Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 49 ]

Temat: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Kobiety lubią dominujących oraz silnych mężczyzn.
Jaka jest zatem reakcja na  okazywanie dominacji nad kobietą przez tych islamskich emigrantów.
Jak oceniacie ich zachowanie.
https://www.youtube.com/watch?v=i-bBp1sC6p4

Patrzcie jak Islamscy Imigranci  pogonili pomoc humanitarna - ponieważ zobaczyli na paczkach krzyż symbol chrześcijaństwa.
Zareagowali jak diabeł na święconą wodę smile
https://www.youtube.com/watch?v=NiRFimCH6IA

Zobacz podobne tematy :
Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

ja jestem dość tolerancyjną osobą. nie przepadam za muzułmanami, jednakże kiedy jestem w jakimś z tych krajów, dostosowuję się do ich kultury. w mieście nie łążę obnażona- bo tak. podobnych zachowań jako Polka, oczekuję od imigrantów. juz sama ludzka skrucha powinna zmusić ich do dopasowania się do nas. w końcu to nasz kraj ich przyjmuje. jestem zdania, ze niektórzy mają coś z głową i do europy za wszelką cenę starają się wpleść swoje zasady. patrzcie jak w niemczech i anglii się panoszą... podobno w londynie jest dzielnica, gdzie zakaz wejscia mają chrześcijanki, szczególnie te bez odpowiedniego nakrycia. no chore wg mnie... muzułmanie to bardzo specyficzna grupa, za którą osobiście nie przepadam. nie pokazuję jednak niechęci publicznie. to jest moje osobiste zdanie, dlatego też uważam się za tolerancyjną. oni jednak powinni wykazać się zrozumieniem dla innych kultur. mamy w końcu XXI w.,  a oni traktuja wszystkich jak zło konieczne i probują wszystko podpasować pod siebie. jest to dla mnie jakiś zacofany naród...

3

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Masz rację smile

4

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Widze, ze zmartwychwstales smile

5

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Tak. I to w dobrym humorze po dzisiejszej wizycie Andrzeja Dudy w Niemczech.
Po tym jak Tusk z Kopaczową naobiecywali Merkel i Gauckowi że POLSKA będzie przyjmować  Islamskich emigrantów (dziłałniaszkodliwe dla Polski)
Andrzej Duda dyplomatycznie ale wyraźnie i stanowczo dał do zrozumienia że Polska nie zgadza się na przyjmowanie islamskich imigrantów do naszego kraju co jest zgodne z polska racją stanu.

6

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Hahahahah, o matko. Troll level hard

7

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Dlaczego troll? Przecież on pisze prawdę. Masz chwilkę to poczytaj sobie ich
świętą książkę . Co oni piszą o ludziach innej wiary. My niewierni jesteśmy dla nich jak zwierzęta więc dlaczego mamy tolerować ich kulturę i zachowanie u nas ?

I od razu mówię, że nie jestem rasistką.

8

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Jak nie z tego kraju to z innego emigranci przyjdą.
Polska jest dla niektórych nacji dosyć atrakcyjnym krajem.

9

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Zostałem tu zbanowany za pisanie niewygodnej prawdy dla lewaków na tym forum.

10

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Widzicie poczytajcie sobie media niemieckie.

Są w szoku że można twardo bronić interesów Polski i mówić twardo nie dla  tej  Islamskiej Ludności  w Polsce Tak jak to robi Andrzej Duda.


Przyzwyczajeni są że polscy politycy z platformy obywatelskiej np:  Tusk Kopacz  robią to co chcą Niemcy a nie Polacy.

11 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-08-29 08:19:41)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Rząd Ewy Kopacz  powiedział nie teraz niedawno  Polakom z Mariupola - nie zgodziła się na przyjazd polaków z Marupola
a EWA KOPACZ powiedziała tak islamistom.
Tusk musiał dostać za coś stanowisko.

Andrzej Duda reprezentuje interesy Polski - PATRIOTA
Ewa Kopacz i Donald Tusk reprezentują interesy Brukseli i Niemiec - ZDRAJCY

12

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet
Czerwona-malina napisał/a:

... podobno w londynie jest dzielnica, gdzie zakaz wejscia mają chrześcijanki, szczególnie te bez odpowiedniego nakrycia. no chore wg mnie...

