Rozstanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1 Ostatnio edytowany przez olaf001 (2015-09-24 07:08:50)

Temat: Rozstanie

Po 4 miesięcznej znajomości z dziewczyna rozstaliśmy się. Nie mogę pojąc dlaczego tak się stało. Przedstawiła mnie wszystkim swoim znajomym i prawie całej rodzinie. Miałem poznać jeszcze jej siostrę która pracuje za granic. W tym tygodniu miała wrócić do Polski. Wszytko układało sie jak najlepiej, jak w każdym moralnym związku. Ja odwiedzałem ja w domu. Spędzaliśmy ze sobą wspólnie czas. Razem wybieraliśmy się do kina, spacery, znajomych, zakupy itp. Gdy nie widzieliśmy się to kontaktowaliśmy się telefonicznie codziennie. Od września miała rozpocząć swoje pierwsze studia. Mieszkaliśmy od siebie troszkę daleko od siebie dlatego mieliśmy plany aby ona przeprowadziła się do miasta gdzie będzie studiować. Jej mama na to sie nie godziła bo bala sie ze straci druga córkę ( pol rok temu jedna wyjechała za granice ). Miała plany wobec mnie. Powtarzała mi często jakie ma plany wobec mnie, gdzie chce się wybrać, co zrobić itp. Na ostatnim spotkaniu u niej wybraliśmy się wspólnie z jej bratem bo mial urodziny. Widać było, że jej brat byl bardzo zadwowolny i ze relacja miedzy namii jest naprawdę dobra. Omówiliśmy się ze na następnym spotkaniu przyjedzie mnie odwiedzić do domu. Wszystko pięknie omówione aż tu nagle sytuacja odwróciła sie o 180 stopni. Napisała mi ze rozmawiała z siostra i ze postanowiła wyjechać z nią za granice. Nie wyobraża sobie zawiązku na odległość i dlatego tez niestety miedzy nami to koniec. W najbliższych tygodniach będzie mieć dużo na głowie i ze nie będzie miała czasu sie ze mna spotkać. I jak ma byc szczera to nie wie czy nawet chce. Dodała ze nie żałuje ze mnie poznała i abym jej wybaczył. Jak można napisać taka wiadomość komuś sms-em ?? Dlaczego nagle pstanowila wyjechac za granice skoro wczesniej pisala ze nie za bardzo chce zostawić samej mamy? Napisałem jej ze jesli chce abym poczuł sie lepiej to aby napisała mi prawe. Odpisała ze to jest prawda.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstanie

Ciezko dojsc za ludzmi...cos do glowy strzelilo i przypuszczam,ze nie ma tu zadnej "Twojej winy", po prostu dziewczyna zobaczya lepsze jutro dla siebie za granica i odciela sie, no niektorzy tak potrafia. Wspolczuje Ci bo to szok, grom z jasnego nieba.

"For the wrong person you have never worth but for the right person you mean everything"

3

olaf001 napisał/a:

Po 4 miesięcznej znajomości z dziewczyna rozstaliśmy się. Nie mogę pojąc dlaczego tak się stało. Przedstawiła mnie wszystkim swoim znajomym i prawie całej rodzinie. Miałem poznać jeszcze jej siostrę która pracuje za granic. W tym tygodniu miała wrócić do Polski. Wszytko układało sie jak najlepiej, jak w każdym moralnym związku. Ja odwiedzałem ja w domu. Spędzaliśmy ze sobą wspólnie czas. Razem wybieraliśmy się do kina, spacery, znajomych, zakupy itp. Gdy nie widzieliśmy się to kontaktowaliśmy się telefonicznie codziennie. Od września miała rozpocząć swoje pierwsze studia. Mieszkaliśmy od siebie troszkę daleko od siebie dlatego mieliśmy plany aby ona przeprowadziła się do miasta gdzie będzie studiować. Jej mama na to sie nie godziła bo bala sie ze straci druga córkę ( pol rok temu jedna wyjechała za granice ). Miała plany wobec mnie. Powtarzała mi często jakie ma plany wobec mnie, gdzie chce się wybrać, co zrobić itp. Na ostatnim spotkaniu u niej wybraliśmy się wspólnie z jej bratem bo mial urodziny. Widać było, że jej brat byl bardzo zadwowolny i ze relacja miedzy namii jest naprawdę dobra. Omówiliśmy się ze na następnym spotkaniu przyjedzie mnie odwiedzić do domu. Wszystko pięknie omówione aż tu nagle sytuacja odwróciła sie o 180 stopni. Napisała mi ze rozmawiała z siostra i ze postanowiła wyjechać z nią za granice. Nie wyobraża sobie zawiązku na odległość i dlatego tez niestety miedzy nami to koniec. W najbliższych tygodniach będzie mieć dużo na głowie i ze nie będzie miała czasu sie ze mna spotkać. I jak ma byc szczera to nie wie czy nawet chce. Dodała ze nie żałuje ze mnie poznała i abym jej wybaczył. Jak można napisać taka wiadomość komuś sms-em ?? Dlaczego nagle pstanowila wyjechac za granice skoro wczesniej pisala ze nie za bardzo chce zostawić samej mamy? Napisałem jej ze jesli chce abym poczuł sie lepiej to aby napisała mi prawe. Odpisała ze to jest prawda.

