Znalezione prezerwatywy :-( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Znalezione prezerwatywy :-(

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 58 z 121 ]

Temat: Znalezione prezerwatywy :-(

Hej. Chciałabym prosić o radę w sprawie, która nie daje mi spokoju. W piątek kupiłam prezerwatywy dla mnie i partnera. Zuzylismy 2 z tej paczki. Poinformował mnie, że w niedzielę jedzie w góry z kumplem. Wczoraj zobaczyłam, że ma w plecaku włożone 2 prezerwatywy :-( zabrał ze sobą (są to dokładnie te, które kupiłam, ta sama firma). Teraz nie wiem co zrobić. Jak zapytać, skoro wyjdzie, że grzebałam w jego rzeczach. Wiem co to oznacza, bez powodu nie zabrałby prezerwatyw. Jestem załamana. Proszę o radę.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2021-01-12 14:04:46)

Odp: Znalezione prezerwatywy :-(

A może coś więcej. Chłopak, mąż, ile lat, ile w związku, stopień zażyłości.

3 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-01-12 14:05:50)

Myślę że faktycznie bez powodu by nie zabrał. Pozostaje Ci się tylko skonfrontowac z nim, ja bym przynajmniej tak zrobiła.

A jesteś pewna że to te same? Jak kupujecie częściej ta markę to może zostały z jakiejś poprzedniej wycieczki z Tobą czy cos?

Nota bene czemu grzebalas w jego rzeczach? Czy było to przypadkiem, np cos mu chciałas spakowac i przypadkiem zobaczylas czy faktycznie mu przetrząsasz rzeczy?

4

Janix2 napisał/a:

A może coś więcej. Chłopak, mąż, ile lat, ile w związku, stopień zażyłości.

Przepraszam, już dopisuje
Prawie 2 lata razem. Nie mamy ślubu. Jestem u niego codziennie. Oficjnie nie padło jeszcze (były juz rozmowy), ale praktycznie mieszkamy razem.

5 Ostatnio edytowany przez marta.00 (2021-01-12 14:12:00)

jjbp napisał/a:

Myślę że faktycznie bez powodu by nie zabrał. Pozostaje Ci się tylko skonfrontowac z nim, ja bym przynajmniej tak zrobiła.

A jesteś pewna że to te same? Jak kupujecie częściej ta markę to może zostały z jakiejś poprzedniej wycieczki z Tobą czy cos?

Nota bene czemu grzebalas w jego rzeczach? Czy było to przypadkiem, np cos mu chciałas spakowac i przypadkiem zobaczylas czy faktycznie mu przetrząsasz rzeczy?

Zajrzałam, bo miałam głupie przeczucia. Nigdy wcześniej mu nie grzebałam w rzeczach. I właśnie dlatego nie mam pojęcia jak ugryźć temat

6

No a mogły być to prezerwatywy z jakiegoś starego wyjazdu? Brakuje tej ilości w pudełku które kupilas?

7

jjbp napisał/a:

No a mogły być to prezerwatywy z jakiegoś starego wyjazdu? Brakuje tej ilości w pudełku które kupilas?

Tak, brakuje w pudełku. Sprawdziłam :-(

8 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2021-01-12 14:21:14)

Smutne to ale myślę że wziął bo a nóż coś się trafi. Daleko od domu, nikt się nie dowie a i grzechu nie będzie bo ślubu też na razie nie ma. Ale może się mylę i wziął dla kumpla gdyby zapomniał. Jak układał się wam seks, czy były już jakieś zgrzyty jeśli chodzi o te sprawy?

9 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-01-12 14:20:52)

No to musisz się przyznać i wziąć na klatę to że będzie (całkiem słusznie zresztą) zły o grzebanie w jego rzeczach. Albo przemilczec ale wątpie żebys opuściła temat, nie wiem zresztą czy powinnas.

Swoją droga to przeczucie z powietrza się nie wzięlo. Żadna kochającą się para która sobie ufa nie czuje nagle znikąd silnej potrzeby przeszukania rzeczy partnera. Pomyśl, czy cos się ostatnio stało co uruchomilo jakąś lampkę?

10

No to wygląda na to, że jest problem. Ktoś ma inny pomysł niż konfrontacja?
Autorka zapewne nie chciałaby usłyszeć odpowiedzi "wziąłem dla kolegi".

