stosowanie jednocześnie globulki i prezerwatywy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » stosowanie jednocześnie globulki i prezerwatywy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: stosowanie jednocześnie globulki i prezerwatywy

Od roku zabezpieczam się w czasie stosunków z moim mężczyzną stosowaniem jednocześnie globulki i prezerwatywy. Ostatnio koleżanka powiedziała mi jednak że stosowanie jednocześnie globulki i gumek osłabia działanie gumek bo globulki mają na nią jakiś niedobry wpływ. Trochę mi to napędziło stracha. Czy słyszałyście o czym takim ? Do tej pory wydawało mi się ,ze to dobra metoda antykoncepcji takie łączenie tego razem. Zresztą zaliczyliśmy rok bez wpadki- no ale teraz już nie jestem taka pewna czy to wystarczy ...

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: stosowanie jednocześnie globulki i prezerwatywy

nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze nie łaczy sie stosowania globulki z prezerwatywa poniewaz po rozpuszczeniu globulka moze uszkodzic prezerwatywę...jak uprawiasz juz dosc dlugo seks to idz najlepiej do ginekologa po tabletki.Gumki zawodza tongue Zadko sie to zdarza ale zawodza nawet te dobre tongue wiem po sobie tongue Pozdrawiam

Mówisz mi, że przepraszasz,
lecz ja nigdy nie zapomnę.
To są tylko puste słowa,
nie wymażesz nimi wspomnień.

3 Ostatnio edytowany przez Jeanne (2008-09-19 07:36:44)

xemena mozna stosowac prezerwatywy lacznie z globulkami.Trzeba tylko dokladnie przeczytac ulotke i sprawdzic , czy mozna tak stosowac.Z tego co sie orientuje Patentex Oval sa do tego przystosowane i polecane przez lekarzy.Niektore globulki moga zawierac w swoim skladzie substancje , ktore moga wchodzic w reakcje z lateksem , dlatego trzeba na to zwrocic uwage.
drabina , stosowanie tabletek antykoncepcyjnych przy regularnym wspolzyciu byloby idealem .Byloby , gdyby nie to , ze nie kazda kobieta moze je stosowac , a nawet jesli , to wiaze sie z tym wystapienie wielu skutkow ubocznych.Nie mozna niczego w tej kwestii sugerowac , kazda kobieta musi dobrac odpowiednia metode indywidualnie.Ogolnie rzecz ujmujac , to zycie kobiety nie jest latwe.Jak jakas metoda jest bezpieczna dla zdrowia , to znowu nie tak pewna jakbysmy sobie tego zyczyly, a jak jej pewnosc jest wysoka , to musimy sie liczyc z tym , ze nie jest obojetna dla naszego zdrowia i samopoczucia sad

Reklama

4

Też słyszałam że związki zawarte w globulkach mogą uzkodzić prezerwatywę ale moja pani ginekolog zaproponowała mi taki rodzaj zabezpieczenia w przerwach międz jedną wkładką a drugą.Niestety należę  do grona tych kobiet które nie mogą stosować tabletek.

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » stosowanie jednocześnie globulki i prezerwatywy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018