Zostawił mnie z dnia na dzień a ja chce wrócić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawił mnie z dnia na dzień a ja chce wrócić

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Zostawił mnie z dnia na dzień a ja chce wrócić

Pierwszy raz piszę na takim forum, ale też pierwszy raz jestem w takiej sytuacji.  Zostawił mnie mój facet zupełnie niespodziewanie. Byliśmy razem 3 lata w tym ponad dwa lata na odległość. Facet nie jest polakiem, poznaliśmy się na jednej z wymian studenckich , zakochaliśmy. Myślałam, że ten związek jest silny, przetrwaliśmy nawet 5 miesięczną rozłąkę kiedy wyjechał do Chin. Pół roku temu nadarzyła mu się okazja wyjazdu do Stanów, nie była zachwycona tym pomysłem, bo miał być tam ponad 10 miesięcy. Po tym jak się zdecydował, że jednak pojedzie, chciałam go nawet zostawić , bo nie wyobrażałam sobie tak długiej rozłąki. On mnie przekonał , że wszystko będzie dobrze, że mnie kocha i , że to przetrwamy. Przed samym jego wyjazdem spędziliśmy dwa cudowne tygodnie u jego rodziców. Na lotnisku przed wylotem, płakał mówiąc , że mnie kocha i ze na pewno będziemy razem. Następnie nie minęło 3 tygodnie jego pobytu w stanach, podczas których ani razu nie miał czasu zadzwonić do mnie na skypie , miałam okropne wrażenie , że mnie olewa. Właśnie o ten brak kontaktu było kilka awantur. Przestaliśmy rozmawiać tydzień, bo on stwierdził, że musi się zastanowić nad związkiem itd, po tygodniu w luźnej rozmowie na facebooku napisał, że nie widzi dla nas przyszłości, że dla niego to koniec i zwyczajnie ze mną zerwał nie patrząc mi w twarz. Twierdził, że to co czuł było prawdziwe , ale teraz stracił swoje uczucia. Po czym wyrzucił mnie z fejsa, skypa wszelkich możliwych komunikatorów.
Zarówno ja , jak i jego rodzice są w szoku po tym jak się zachował. Jego mama z którą bardzo się przyjaźnie próbowała z nim rozmawiac, on jednak do tej pory nie nawiązął z nikim z rodziny kontaktu.  Wiem, że nie chodzi o inna kobietę . Nie wiem co mam robić. Kocham go, chociaż wiem, że zachował się jak kawał chama. Minął tydzień od rozstania , chciałabym się z nim skontaktować. Wszyscy mi to odradzają. Proszę o radę co robić? Nie wierzę, że można sie tak bez powodu odkochać w kilka dni, skoro nie chodzi o kogoś innego. Chciałabym z nim porozmawiać, wiem, że miał kłopoty na uczelni w tych stanach, dużo pracy, egzaminów, może dlatego to wszystko. Proszę co byście zrobiły na moim miejscu

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zostawił mnie z dnia na dzień a ja chce wrócić

Ja bym nie rozmawiała. W ogóle bym z nim nawet nie chciała rozmawiać, po tym jakby mnie tak potraktował. Nie to nie. Można pewne sprawy załatwiać inaczej, z większym wyczuciem, ale jak on nie miał jaj Ci nawet w oczy spojrzeć, to Ty miej jaja i go olej, bo nie jest Ciebie wart.

Najbardziej zdezorientowny jeste? wtedy gdy próbujesz przekona? swoje serce i dusz? do czego?, o czym twój rozum wie ?e jest k?amstwem.

3

Nigdy Cię nie kochał.
Pobawił się, zaczął nowe życie w Stanach, bez Ciebie, więc to zakończył.

To przykre, ale nic więcej z tego nie będzie. Im szybciej się z tym pogodzisz, tym lepiej dla Ciebie.

4

W żadnym wypadku nie kontaktuj się teraz z tym facetem. Zeby nie wiem jak Cię korcilo i żeby nie wiem jaki dół Cię naszedl, Ty nie szukaj żadnego pretekstu do kontaktu, siedz cicho jak mysz pod miotłą i niczego nie probuj wyjaśniać. To moją rada.
Nie chce mi się teraz szeroko ci wyjaśniać dlaczego masz przyjąć taką postawę ale xapewniam Cię że tak będzie dla Ciebie lepiej.
A zresztą może później wszystko ci Wyjasnie.
Zacisnij żeby i związku sobie rece- po prostu siedz teraz cicho i nie rób nic.
Powodzenia

5 Ostatnio edytowany przez lulianna (2015-09-24 18:04:15)

..

