysł. Na forum jest podany mój email możesz do mnie napisać na czym polega ta metoda, a jeśli uznam że rzeczywiście ma prawo działać i nie są to żadne szarlatańskie opowieści to potwierdzę na forum że warto do Ciebie napisać i nie jesteś żadnym naciągaczem albo pseudofelczerem.

Jak klikniesz na mój profil masz opcję wyślij email.

12

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Malpa69 ziol i diet tez tu nie ma. Wczesniej stosowalam wiele ziol i diet, ktore nie wiele pomogly, takze zrezygnowalam z tego.

13 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2015-10-06 17:35:51)

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Kimberly zobacz co napisałam po edycji postu i się ustosunkuj.

14

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Nie rozumiem tego braku odpowiedzialności

15

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Ja tylko proszę autorkę o wysłanie mi na meila opisu o co chodzi, żebym mogła to przeanalizować i ocenić czy to bezpieczne i czy ma sens i czy to nie jest jakieś oszustwo, szczegółów terapii nie wyjawię.

16

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

To jakaś straszna tajemnica co to za metoda? Można ją napisać każdej osobie z forum z osobna na maila ale na forum nie żeby wszyscy przeczytali nie można.. hmmm przecież na jedno wyjdzie. Ja mam np alergię na wszystko i wypadający dysk w kręgosłupie bo się kiedyś przedźwignęłam, mam też nawracające zapalenie zatok zawsze jak robi się na polu wietrznie. Nie stanowi to dla mnie tajemnicy na wagę złota. Napewno spore grono osób które wejdą na ten wątek ma podobne problemy jak ja lub np koleżanka powyżej. Może więc napisz o tym tutaj albo chociaż przybliż o co chodzi żeby ludzie nie czuli się skołowani Twoim sposobem wypowiedzi.

17

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne
Małpa69 napisał/a:

Ja tylko proszę autorkę o wysłanie mi na meila opisu o co chodzi, żebym mogła to przeanalizować i ocenić czy to bezpieczne i czy ma sens i czy to nie jest jakieś oszustwo, szczegółów terapii nie wyjawię.

Małpa69 to nie do ciebie:) Miałam na myśli to, że ktoś może zawiesić właściwe leczenie, żeby wypróbować metodę autorki, tracąc  czas i pieniądze.  Nie brakuje wierzących w  rozmaite naturalne metody. Przy  obecnej sytuacji w NFOZ ludzie się chwytają wszystkiego.

18

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Wiem Summerko, upomniałam się że czekam to autorki, ale póki co nic nie dostałam.

19

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Nieźle, autorka chce niby zaprezentować swoją metodę, a nawet Ci jej nie przesłała Małpo tongue

20

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

No nie do chwili obecnej nic nie dostałam.

21

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Zostalam bardzo zle przez Was przyjeta...Sorry, ale nie chce wspolpracowac z takimi ludzimi. Ja mieszkam w Ameryce, ludzie sa bardziej przyjazni. Uciekam i zamykam temat, dziekuje.

22 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2015-10-09 02:30:14)

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Raczej nie znalazłaś naiwniaków.
My jesteśmy bardzo przyjazne, ale nie jesteśmy głupie ani naiwne.
Udowodniłaś tylko że miałam rację ze swoimi podejrzeniami.

23

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Ściema totalna smile

24 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-10-09 17:57:29)

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

[treść obraźliwa - edycja moderatorska] Bylam bardzo chora, sama sie wyleczylam, chcialam pomoc innym ZA DARMO. Weszlam na to forum, bo myslalam, ze  znajde chetne i przyjazne osoby, a znalazlam jakies kretynki. Leczcie sie same, znalazlam juz osoby, ktore po 3 dniach terapii ZA DARMO zaczynaja czuc sie lepiej. Mam nadzieje, ze kolejne osoby nie beda takimi [treść obraźliwa - edycja moderatorska]

25 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-10-09 18:00:17)

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne
kimberly77 napisał/a:

[treść obraźliwa - edycja moderatorska] Bylam bardzo chora, sama sie wyleczylam, chcialam pomoc innym ZA DARMO. Weszlam na to forum, bo myslalam, ze  znajde chetne i przyjazne osoby, a znalazlam jakies kretynki. Leczcie sie same, znalazlam juz osoby, ktore po 3 dniach terapii ZA DARMO zaczynaja czuc sie lepiej. Mam nadzieje, ze kolejne osoby nie beda takimi [treść obraźliwa - edycja moderatorska]

Kimbery77 Proszę  Cię   o trochę pokory. Jeśli ktoś nie reaguje zgodnie z  twoim życzeniem, na wstępie wyzywasz od idiotek?!
Chętne i przyjazne osoby, to takie, które poddadzą się bez oporów twojej metodzie, o której nic nie raczyłaś  napisać  oprócz tego, że jest naturalna?

26

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne
kimberly77 napisał/a:

Bylam bardzo chora, sama sie wyleczylam, chcialam pomoc innym ZA DARMO. Weszlam na to forum, bo myslalam, ze  znajde chetne i przyjazne osoby, a znalazlam jakies kretynki. Leczcie sie same, znalazlam juz osoby, ktore po 3 dniach terapii ZA DARMO zaczynaja czuc sie lepiej.

Może za darmo, ale na pewno nie bezinteresownie:

kimberly77 napisał/a:

Jestem na etapie pisania ksiazki wraz z jednym lekarzem medycyn naturalnej i potrzebuje osob chorych, do potwierdzenia mojej metody.

Nie życzymy sobie takiego poziomu dyskusji, jaki zaprezentowałaś powyżej, tym bardziej, że nikt Cię nie obraził. Wątek od samego początku budził pewne podejrzenia, mogłyśmy go usunąć, ale dałyśmy Ci szansę, abyś mogła przybliżyć temat. Nie skorzystałaś z tego, w zamian oburzasz się, że ktoś śmie pytać lub mieć jakiekolwiek wątpliwości? Tu przecież chodzi o zdrowie, ze zdrowiem się nie igra.

27

Odp: Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Kimberly77 zastanów się... Brzmisz po prostu niewiarygodnie, skoro nie chcesz wysłać nikomu swojej metody. Skoro jest taka dobra powinnaś chcieć ją propagować. Jak myślałaś, że każdy w ciemno powie, że to na pewno świetna metoda i że na pewno ją wypróbuje, to byłaś w błędzie i się nie dziw. Najpierw trzeba zobaczyć i ocenić, przeczytać, bo naciągaczy, oszustów jest sporo i nigdy nie wiadomo czy jednej osobie metoda pomoże, a innej zaszkodzi, więc trzeba przeczytać i ocenić czy jest dobra dla naszego zdrowa albo ewentualnie dostosować. A Ty liczyłaś na naiwne osoby, które w ciemno wezmą i zastosują, nie zastanawiając się?

Posty [ 27 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Szukam osob chorych na rozne choroby wewnetrzne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024