" Pamietaj, że Rzecz,która przedstawia się dorzecznie w Twoim łebku, może wyglądać mniej dorzecznie poza nim"
K. Puchatek.

11 Ostatnio edytowany przez Ajko (2021-01-12 14:27:22)

Walisz prosto z mostu, "dlaczego brakuje 2 gumek w pudełku, przecież seks był 2 razy, może zamierzasz zaliczać na wyjeździe?" I patrzysz na jego inwencję twórczą. Nic na temat plecaka. Jak spyta czy grzebałaś, ty pytasz, "a co wziałeś na wyjazd?" . Naprawdę tutaj nie ma co wymyślać podchodów, sprawa prosta, facet leci w kulki.

12

Tia i powie prawdę. big_smile

13

Rano przed jego wyjściem uprawialiśmy sex. Ale nie widzieliśmy się w ten dzień już ani wieczorem. Wychodzi na to, że nie jechał z kumplem. Dla kumpla też nie zabrał, tego bym sobie wmówić nie dała. Układa nam się dobrze, przynajmniej tak mi się wydawało. Jestem typem zazdrośnicy, ale nie umiem sobie tego wytłumaczyć logicznie.
I nie wiem. Jak zacząć rozmowę, bo nie od tego, że "grzebałam Ci w plecaku"

14 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-01-12 14:29:46)

No w sumie spytaj czemu brakuje. I tyle, bez dalszych podpowiedzi, proste pytanie.

Nawiasem jeśli oni maja jedno pudełko świeżo kupione i on bierze z niego gumki na wyjazd to jest naprawdę głupi, wybacz autorko

15 Ostatnio edytowany przez Ajko (2021-01-12 14:34:34)

prego napisał/a:

Tia i powie prawdę. big_smile

No może jest szlachetnym wyjątkiem, ale wiadomo, że bedzie ściemniał. Stąd juz trzeba spojrzec na to realnie, ale trochę stresiku gnojowi, przysporzyć smile.

marta.00 napisał/a:

Rano przed jego wyjściem uprawialiśmy sex. Ale nie widzieliśmy się w ten dzień już ani wieczorem. Wychodzi na to, że nie jechał z kumplem. Dla kumpla też nie zabrał, tego bym sobie wmówić nie dała. Układa nam się dobrze, przynajmniej tak mi się wydawało. Jestem typem zazdrośnicy, ale nie umiem sobie tego wytłumaczyć logicznie.
I nie wiem. Jak zacząć rozmowę, bo nie od tego, że "grzebałam Ci w plecaku"

Masz na górze u mnie rozpisaną rozmowę. I nie bądź naiwna, nie ma żadnego brania dla kumpla, no chyba że chce sie bzykać z kumplem, moze jest bi roll. To wtedy fajnie, że dbaja higienę

16

Ajko napisał/a:

Walisz prosto z mostu, "dlaczego brakuje 2 gumek w pudełku, przecież seks był 2 razy, może zamierzasz zaliczać na wyjeździe?" I patrzysz na jego inwencję twórczą. Nic na temat plecaka. Jak spyta czy grzebałaś, ty pytasz, "a co wziałeś na wyjazd?" . Naprawdę tutaj nie ma co wymyślać podchodów, sprawa prosta, facet leci w kulki.

A może lepiej poczekać jeszcze jak wróci z wyjazdu i wtedy sprawdzić czy zmienił się stan gumek w pudełku ? Po powrocie jakoś można wytłumaczyć, że chciała go rozpakować i schować plecak, albo coś w tym rodzaju, no i trafiła na gumki. Jeśli one dalej tam będą to jest pytanie po co je wziął, a jeśli ich nie będzie, albo będzie mniej, to co się z nimi stało.

Przed użyciem wstrząsnąć.

17 Ostatnio edytowany przez adela 07 (2021-01-12 14:42:05)

Misinx napisał/a:
Ajko napisał/a:

A może lepiej poczekać jeszcze jak wróci z wyjazdu i wtedy sprawdzić czy zmienił się stan gumek w pudełku ? Po powrocie jakoś można wytłumaczyć, że chciała go rozpakować i schować plecak, albo coś w tym rodzaju, no i trafiła na gumki. Jeśli one dalej tam będą to jest pytanie po co je wziął, a jeśli ich nie będzie, albo będzie mniej, to co się z nimi stało.

