Przepis na dziewczynkę i chłopca - Sądzicie, że płeć zależy od diety ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Przepis na dziewczynkę i chłopca - Sądzicie, że płeć zależy od diety ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1

Temat: Przepis na dziewczynkę i chłopca - Sądzicie, że płeć zależy od diety ?

Właśnie staramy się z mężem o dziecko. Ja marzę o dziewczynce. Mojemu jest wszystko jedno smile Koleżanka z pracy powiedziała mi ,że płeć dziecka można sobie "wypracować" odpowiednią dietą. Podobno jak się jada produkty które mają dużo wapnia i magnezu można mieć prędzej dziewczynkę. Natomiast pokarmy zawierające potas i sód , a także kawa sprzyja poczęciu chłopca.  Sama nie wiem czy w to wierzyć. ale na wszelki wypadek zaczęłam pić więcej mleka ( choć go nie cierpię ) i odstawiłam kawę. Czy któraś z Was spotkała się z tego typu opiniami ? Sądzicie, że płeć dziecka zależy od diety przyszłej mamy ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przepis na dziewczynkę i chłopca - Sądzicie, że płeć zależy od diety ?

Nie wierzę w dietę, ale jeżeli chcesz zwiększyć szanse, że będzie chłopczyk/dziewczynka, to NPR może się sprawdzić.
Chodzi o to, że plemniki "dziewczynki" (XX) poruszają się wolniej, ale za to żyją dłużej. Plemniki "chłopczyki" (XY) są szybsze ale równie szybko giną. Dlatego jeśli chcesz mieć dziewczynkę to powinnaś kochać się kilka dni przed spodziewaną owulacją. By był chłopczyk należy kochać się tuż przed, bo gdy dziewczynki dotrą do jajeczka, to będzie już posprzątane wink
Oczywiście ta metoda nie daje 100% skuteczności ale zwiększa szansę na daną płeć (że tak to ujmę).

3

Wydaje mi się, że przesądy związane z upodobaniami jedzeniowymi w czasie ciąży to bujda na resorach wink Ale czasem warto sobie pogadać smile

będę mamusią! smile smile smile

4

witaj, to są 1000 procentowe jakies zabobony. Gdyby płec dziecka zalezala by od diety, wszystkie mialybysmy wymarzona plec dziecka! Ja zawsze pilam bardzo duzo kawy i jakos nie przeszkodzilo to w powstaniu dziewczynki;) Nie warto stosowac zadnych diet;)

Miłości trzeba szukać wszędzie,
nawet za cenę długich godzin,
dni i tygodni,
smutku i rozczarowań.

5

Moim zdaniem są to tylko i wyłacznie zabobony,co ma piernik do wiatraka????//

6

Co do diety nie chce się wypowiadać, bo nie testowałam / nic na ten temat nie wiem. Natomiast kwestia długości życia plemników w połączeniu z cyklem jak najbardziej sprawdzona przeze mnie i przez kilka znanych mi par ze 100 % skutkiem.

Pozdrawiam.

7

Mi się wydaje, że to jest jakaś bzdura. Kolejny przesąd.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

hehe z tą dietą to tak jak byś w czasie poczęcia dziecka włożyła pod poduszkę gumofilce to napewno spłodzicie chłopaka

9

To zwykły przesąd.  a_normalna ma rację, jedyny sposób żeby uzyskać upragnioną płeć dziecka to kochanie się w odpowiednim czasie.
Nie ma czegoś takiego jak specjalne diety, pozycje czy ćwiczenia.

Śmieję się na samą myśl o ludziach, którzy robią różne rzeczy myśląc, że zrobią mi na złość.

10

przed owulacją dziewczynka, troszkę po szczycie owulacyjnym chłopiec. jeżeli wiesz kiedy masz owulacje, to jakieś dwa dnie wczesniej postarajcie sie o dzidzię, a potem seks po dniach plodnych dopiero.

11

Ni rozumiem ludzi, którzy koniecznie chcą dziecko takiej a takiej płci. Znajoma mojej siostry koniecznie chciała dziewczynkę a jak dowiedziała się że będzie chłopak wylewała rzewne łzy! Nie należy przesadzać.
Czy to ważne jakiej płci będzie nasze dziecko? ważne jest to żeby było zdrowe a nie to czy ma siusiaka czy dziurkę tongue

Prawdziwy ból nie objawia się we łzach...- Marie-Jeanne Roland De La Platiere

12

Jeśli chodzi o diete to uważam że to bzdura. Bardziej wierze w czas współżycia przed owulacja. Jak na dziewczynkę to kilka dni przed owulacją, a jak na chłopca to w czasie owulacji albo zaraz po.  No i po przeczytaniu takiej właśnie mądrej książki "Planowanie płci" bylismy przekonani że będzie dziewczynka (mimo że nie planowalismy, a tylko z ciekawości została przeczytana) , a mamy synka hehe.  Na pewno masz szanse 50  na 50% wink

13

Ja w to nie wierzę.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

14

Ja osobiscie w to tez nie wieze smile Przeciez to nie zalezy od diety jaka bedziemy stosowac, tylko ``kto wygra wysig`` smile My mamy 1 synka, no i zobaczymy co teraz bedziemy mieli.

"Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej."

15

Raczej bzdura! udaje się w 50% przypadków wink
Jest teoretycznie (i praktycznie też) inny stuprocentowy sposób na uzyskanie wymarzonej płci dziecka, ale to dość dużo zachodu i raczej nie sądzę aby normalni ludzie się na to decydowali. Na portalu badanie-nasienia.pl jest artykulik na ten temat w dziale ciekawostki "Wybór płici dziecka - czy to możliwe?"

pozdrawiam,

16

Ja nie wierzę w takie diety . Co do tej drugiej metody to ja czytałam o niej , ale dopiero po tym jak zaszłam w ciążę. Myślę , że jest ona do wykonania , ale biorąc pod uwagę , że idealne wyliczenie kiedy bedzie owulacja jest dosyc trudne ... to z tej metody wynika , ze prawdopodobienstwo splodzenia chlopca jest wieksze , no bo oszacowanie akurat na dwa dni przed owulacja ... jest hmm baardzo trudne, przy nieregularnych cyklach zwlaszcza. Ja mialam dosc regularne cykle ale nie co do dnia ... roznie to bywalo,a w cyklu kiedy staralismy sie o dziecko dla wiekszego powodzenia kochalismy sie 4 dni po rzad a mniej wiecej w srodku tych dni wybadalam u siebie owulacje , wiec tak naprawde plec do oszacowania byla niemozliwa , ale w przyszlym tyg ide na usg i juz bede ja znac smile To juz 20 tc.

Dominika <3 Urodzona siłami natury 31.03.2011 Godz.13:10, 3500g, 55cm

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Przepis na dziewczynkę i chłopca - Sądzicie, że płeć zależy od diety ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018