Tak, tak... a Cyganie zjadaja niegrzeczne londynskie dzieci!

13

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Ja to jakbym zobaczył jak ten murzyn bije jakąś polkę u nas w kraju. To porządnym obiciu mordy, obciął bym mu jaja.
No ale w Polsce, mogę się założyć, że jakby ten gość uderzył kobietę, nie uszło by to na uwadze jakiegoś przechodnia, a tym bardziej dresa. wink

14

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet
EasyRider88 napisał/a:

Ja to jakbym zobaczył jak ten murzyn bije jakąś polkę u nas w kraju. To porządnym obiciu mordy, obciął bym mu jaja.
No ale w Polsce, mogę się założyć, że jakby ten gość uderzył kobietę, nie uszło by to na uwadze jakiegoś przechodnia, a tym bardziej dresa. wink

We Francji jest taki problem ze emigrantów jest cała masa. Zadrzesz z jednym reszta Cie załatwi.
To ich kraj i ich regóły. Chociaz tym gościem z filmu powinna zająć sie policja ( i pewnie sie zajeła) .
No ale "materiały promocyjne" zostały.

15

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Mnie nie przeszkadza to, że w Polsce mieszkają ludzie z innych krajów. Żyją sobie spokojnie i pracują.

Ale muzułmanie to inna bajka. Oni nie potrafią się dostosować . Nie potrafią żyć w zgodzie z inną nacją. Oczywiście zdarzają się wyjątki. Ale to mały procent I to osoby, które nie przestrzegają zbytnio tych ich dziwnych praw.

16 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-08-29 08:40:21)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet
kwadrad napisał/a:

Jak nie z tego kraju to z innego emigranci przyjdą.
Polska jest dla niektórych nacji dosyć atrakcyjnym

Nie powtarzaj tych głupot  tych lewaków z Platformy Obywatelskiej
Jakoś polacy z syberii z kazachstanu ukrainy nie mogą przyjechać  - bo takie jest prawo nikt im nie dapracy itp.


Jak ich się tu specjalnie nie będzie transportowało to wcale nie przyjadą.
I widać że polska może powiedzieć nie IMIGRANTOM i może stworzyć prawo np takie jakie ma Australia w sprawie emigrantów.
Oczywiście stworzenie takiego prawa jest możliwe tylko przy odpowiednich patriotycznych rządach(prawo i sprawiedliwość narodowcy)
Jak będzie rządzić Platforma to zrobi wam niedługo takie multi kulti że będziecie żałować.

17

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Bo islam to nie religia, tylko terroryści. A wicie dlaczego nikt tak na prawdę nie chce roziwązać tego problemu? Bo chodzi o pieniądze. Po co zniszczyć państwo islamskie, jak tam jest dobry zbyt broni?

18 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2015-08-29 08:58:51)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet
skyfunnn napisał/a:
kwadrad napisał/a:

Jak nie z tego kraju to z innego emigranci przyjdą.
Polska jest dla niektórych nacji dosyć atrakcyjnym

Nie powtarzaj tych głupot  tych lewaków z Platformy Obywatelskiej
Jakoś polacy z syberii z kazachstanu ukrainy nie mogą przyjechać  - bo takie jest prawo nikt im nie dapracy itp.


Jak ich się tu specjalnie nie będzie transportowało to wcale nie przyjadą.
I widać że polska może powiedzieć nie IMIGRANTOM i może stworzyć prawo np takie jakie ma Australia w sprawie emigrantów.
Oczywiście stworzenie takiego prawa jest możliwe tylko przy odpowiednich patriotycznych rządach(prawo i sprawiedliwość narodowcy)
Jak będzie rządzić Platforma to zrobi wam niedługo takie multi kulti że będziecie żałować.

To ten patriotyczny rząd ktory działa metoda zastaw sie a postaw sie ?
A ilez to Polaków wyjechało za praca i nie narzeka bo ten rzad nie miał im nic do zaoferowania hmm.

19 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-08-29 09:25:49)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

To ci pseudo Eksperci z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ zastawili Polskę.