"Chytrusek - Przebieglasek' smile

" Pamietaj, że Rzecz,która przedstawia się dorzecznie w Twoim łebku, może wyglądać mniej dorzecznie poza nim"
K. Puchatek.

18

Misinx napisał/a:
Ajko napisał/a:

Niestety widziałam to już wczoraj. I nie uwierzy, że chciałam rozpakować, ponieważ nie ruszam nigdy jego placaka - zabiera go często na treningi. Raczej nie wytrzymam bez zapytania, ale nie wiem jak zacząć

19

Ja też bym nie wytrzymała.

Marta, prosto z mostu - widziałam że w opanowaniu które kupilam brakuje dwóch gumek, co się z nimi stało?

20 Ostatnio edytowany przez Ajko (2021-01-12 14:50:10)

ej Alfonso (tutaj jego imię) brakuje 2 gumek, brałeś? Tutaj nie ma co nie wytrzymywać pokazujecie sobie miejsca intymne, a o normalne rzeczy w zwiazku boicie sie spytac

21

jjbp napisał/a:

Marta, prosto z mostu - widziałam że w opanowaniu które kupilam brakuje dwóch gumek, co się z nimi stało?

Też tak uważam. Po co się męczyć i żyć w niepewności. Prosto z mostu ale nie agresywnie, normalne pytanie.

22

jjbp napisał/a:

A może zapytam dlaczego zabrał na wyjazd niby z kumplem gumki?

23

Moze jest przygotowany na ewentualne robienie komus sztucznego oddychania? big_smile jak sie nie ma maseczek to mozna rozciac prezerwatywe dla higieny^^

Marta, jak nie zapytasz, to sie nie dowiesz. Tak czy tak wyjdzie, ze grzebalas w tym plecaku, wiec po prostu mu o tym powiedz.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

24

Oczywiście, że należy zapytać i to wprost. Jeśli w opakowaniu brakuje dwóch gumek, to brakuje i tu jakby nie ma powodu, by tłumaczyć, że widziałaś je w jego plecaku. Wystarczy, że w pudełku ich nie ma. Tłumaczenie leży po jego stronie.

Swoją drogą chłopakowi brak nie tylko instynktu samozachowawczego, ale też rozumu, jeśli mając świadomość, że jesteś w stanie rozliczyć go z ilości, która była przeznaczona dla Was, nie kupił innych prezerwatyw.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

25 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-01-12 14:53:30)

Ale wtedy mowisz mu że wiesz że on je ma. A jak spytasz czemu brakuje i on Ci zasunie "Oh serio? Może spadły pod łóżko?" to wytracasz mu z ręki argument wzialem dla kumpla

26

marta.00 napisał/a:
jjbp napisał/a:

Troszke, powoli zaczynam czuć prowokację.

27

Wzial, bo a nöz-widelec....
Badz czujna, bo normale to nie jest.

Zyj Tu i Teraz.

28 Ostatnio edytowany przez Misinx (2021-01-12 15:00:46)

Ajko napisał/a:
marta.00 napisał/a:
jjbp napisał/a:

Mógłby odpowiedzieć, że podejrzewał, że kolega jest gejem.

Mówiąc wprost, tu nie ma bezbolesnego rozwiązania. Kwas jest i już pozostanie. On nie jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć tego, że wziął gumki na wycieczkę smile Nie ma takie możliwości.

29

Misinx napisał/a:
Ajko napisał/a:
marta.00 napisał/a:

Mógłby odpowiedzieć, że podejrzewał, że kolega jest gejem.

Nie, nie jest to prowokacja. Po prostu jestem przerażona, bo bardzo go kocham. Ale jak widać, tylko jednostronne to było. Chciałam jakoś obejść to, że je widziałam, że grzebałam. Ale muszę mu udowodnić, że wziął je ze sobą w góry.

30 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-01-12 15:02:27)

No to najpierw się go spytaj co się stało. Jak będzie kręcił że nie brał to wtedy powiesz że grzebalas. Zresztą co Ty mu masz udoawdniac, jak on będzie klamal to chyba wiesz wszystko co musisz wiedzieć. Serio ten scenariusz jest prosty

31

marta.00 napisał/a:

Nie, nie jest to prowokacja. Po prostu jestem przerażona, bo bardzo go kocham. Ale jak widać, tylko jednostronne to było. Chciałam jakoś obejść to, że je widziałam, że grzebałam. Ale muszę mu udowodnić, że wziął je ze sobą w góry.

