Zostawił mnie dla światowej dziewczyny...proszę napiszcie coś - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zostawił mnie dla światowej dziewczyny...proszę napiszcie coś

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Zostawił mnie dla światowej dziewczyny...proszę napiszcie coś

Nasz związek trwał 2 lata, czasem było dobrze a czasem źle. Ogólnie można powiedzieć że byliśmy szczęśliwi, zakochani itd a przynajmniej tak mi się wydaje. Mieliśmy 4msc przerwy bo stwierdził że już mnie nie kocha po czym po 4 msc zmienił zdanie, dałam szansę. Od tego czasu minęło ok 8 msc, pojechał do innego miasta, na urodzinach u kuzyna poznał dziewczynę, starsza o 2 lata, piękna, podróżująca po świecie i z Australii. Muszę dodać że On również jest typem "światowca" który jest o krok przed wszystkimi, bogaty, student medycyny, przystojny i ogólnie taki wow robiący wrażenie narcyz. Spędził z nią 2 dni w innym mieście, spali u jego cioci w jednym pokoju, dodała zdj jak siedzi mu na kolanach a jak wrócił to non stop mówił jaka jest super..kurde, jestem takim typem dziewczyny która nie jest zazdrosna a nawet jak jest to się nie czepia bo ufa, no i właśnie to mógł być błąd. Jak wrócił to spędziliśmy razem jeden dzień bardzo fajny, był mega kochany. Potem zostawił włączonego fb na lapku i wyszedł i momentalnie przyszła wiadomość której nawet nie mogłam nie zauważyć. To właśnie była ona. Nazwała go swoim m"husband" i pytała czy nadal tak się ze mną męczy i że jest dla mnie za dobry... on odpisał do niej zaczynając od "moja wife" i że tak, nadal się męczy. Odrazu zadzwoniłam, powiedziałam o wszystkim spokojnie i poprosiłam o rozmowę. Spotkaliśmy się kolejnego dnia, powiedziałam że jak ma się męczyć to ja dziękuję a on właściwie to się ucieszył z takiego obrotu sprawy...było to miesiąc temu, teraz ona jest w Londynie a on do niej leci mimo że podczas naszego związku jak również nawet jeszcze po jego zakończeniou zarzekał się że to zwykła znajoma nic więcej...co możecie powiedzieć na ten temat? jest mi cholernie ciężko mimo to nie okazałam mu ani razu że mnie to boli czy też że jestem zła, wogóle się nie uniosłam, z resztą nigdy się nie unosiłam... Jak niespójne to przepraszam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zostawił mnie dla światowej dziewczyny...proszę napiszcie coś

Nie było mu z Tobą dobrze, po prostu.
Szczerze, oczekujesz pocieszenia, poklepania po plecach?
Znajdź sobie kogoś, kto będąc z Tobą, będzie szczęśliwy.
To wszystko co Cię spotkało nie dowodzi tego, że jesteś jakaś gorsza czy mniej atrakcyjna. Po prostu tamta bardziej mu pasowała z charakteru/temperamentu. Ciężko to zaakceptować, jednak lepsze to niż wyrzucanie sobie do końca życia, że jesteś niby gorsza.

Nigdy w nic za bardzo nie wierz, bo zawsze znajdzie się miejsce, w którym to nie działa.

3

Z jego strony się wypaliło i zauroczył się inną. Tyle.

gdykochamy

4

Zagubiona to, że on wybrał inną nie oznacza, że Ty jesteś zła czy nieatrakcyjna. Widać nie dopasowaliście się charakterem. On potrzebował jakiejś szalonej dziewczyny, być może nie chce się wiązać na stałe i nie szuka stabilizacji. Coś już wcześniej, jak sama pisałaś, było nie tak skoro się rozstaliście. Tak bywa w życiu, nie od razu spotyka się tego jedynego. Poza tym spójrz na to z innej strony - ciesz się, że teraz to wyszło na jaw a nie po ślubie czy wielu latach. Facet brał ją na kolana i flirtował z nią (być może uprawiał sex) będąc z Tobą - jest nieuczciwym dupkiem, który Cię nie szanował skoro tak postąpił. Przykro mi, na pewno jest Ci ciężko.. masz prawo być zła, zawiedziona! nie żałuj sobie, wypłacz się Dziewczyno, poużalaj a potem głowa do góry i do przodu! Na pewno znajdzie się tak co doceni Cię po stokroć i uszczęśliwi smile

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

a po co ten sam temat piszesz na kafeterii? dostalaś tam wiele odpowiedzi i przyznalaś im raję, wiesz co robić.
po co zaśmiecasz to forum?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zostawił mnie dla światowej dziewczyny...proszę napiszcie coś

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018