Ci najwięksi krzykacze (i ich ministrowie finansów Rostowski Szczurek) z Platformy OBYWATELSKIE ZADŁUŻYLI POLSKę NA REKORDOWE KWOTY.

ZA RZĄDÓW PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI s zadłużenia Polski praktycznie nie było  to ci nieudacznicy z Platformy obywatelskiej zastawlili Polaków.

20

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Wprowadzili do polski zagraniczne instytucje finansowe i inne korporacje które wyprowadzaja z Polski rokrocznie miliardy dolarów.

Wiesz co Platforma Obywatelska zapiera się nogami i rękoma żeby tylko te zagraniczne korporacje nie płaciły podatków.

a w tym samym czasie z lasów polskich i KGHM -U kradna miliardy.

Polakom zresztą też tylko podnosili podatki.

21 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-08-29 09:36:33)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Lasom polskim PO-PSL opróżnili kasę na na 1.6 mld zł i zabrali pracownikom leśnym wypłaty.

A cynicznie mówią że zagranicznym korporacją (które w kosztach zarządu i innych stucznie stworzonych kosztach korporacyjnych wyprowadzaja kasę z Polski)   nie mogą ponieść podatków bo ucierpi klient.

22 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-08-29 09:48:03)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Czyli to jest taka Polityka PLATFORMY OBYWATELSKIEJ  -  polskie przedsiębiorstwo i Polaka udupić podatkami     a  zagraniczne nie.

Polityka Platformy Obywatelskie robiona pod Brukselę i Berlin tak samo jak w przypadku UCHODŹCÓW/EMIGRANTÓW.

Nie liczą się z prawdziwym interesem Polski  Platforma Obywatelska i  pSL to taka współczesna Targowica która jak wiadomo doprowadziła do rozbiorów Polski.

Zrozumcie to ludzie   PLATFORMA OBYWATELSKA reprezentuje interesy Brukseli Berlina Moskwy Nowego Jorku    a nie zwykłej Polki/Polka i Polski.

Niema pieniędzy na polskie dzieci i Emerytury a znajdują się nagle miliardy Euro na Uchodźcow.

Czy wy to rozumiecie czy wam pseudo eksperci (zatrudnieni w korporacjach)  i propagandyści zrobili sieczkę z rozumu.

23

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet
skyfunnn napisał/a:

Czyli to jest taka Polityka PLATFORMY OBYWATELSKIEJ  -  polskie przedsiębiorstwo i Polaka udupić podatkami     a  zagraniczne nie.

Polityka Platformy Obywatelskie robiona pod Brukselę i Berlin tak samo jak w przypadku UCHODŹCÓW/EMIGRANTÓW.

Nie liczą się z prawdziwym interesem Polski  Platforma Obywatelska i  pSL to taka współczesna Targowica która jak wiadomo doprowadziła do rozbiorów Polski.

Zrozumcie to ludzie   PLATFORMA OBYWATELSKA reprezentuje interesy Brukseli Berlina Moskwy Nowego Jorku    a nie zwykłego Polka i Polski.

Niema pieniędzy na polskie dzieci i Emerytury a znajdują się nagle miliardy Euro na Uchodźcow.

Czy wy to rozumiecie czy wam pseudo eksperci (zatrudnieni w korporacjach)  i propagandyści zrobili sieczkę z rozumu.

Z Twojego toku rozumowania rozumiem ze chcesz zbudowac pozycje innej parti bez pracy.
Czyli tylko na podstawie porazek badz iluzorycznych porazek ktory mialy miejsce w przypadku jej opozycji.
Otóz ja jestem zdania ze pozycje buduje sie zadajac pytanie "To czym mozesz sie pochwalic?".

24 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-08-29 10:04:39)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Pozycje budujesz na polityce w której pilnujesz swoich interesów.
Tak pozycje zbudowała Korea Południowa Chiny to są kraje sukcesu i taką politykę prowadzi Prawo i Sprawiedliwość
Prześledź sobie podstawy poityki gospodarczej tych dwóch krajów - zobaczysz że to jest żywcem Polityka Prawa i Sprawiedliwości.
Że założenia Polityki Gospodarczej Korei południowej i Chin to jest dokładnie program Prawai Sprawiedliwości.