No to jeśli to nie jest prowokacja, to jestem z ciebie dumna za powyższe wnioski. Bierz od życia to na co zasługujesz. Do dzieła!!!

32 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-01-12 15:09:32)

Nie musisz nic udowadniać. Po prostu zobacz jak wytłumaczy. W ogóle to nie każdy umie kłamać. Zobacz co i jak odpowie, obserwuj.

33 Ostatnio edytowany przez pyszneSalami (2021-01-12 15:16:50)

Sprawa jest banalna i już było wyjaśnione jak w prosty sposób możesz uniknąć oskarżenia o grzebanie w plecaku. A ty dalej drążysz. Schemat jest banalny:
1. pytasz co z gumkami
2. niezależnie, co zrobi, wypiera się czy wciska jakieś mętne tłumaczenia - wtedy masz tak czy siak jasną sytuację...

34

Dziękuję za odpowiedzi

35

Czytam komentarze i się dziwię jak ludzie mogą sobie komplikować sprawy. Zapytaj prosto z mostu i tyle, przecież i tak wiesz do czego miały posłużyć mu te gumki.

36

Prezerwatywy, takie najzwyklejsze mają dużo zastosowań. Głównie do zabezpieczania rzeczy przed wilgocią (elektroniki, zapałek), jako opaska uciskowa, rękawiczka czy pojemnik na wodę. tongue

37

marta.00 napisał/a:

muszę mu udowodnić, że wziął je ze sobą w góry.

Nie musisz. Swoje wiesz - wziął, bo albo ma w planach przystawić Ci rogi, albo na wszelki wypadek, bo może trafi się nieplanowana okazja. W każdym razie nie jest wobec Ciebie uczciwy. I to wiesz, Twoja sprawa co z tą wiedzą zrobisz. A udowadniać nie musisz, bo nie jesteście małżeństwem, nie zbierasz dowodów do rozwodu.

"Tolerancja represywna to uzasadnienie dominacji niewielkiej, świadomej swoich celów i dobrze zorganizowanej mniejszości nad rozbitym, upokorzonym, nie potrafiącym bronić własnego systemu wartości społeczeństwem".
Ideolog Nowej Lewicy, niemiecki komunista Herbert Marcuse.

38

JaJakoJa napisał/a:
marta.00 napisał/a:

muszę mu udowodnić, że wziął je ze sobą w góry.

Nie musisz. Swoje wiesz - wziął, bo albo ma w planach przystawić Ci rogi, albo na wszelki wypadek, bo może trafi się nieplanowana okazja. W każdym razie nie jest wobec Ciebie uczciwy. I to wiesz, Twoja sprawa co z tą wiedzą zrobisz. A udowadniać nie musisz, bo nie jesteście małżeństwem, nie zbierasz dowodów do rozwodu.

To prawda, ale ona już wie, że odejść od niego nie zamierza.
Niestety psychika jej nie daje spokoju i sytuacja ją gryzie, więc za wszelką cenę musi powiedzieć facetowi co odkryła, żeby on mógł jej wcisnąć jakąś historyjkę typu: "wiesz, chcieliśmy grać z kolegą w ping ponga, więc uznałem, że przydadzą się 2 prezerwatywy do zabezpieczenia paletek". Po historyjce poczuje ogromną ulgę i sama siebie na siłę przekona, że jest wiarygodna (grunt, że wyjaśnienie jakieś tam dostała, więc sytuacja zamknięta), ALE jednocześnie już na zapas się martwi, żeby misio czasem jej nie zostawił, no bo jak ona śmiała zajrzeć do jego plecaka, toż to naruszenie prywatności, zbrodnia niewybaczalna! Nie to co jakieś tam granie w ping ponga z kolegą na samotnym wypadzie we dwoje. Stąd za wczasu kombinuje nad fortelem, żeby był wilk syty i owca cała - żeby czasem nie została porzucona, i to przed walentynkami jeszcze! wink

39 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-01-12 17:01:09)

Ja tam wcale nie widze oznak jakoby autorka już wiedziała że od niego nie odejdzie. To jakieś dopowiedzenie sobie części historii

40

marta929292 napisał/a:

żeby on mógł jej wcisnąć jakąś historyjkę typu: "wiesz, chcieliśmy grać z kolegą w ping ponga, więc uznałem, że przydadzą się 2 prezerwatywy do zabezpieczenia paletek".