Olo - przytrzaśnij ja drzwiami na koniec i niech spada , a Ty daj sobie czas na poukładanie w głowie wszystkiego.

Dopiero gdy stracimy wszystko, stajemy się zdolni do wszystkiego.

4

wybacz ale...to byly tylko 4 miesiace i najwyrazniej dla dziewczyny za malo by sie przywiazac, kochac. ludzie od siebie odchodza, szybciej, pozniej..tak bylo, jest i bedzie!

5

kejt38 napisał/a:

wybacz ale...to byly tylko 4 miesiace i najwyrazniej dla dziewczyny za malo by sie przywiazac, kochac.

Tylko po co mi powtarzała jak mi na mnie zależy, jakie ma plany wobec mnie, gdzie sie chce wybrać ze mna na przyszłe wakacje itp. Czułem ze to jej zlezy bardziej niz mi, chodź nie ukrywam że zależało mi na niej bardzo.

6

Powiem Ci szczerze. 4 miesiące to bardzo niewiele, nie zdążyliście nawet wyrobić przyzwyczajenia między sobą, dlatego nie dziw się, że przyszło jej to tak łatwo. Nie pasowałeś do jej nowego życia i tyle. Uszanuj jej decyzję, odsapnij chwilę i idz dalej przez zycie,

7

olaf001 napisał/a:

...Tylko po co mi powtarzała jak mi na mnie zależy, jakie ma plany wobec mnie, gdzie sie chce wybrać ze mna na przyszłe wakacje itp.....

puste słowa od pustej dziewczyny.
Jeśli w ten sposób skończyła z Tobą to wydaje mi się, ze jest ktoś inny bo nie paliłaby mostów. Jest pewna ....

8

bullet napisał/a:

Jeśli w ten sposób skończyła z Tobą to wydaje mi się, ze jest ktoś inny bo nie paliłaby mostów. Jest pewna ....

Cięzko powiedzieć. Nie umawialaby sie ze mna gdyby kogoś poznała. To siostra jej tak namieszała. Wiele razy powtarzała mi ze teski za siostra, ze ja juz ponad pol roku nie widzi, byli bardzo zżyci. Napisała mi że zastanawiała sie nawet żebyśmy razem wyjechali.

9

4 miesiące to żaden związek,pospotykaliście się ze sobą kilka razy i tyle.

"Szczęście to po prostu dobre zdrowie i zła pamięć" - Ernest Hemingway

10

bartass72 napisał/a:

4 miesiące to żaden związek,pospotykaliście się ze sobą kilka razy i tyle.

Od czego trzeba zacząć. Przecież związek "budował" sie ku najlepszemu.

11

A tam się budował,jak widać się nie zbudował wink Nie patrz nigdy na to co kobieta mówi,tylko na to co robi smile

"Szczęście to po prostu dobre zdrowie i zła pamięć" - Ernest Hemingway

12 Ostatnio edytowany przez bullet (2015-09-26 23:52:09)

albo za mało informacji albo coś nie trybi

olaf001 napisał/a:

...związek "budował" sie ku najlepszemu.

... najlepszemu ?
Nie nic się nie budowało. Pani walnęła Cię w bok. Ja odbieram to tak, że bierzesz na klatę ale nie to o co "kaman".
Możliwe, że nie zajarzyłeś bo .... wg. mnie dziewczyna ewidentnie traktuje temat dosłownie ... ale nie bezczelnie.
Nie wiem czemu, ale jak przeczytałem Twoje zdanie (zacytowane) przyszło mi na myśl "Fatalne zauroczenie", tam też się zbudowało wg bohaterki. Czy Ty czasem nie nakręcasz się ? Bo zaczynam wyciągać wniosek, że od dłuższego czasu ona bała się z Tobą "porozmawiać".

13

To ona częściej zaczynała rozmowę. To nie jest tak, że mówiła jedno a robiła drugie. Po co by jej zależało abym poznał jej znajomych, przyjaciół, rodzinę? Nigdy nie odmówiła spotkania, checi odwiedzenia itp. Każdy musi budować związek od początku, przecież nikt nie bedzie znal obca osobę większość życia.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018