O platformie Obywatelskiej szkoda słów to jest polityka zdrajców
W takich krajach jak Korea Półudniowa i Chiny Tusk Kopaczowa i cała platforma obywatelska siedziała by w więzięnu a nie żądziła Państwem.

Polityka Platformy obywatelskiej to zdrada a politycy platformy obywatelskiej typu Tusk i Kopacz to zdrajcy którzy tak jak już mowiłem w takich krajach jak Korea Południowa siedzieli by do końca życia w pierdlu.

25 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-08-29 10:04:16)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Donald Tusk jeszcze dostał nagrodę od Merkel za "dobre sprawowanie"

26 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2015-08-29 10:09:39)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet
skyfunnn napisał/a:

Donald Tusk jeszcze dostał nagrodę od Merkel za "dobre sprawowanie"

Masz problemy z tym ze jesteś wnerwiony i nie wiesz na co to moze zacznij sie zastanawiac nad tym co tak na serio Cie denerwuje.
Bo to ze tam powiedzmy pienisz sie nad sprawami nad ktore i tak nie masz zadnego wplywu to ogólnie bedziesz sie pienil tak dlugi jak nie zastanowisz sie nad tym co tak serio cie irytuje.
Mozna to potraktowac raczej w kategori humorystycznej a nie merytorycznej.

27 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-08-29 10:41:30)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Tak Kwadart niedługo wybory:)

Mam wpływ. Przy urnie wyborczej trzeba mieć rozum.

Bo parafrazując Elżbietę Bieńkowską wicepremier Platformy Obywatelskiej tylko złodzieje albo/i idioci głosują na Platformę Obywatelską

W każdym normalnym kraju są mafia złodzieje itp. siedzą we więzieniach a nie rządzą krajem.

28

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

No ale te 2 partie juz ponad dekadę dzielą miedzy sobą władze dopuszczając od czasu do czasu koalicjantów.
To jak taka gra w dobrego i złego policjanta ze zmiana ról.
Teraz wielce sie tym podniecasz ale jedyna osoba ktora na tym cos zyska to taka ktora dostanie stołek.
Serio chcesz miec wplyw na jakiegolwiek decyzje to wkrec sie do polityki.
Te decyzje przy urnach to sa takie raczej symboliczne ale potrzebne zeby tłum nie wyszedł na ulice smile

29 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-08-29 18:13:22)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Pis nigdy miał miał większości tak jak to tera zma PO - PSL.
Wiesz mam dobre rozeznanie sceny politycznej wiem kto jest kim.
Wiem że wyprzedaż polskiego kapitału za rządów pisu została  zatrzymana.
I nie słucham mediów tylko sprawdzam jak kto głosuje na oficjalnej stronie sejmu ------ tak tam można to sprawdzić imiennie to mi wystarcza żeby powiedzieć że TUSK KOPACZ I CAŁA TA PLATFORMA OBYWATELSKA   TO ZDRAJCY POLSKI a posłowIe PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI GŁOSUJĄ ZGODNIE Z INTERESEM POLSKI I POLAKÓW

30 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-08-29 21:53:36)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Tu macie ciąg dalszy popisów gości z Afryki i Bliskiego Wschodu zaproszonych przez DonaldaTuska i Ewe Kopacz do Polski
https://www.youtube.com/watch?v=8RwkqTctDio

31 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2015-08-30 10:06:35)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Ja tak sobie mysle ze przyjąłeś sobie pewne elementy do pokazania które najbardziej zabolą target.
I stosując jakaś akwizytorska metode prezentacji rzeczywistości chcesz uparcie przekonać do swoich racji.
Moim zdaniem jest to lekko groteskowe tez szczerze mowiac obraza inteligencje odbiorcy którego chcesz przekonać do swoich racji (rozmawiasz z nim sloganami)
Tak serio to możesz wziasc transparent w centrum miasta i znalezc kogos kogo nie przepełnia tzw błogostan i moze go przekonac do swoich racji.

Natomiast chciałem Ci zwrócić uwagę ze to co nazywasz patriotyzmem to pojecie ktore przynosi profity wyżej postawionym od Ciebie.
Za definicje tego patriotyzmu dostają rzad dusz i prowadza dalej swoje biznesy.
Skoro polityka to sztuka kompromisu to nie zawsze te biznesy sa takie calkiem czyste.

