globulki dopochwowe i prezerwatywy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » globulki dopochwowe i prezerwatywy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: globulki dopochwowe i prezerwatywy?

Czy mogę stosować globulki,a mój chłopak prezerwatywy? Nie wiem czy nie uszkodzą jej czy coś? Nie chce brać tabletek, a to dla mnie byłoby komfortowe bardziej niż sama prezerwatywa. Jeśli tak to jakieś polecacie? Jakieś rady?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: globulki dopochwowe i prezerwatywy?

Przed stosowaniem globulek polecam wybrać się do ginekologa. A jeśli chodzi o moje zdanie to można stosować to i to, sama mam znajomą, która to praktykuje i nie zaszła w ciążę. Proszę jednak o kontakt z lekarzem, bo nic nie zastąpi profesjonalnej porady w takich wypadkach. Pozdrawiam.

3

Jeżeli piszesz o globulkach antykoncepcyjnych, to tak, jak najbardziej można.

Innym wyjściem jest kupowanie prezerwatyw z środkiem plemnikobójczym - skuteczność podobna a większa wygoda.

4

A nie lepiej żel plemnikobójczy? np contragel? globulki są mało komfortowe

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » globulki dopochwowe i prezerwatywy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018