Ja bym tam "zeznał": Mieliśmy napełniać balony wodorem i puszczać, ale balony pękają, więc uznałem, że prezerwatywy lepsze - i niech mi udowadnia, że to nieprawda big_smile

Ale ogólnie zgadzam się, ona ma nadzieję, że usłyszy jakiś kit, który będzie mogła zaakceptować i dalej miłość będzie kwitnąć.

"Tolerancja represywna to uzasadnienie dominacji niewielkiej, świadomej swoich celów i dobrze zorganizowanej mniejszości nad rozbitym, upokorzonym, nie potrafiącym bronić własnego systemu wartości społeczeństwem".
Ideolog Nowej Lewicy, niemiecki komunista Herbert Marcuse.

41

42 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-01-12 19:31:12)

Może ją zdradza, a może wrzucił te prezerwatywy do plecaka, bo zawsze tam nosi zapas lub dlatego, że jest kleptomanem i nie mógł się powstrzymać by nie podwędzić..;-P

43

aniuu1 napisał/a:

Może ją zdradza, a może wrzucił te prezerwatywy do plecaka, bo zawsze tam nosi zapas lub dlatego, że jest kleptomanem i nie mógł się powstrzymać by nie podwędzić..;-P

Wyleciały jej, jak wyjmowała rano, a plecak był pod spodem i tam wylądowały. smile

44

marta.00 napisał/a:

Teraz nie wiem co zrobić. Jak zapytać, skoro wyjdzie, że grzebałam w jego rzeczach. Wiem co to oznacza, bez powodu nie zabrałby prezerwatyw. Jestem załamana. Proszę o radę.

Nie pytać. Czekać. Obserwować.

Co zobaczyłaś, nie "odzobaczysz". Jak wyjawisz grzebanie w jego rzeczach, liczenie prezerwatyw, to być może się nie dowiesz ważniejszej rzeczy.

Może idzie z kumplem w góry i może się trafi seks z obcą laską. Może idą z jakimiś dziewczynami w góry. Może ma swój powód (chowa w tym latarkę, aby nie zamokła?), a jak się wysypiesz z wiedzy już teraz, to po prostu będziesz kontrolującą zazdrośnicą.

Bądź gotowa na rozstanie z chłopakiem.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

45

Ajko napisał/a:

Z wszystkich tutaj postów, Twój mi się najbardziej spodobał big_smile

A może specjalnie to zrobił żeby autorkę sprawdzić?
1. Wiedziała ile jest gumek.
2. Wiedziała gdzie są.
3. Wsadził je do swojego plecaka i nawet go nie schował.
4. Wiedział, że autorka może do niego zajrzeć.

Takiego głupiego nie da rady nawet udawać.
Nawet jak chciał zaliczyć to powie, że chciał sprawdzić jak zareagujesz. A być może to naprawdę miał być jakiś test.
Co by nie powiedział i tak będzie podejrzane tongue

46

Ein napisał/a:

Nawet jak chciał zaliczyć to powie, że chciał sprawdzić jak zareagujesz. A być może to naprawdę miał być jakiś test.

Takie numery nie robi sie po 2 latach razem, chyba że inne okoliczności wskazują na ograniczone zaufanie.

47

Marta .. masz pewnośc, że Twój partner jedzie w góry z kolegą? Wiesz .. może On spotyka się z jakąś 'koleżanką' na boku, a może zakłada, że przytrafi mu się przypadkowy seks. Jest przygotowany, więc podejrzewam, że już Cię kiedyś zdradził. Nawet jeśli go kochasz, to proponuję brać pod uwagę rozstanie.

48

Janix2 napisał/a:
Ein napisał/a:

Takie numery nie robi sie po 2 latach razem, chyba że inne okoliczności wskazują na ograniczone zaufanie.

Tego nie wiemy. Ale mi tu coś nie pasuje...
Jakby chciał to ukryć to zostawiłby te gumki z domu a kupił nowe. I wtedy by miał 100% pewności, że autorka się nie dowie.

49

Ein napisał/a:

Ale mi tu coś nie pasuje...
.

A mi wszystko.
Facet jedzie albo z intencją skoku w bok, albo przynajmniej nadzieją.
Autorka wątku nie ma natomiast odwagi NAWET na anonimowym forum przyznać, dlaczego trzepie jego rzeczy i pisze głodne kawałki o intuicji.