6

Oliwia 9195 , naprawdę uważasz , że powinnam się z nim nie kontaktować ?? Dla mnie ta sytuacja jest wprost niewyobrażalnie dziwna, nigdy bym się tego po nim nie spodziewała. To on mnie przekonywał , że chce ze mną być i  że wyjazd nic nie zmieni. Zresztą na samym początku kiedy go nie było wszystko wydawało się w miarę normalne. Dopiero jak zaczęła się jego szkoła to tak jakby zupełnie się zmienił, przestał mnie zauważać . Najgorsze, że mam już kupione bilety na święta , które mieliśmy spędzić razem z jego rodziną. Po ostatnich wakacjach nawet zostawiłam w jego domu kilka rzeczy, bo przekonywał mnie , że to bez sensu żebym je woziła w kółko. Kompletnie nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy, jakby coś w niego wstąpiło.Najgorsze, że zupełnie zerwał kontakt, ze mną i moją rodziną, którą zawsze bardzo lubił. Wszyscy naokoło mnie pytają co się stało, a ja nie wiem....

7

On na pewno jeszcze kogoś ma grał na dwa fronty niestety ten typ tak ma.

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
http://www.youtube.com/watch?v=RGdaHHHHWoA
http://www.transhumanism.pl/ (strona niekomercyjna)
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

8 Ostatnio edytowany przez verdad (2015-09-24 23:53:04)

lulianna napisał/a:

Jego mama z którą bardzo się przyjaźnie próbowała z nim rozmawiac, on jednak do tej pory nie nawiązął z nikim z rodziny kontaktu.

Nawet z mama nie rozmawial ?
Ja tez bym nic nie robila.

Ja jestem z tych ludzi, ktorzy szukaja usprawiedliwienia, nawet w zlym doszukuja sie dobrego.
Dlatego pytalam sie o kontakty z jego mama.Przyszlo mi do glowy, ze moze miec jakies stany depresyjne.
Rozlaka, trudne studia, nowe, obce srodowisko.

9

Dlatego właśnie zastanawiałam się nad tym, żeby z nim próbować rozmawiać.
Znałam go tyle lat i zawsze był dla mnie dobry, wierny nigdy nie zrobił mi nic złego. Stąd niezrozumiała jest dla mnie ta jego zmiana. To, że nie chce rozmawiać o tym z rodzicami również, ponieważ jest z nimi bardzo związany i to oni pierwsi zawsze wiedzieli o jakiś problemach. Tym razem kompletnie się zaciął, ze mną zerwał całkowicie kontakt, z rodziną w ogólnie nie chce rozmawiać na ten temat.
Jeszcze 3 tygodnie temu wszystko było dobrze... nie rozumiem zupełnie co się mogło stać, że tak łatwo przekreślił te wspólne lata...
Dodam, że na pewno nie stoi za tym żadna inna kobieta. Tym bardziej tego nie rozumiem

10

Mimo to  pierwsza nie szukaj kontaktu.
Myslisz, ze jesli to depresja, to on Ci to powie ? Nie...Moze nawet uslyszysz cos przykrego ?
Poczekaj.
Cokolwiek nim kieruje, nie powinnas pierwsza sie odzywac.
I zyc po swojemu, starac sie nie myslec.Wiem, ze to trudne, ale choc postaraj sie.

11

Wiesz, że facet zyje i że nic mu się nie stało. On ne chce rozmawiać na wasz temat ani z tobą, ani ze swoimi rodzicami- nie wychodź więc przed szereg. Najprawdopodobniej jego rodzice doskonale wiedzą o co chodzi, ale z jakiegoś powodu nie chcą niczego ci powiedzieć, bo może obiecali mu to, a może uważają, że tak będzie dla ciebie lepiej, bo bedzie ci mniej przykre.  Ludzie różnie myślą i nikt nie siedzi w cudzej głowie, żeby mieć pewność, że ma być tak albo tak.
Trzymaj się tego, że ci ludzie nie chcą albo nie mogą niczego ci wyjaśnić. wiesz,że facet zyje, że łba nic mu nie ucieło, że nie lezy w szpitalu albo cóś w tym stylu.
On zniknął bez słowa, bo tak było mu wygodnie. Duzo ludzi tak właśnie postępuje- dzisiaj zrobiła się wręcz moda na tego kończenie relacji w taki sposób.
nie nawiązuj z nim kontaktu, bo możesz doznać szoku- po co ci jescze większa przykrosć na koniec tej znajomości?

przyjmij za pewnik wersję, że facet poszedł w siną dal. Jeśli on będzie chciał, to sam do ciebie zatelefonuje i wyjaśni ci całą sytuację. Jeśli stoi za tym inna kobieta, to wiadomo o co chodzi.
Przyjęło się mówić, że jeśli nie wiadomo o co chodzi, to na pewno chodzi o pieniądze albo o innego rodzaju zaprzaństwa np. o inną babę, gdy rzecz odnosi się do związków.
Nie bądź naiwna i przestań widzieć w tym facecie kogoś, kogo znałaś wcześniej. Ludzie się kamuflują i robia tak sprytnie, że czasem trzeba wielu lat, żeby przekonać się, jaki ktoś jest naprawdę.
Facet zostawił cię po chamsku, z dnia na dzień i bez słowa- ty wiesz, że on zyje, ale on nie odzywa się do ciebie. Obraź się więc za takie potraktowanie twojej osoby i nie dociekaj tego dlaczego on zrobił tak, a nie inaczej. I tak nie dowiesz się całej prawdy, a tylko zafundujesz sobie kolejną przykrość i upokorzenie.

