Gdzie w UK szukać lokatora na wolny pokój? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Gdzie w UK szukać lokatora na wolny pokój?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Beyondblackie (2015-09-24 17:17:31)

Temat: Gdzie w UK szukać lokatora na wolny pokój?

No właśnie, doszliśmy do wniosku, że warto wynająć sypialnię na górze domu bo nikt jej nie używa- dosłownie tylko raz na tydzień tam odkurzam. Problem w tym, że nie mam pojęcia gdzie się ogłosić, bo co by tu nie mówić wolałabym jakąś fajną polską dziewczynę, a nie ciężko balującą Brytyjkę, która będzie mi się wlewała o trzeciej nad ranem w piątki i soboty.

Jakieś pomysły? Mieszkamy w Newbury.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie w UK szukać lokatora na wolny pokój?

A masz jakis klub polonijny w okolicy? Polską parafię, znajomych?

3

Daj ogłoszenie w języku polskim - na bank żadna Brytyjka się nie zgłosi...

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

4

Iceni napisał/a:

Klubu nie mam, ale blisko nas jest kościół katolicki więc może tam jakieś ogłoszenie dam. Dobry pomysł.

Dałam ogłoszenie na normalnych regionalnych portalach i odzew był, ale praktycznie wszystkie to były kobiety dwudziestokilkuletnie, które chciały skolonizować mój salon i towarzysko spędzać czas na dole yikes Ja rozumiem, że lokator chce się dobrze czuć, ale to jest w końcu mój dom i chcę mieć prawo do prywatności, a nie że każdego wieczora mam się gapić na w sumie obcego człowieka. Bardziej by mi odpowiadała osoba, która raczej żyje u nas "na stancji", a nie z nami. Polacy to chyba lepiej rozumieją.

5

Najlepiej na stronie polonii angielskiej. W Danii jest polonia.dk i ogloszen jest sporo.
Findroommate tez  chyba u Ciebie dziala?

6

W UK jest mnóstwo stron polskich ale tak się składa, że nie ma jednej dedykowanej dla mojego regionu. Raczej grawituje to w stronę Londynu i Reading hmm Jest to dosyć dziwne bo w moim mieście jest od groma Polaków.

No nie wiem, ogłosiłam na kilku portalach, dałam ad w kościele i polskim sklepie- zobaczymy.

7

Beyondblackie napisał/a:
Iceni napisał/a:

Klubu nie mam, ale blisko nas jest kościół katolicki więc może tam jakieś ogłoszenie dam. Dobry pomysł.

Dałam ogłoszenie na normalnych regionalnych portalach i odzew był, ale praktycznie wszystkie to były kobiety dwudziestokilkuletnie, które chciały skolonizować mój salon i towarzysko spędzać czas na dole yikes Ja rozumiem, że lokator chce się dobrze czuć, ale to jest w końcu mój dom i chcę mieć prawo do prywatności, a nie że każdego wieczora mam się gapić na w sumie obcego człowieka. Bardziej by mi odpowiadała osoba, która raczej żyje u nas "na stancji", a nie z nami. Polacy to chyba lepiej rozumieją.

Jakoś nie rozumiem. Jak wynajmuję u kogoś "pokój" i płacę grubą kasę to mam prawo do salonu, ogrodu, kuchni i łazienki. Jeśli decydujesz się na lokatora, to niestety musisz się przyzwyczaić że ktoś obcy będzie ci się pałętał po domu. Za darmo go nie wpuszczasz. Ta osoba będzie musiała z kuchni skorzystać, gdzieś zjeść obiad po ugotowaniu (może w salonie?) plus skorzystać z łazienki, kiedy akurat ty masz na to ochotę. Jeśli to za dużo, to się zwyczajnie na lokatora nie decyduj.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Gdzie w UK szukać lokatora na wolny pokój?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018