Cały ten niby związek patykiem na wodzie pisany.

50

noben napisał/a:

Cały ten niby związek patykiem na wodzie pisany.

2 lata razem to nie takie pisanie na wodzie i prawie "są po słowie". Może chciał sprawdzić jak to będzie 'robiąc to' z kolegą smile

51

Nigdy nikt nie zabiera ze sobą prezerwatyw jeśli nie myśli o seksie smile
Nie miałaś jechać z nim? .. Resztę sobie dopowiedz.

52

Ale dlaczego ich nie kupił, we własnym zakresie i do tego te zabrane, zostawił na widocznym miejscu?

53 Ostatnio edytowany przez Airuf (2021-01-13 09:09:40)

Janix2 napisał/a:
Ein napisał/a:

Autorka sama przyznała że jest "typem zazdrośnicy". Może to jednak nie pierwszy raz kiedy mu przetrząsała prywatne rzeczy i on to zauważył...

Salomonka napisał/a:

Może jednak lepiej samemu nie dopowiadać sobie, szczególnie jeżeli jest się typem przetrząsającym rzeczy partnera...

54

Airuf napisał/a:
Janix2 napisał/a:
Ein napisał/a:

Autorka sama przyznała że jest "typem zazdrośnicy". Może to jednak nie pierwszy raz kiedy mu przetrząsała prywatne rzeczy i on to zauważył...

Salomonka napisał/a:

Może jednak lepiej samemu nie dopowiadać sobie, szczególnie jeżeli jest się typem przetrząsającym rzeczy partnera...

Tak, ja jestem świadoma tego, że moja zazdrość jest niezdrowa. Naprawdę. Jednak nie chce się tutaj rozpisywać na ten temat, ponieważ nie tego dotyczy wątek.
Przyjaciółka radzi, aby nie odzywać się, a obserwować. Ponieważ nie powinnam ruszać cudzych rzeczy. Ale pewnie bez rozmowy nie wytrzymam.

55

jjbp napisał/a:

Ja tam wcale nie widze oznak jakoby autorka już wiedziała że od niego nie odejdzie. To jakieś dopowiedzenie sobie części historii

Dziękuję.

56

marta.00 napisał/a:

Tak, ja jestem świadoma tego, że moja zazdrość jest niezdrowa. Naprawdę. Jednak nie chce się tutaj rozpisywać na ten temat, ponieważ nie tego dotyczy wątek.
Przyjaciółka radzi, aby nie odzywać się, a obserwować. Ponieważ nie powinnam ruszać cudzych rzeczy. Ale pewnie bez rozmowy nie wytrzymam.

A czy w przeszłości miały miejsce sytuacje że grzebałaś w jego rzeczach lub w inny sposób próbowałaś kontrolować jego zachowanie? Ew. co z tego wynikło?

57

Janix2 napisał/a:
marta.00 napisał/a:

A czy w przeszłości miały miejsce sytuacje że grzebałaś w jego rzeczach lub w inny sposób próbowałaś kontrolować jego zachowanie? Ew. co z tego wynikło?

Nie grzebałam mu nigdy wcześniej w plecaku, torbie z pracy itd. Ale kontroluje i sprawdzam. Czy moje rzeczy są na. Miejscu, Czepiam się o lajkowanie zdjęć np. No mam z tym duży problem. Nie chciałam o. Tym pisać, ponieważ po 1 - wstydzę się swojego zachowania, a po 2 - widząc niektóre przykre komentarze, w których ktoś nabija się z sytuacji, to nie chciałam znów czytać, że jest coś ze mną nie tak.
No ale to nie zmienia faktu, że gumki tam były...

58 Ostatnio edytowany przez Misinx (2021-01-13 11:29:39)

marta.00 napisał/a:

Mleko już się rozlało i nie ma co udawać, że się tego nie widziało. Porada przyjaciółki ma prowadzić do czego ? Co jeszcze masz zaobserwować ? A jeśli nic więcej nie zaobserwujesz to co ? Że z tymi gumkami to był "wypadek przy pracy" big_smile ? Pewnie dla kolegi wziął wink bo bardzo mu było na sercu, żeby on nie wpadł. Albo może kolega akurat nie miał na gumki, albo u niego w sklepie zabrakło wink No litości.

Posty [ 1 do 58 z 121 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Znalezione prezerwatywy :-(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018