wytrzymaj w tej niewiedzy- lepiej na tym wyjdziesz w jakiejś dłuższej perspektywie czasowej na pewno lepiej na  tym wyjdziesz. Jeśli on za jakis czas będzie chciał wrócić, to ty dzisiaj zadbaj o zakreślenie odpowiednich granic w waszej znajomosci. Wydzwaniając za chamem dzisiaj pokażesz mu tylko, że on może robić to, co jemu pasuje, że przełkniesz każde chamstwo z jego strony, byleby tylko on był.
Nie rób czegoś takiego, bo uwierz mi-nie warto.
siedź cicho jak mysz pod miotłą i żeby nie  wiem co nie lataj za kimś, kto w taki sposób ciebie potraktował.

12 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-09-25 17:51:30)

oliwia9195
Zdradzał ją i tyle w temacie. A ta rada że nie masz czasu na wyjaśnienie i siedzenie cicho jak mysz i ta rada że jak chce to on się pierwszy odezwie jak ulał pokazuje iż ty jesteś jej facetem udającym kobietę.

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
http://www.youtube.com/watch?v=RGdaHHHHWoA
http://www.transhumanism.pl/ (strona niekomercyjna)
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

13

Paweł, to oczywiste, że chodzi o inną kobietę.
A to że zniknął z dnia na dzień bez słowa? No cóż - dzisiaj takie zachowanie jest normalne.
Facetem autorki nie jestem ale ok.

14

Gdyby był Polakiem to nigdy byś nie zwróciła na niego uwagi. To było zauroczenie. Pomyśl o tym.

15

MrSpock napisał/a:

Gdyby był Polakiem to nigdy byś nie zwróciła na niego uwagi. To było zauroczenie. Pomyśl o tym.

Po pierwsze, to nieprawda.Nie rozumiem Twojego toku myslenia.Zauroczyla sie, bo nie byl Polakiem ? A w czym Polak jest gorszy ? Nawiazujac znajomosc z cudzoziemcem, mozna kierowac sie ciekawoscia, innoscia,  gruboscia portfela.Ale zauroczenie nie ma nic wspolnego z obywatelstwem, jakie sie posiada.
Po drugie oni pewnie dawno juz sie pogodzili, bo autorka nie wchodzi na forum i pewnie problem minal.

16

Lulianna nie odzywaj się, nie pisz, nie proś...jeżeli na powrót liczysz milczeniem zyskasz więcej.
Chiny mówisz....niespełniona miłość mojego ex też wróciła z tej piep***** wymiany z Chin...
Wróciła i miałam po związku smile

17

Gość sobie jeździł po świecie,może bzykał na boku (kto go sprawdzi?),a Ty siedziałaś na d...w domu.To jest typ tzw.szwendacz,tzn.nigdzie miejsca nie zagrzeje.Tak jak reszta tutaj mówi,podejrzewam,że kogoś ma,dlatego zerwał kontakt,a jest mu łatwo,bo jest fizycznie tysiące mil od Ciebie.Pewnie by się zes...w gacie,gdybyś do tych Stanów poleciała go sprawdzić.Niczego by to nie zmieniło,ale jego mina...bezcenne.Gdyby była kasa,i wiza,tak bym zrobił,właśnie dla tego efektu.W innym wypadku,ciesz się,że go nie ma,jest mnóstwo fajnych facetów na tym świecie.

"Szczęście to po prostu dobre zdrowie i zła pamięć" - Ernest Hemingway

18

Dziękuje za wszystkie wypowiedzi w tym temacie. Szczególnie użytkowniczce Verdad, dzięki Tobie nie dałam się poniżyć kompletnie i nie kontaktowałam sie z nim już więcej. On zresztą też do mnie nigdy więcej nie napisał. Skontaktowała się ze mną jego mama , która bardzo przeżyła nasze rozstanie i jeszcze długo mnie przepraszała za niego. Z tego co wiem od wspólnych znajomych to również z nikim innym się nie spotyka na poważnie i nikogo nie miał na boku. Podobno powodem rozstania był fakt, że on nie wie gdzie będzie mieszkał po skończonych studiach , być może zostanie w stanach a może wyjedzie gdzieś dalej wiec według niego nasz związek nie ma sensu. Chyba przeszkadzałam mu w drodze do kariery...Cóż pogodziłam się już  z tym faktem, układam sobie życie na nowo bez niego, nawet widze jakieś pozytywy tej sytuacji, gdyż dostałam ciekawą ofertę pracy za granicą .  Zaczełam też dostrzegac, że On nie był wcale taki idealny jak mi się wydawał . prawde mówiąc dalej nie rozumiem jak mozna kogos tak potraktować po kilku latach bycia razem, ale widocznie widziałam w nim kogoś zupelnie innego niz byl w rzeczywistosci

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawił mnie z dnia na dzień a ja chce wrócić

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018