Natomiast różnica oceny pomiędzy tymi partiami moze polegać na tzw ilości afer ktore mogly przedostać sie do prasy.
Rola mediów ogranicza sie do podsycania zainteresowania i siania nienawiści. Czyli w zasadzie pełnisz funkcje takiego przekaźnika.

Dalej jestem zdania ze odpowiednia partia to taka ktora zakłada utrzymanie zrównoważonego stanu rozwoju dla  obywateli i kraju bez względu czy jest to partia aferzystów czy nie.
To pojecie aferzysta a nieodkryty aferzysta tez jest takie hmm dosyć pełne w niespodzianki.
Co za roznica jak 3 aferzystów jest na talerzu jak o nastepnych 7 nikt  nie wie.
Moim zdaniem rozważania nad polityka to strata czasu.

32 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-08-30 10:58:40)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Wiesz mówisz jakieś hasła frazesy ogólniki zrównoważony rozwój  wie co pod to można wszystko podciągnąć.
Polską powinni rządzić ludzie, którzy pilnują twardą ręką interesów Polaków i  Polski.
Tak jak Ci mówiłem wiem kto jak głosuje,
wiem jaka jest racja stanu Polski jakie są Polskie interesy
wiem też jakie kraje na świecie stosując jaką polityk e odniosły realny sukces.

33

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Tak bardziej cenie ludzi ktorzy potrafia pilnować porzadku w kraju nawet w obliczu kryzysu na najwzyszym szczeblu dajac im poczucie stabilnosci.
Niz takich dla ktorych jedyna metoda na przyciągniecie uwagi to wzbudzanie nienawiści i agresji.
Bo prostu wiem ze Ci drudzy nigdy powyżej pewnego poziomu nie podskoczą.

34 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-08-30 21:15:00)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Nie wiem czy popierasz Platformę obywatelską czy nie I CZY GŁOSOWAŁEŚ NA NICH CZY NIE. Ja na PO NIGDY NIE GŁOSOWAŁEM I JESTEM z tego powodu szczęśliwy.

Jeśli na nich głosowałeś lu będziesz miał zamiar głosować to podeśle ci parę wykazów z tego jak ta partia głosowała nad ustawami w sejmie i jeśli będziesz miał choć trochę rozsądku już nigdy w życiu nie Zagłosujesz na Platformę Obywatelska.
A na razie parę linków:

https://www.youtube.com/watch?v=4LNtVwALotw

https://www.youtube.com/watch?v=i-bBp1sC6p4

https://www.youtube.com/watch?v=NiRFimCH6IA

https://www.youtube.com/watch?v=X2rmA9A7CEM

https://www.youtube.com/watch?v=X2rmA9A7CEM

https://www.youtube.com/watch?v=8RwkqTctDio

https://www.youtube.com/watch?v=IQsg6w_14zY
https://www.youtube.com/watch?v=NI7ht1PrFjU

https://www.youtube.com/watch?v=eacuqS8Nnd4

https://www.youtube.com/watch?v=bGDQvlmtvbk

https://www.youtube.com/watch?v=7hLRqJobBfQ

https://www.youtube.com/watch?v=JWQPPQiKkDI

https://www.youtube.com/watch?v=Q-XNWMSxmBo

https://www.youtube.com/watch?v=Xgq3krxxg0E

https://www.youtube.com/watch?v=E8HO75ZcfeQ

https://www.youtube.com/watch?v=kLwkOcNgihI

http://www.pch24.pl/szwecja--wiecej-muz … 020,i.html

35 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2015-08-31 08:58:34)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

No ale ogólnie Ci ludzie nie osiągną jakis większych sukcesów bo niestety zyjemy w kraju ktory graniczy z sasiadami i ma zobowiazania.
Tak wiec w pewnych nawet bardzo trudnych kwestiach potrzebny jest dialog.
Zreszta co tu powiedzieć jak tylu Polaków wyjechało to trzeba dać coz w zamian.
Moze nie w postaci przyjecia tej samej ilości emigrantów ale postaci pomocy czy innych rzeczy.
Zreszta oceniasz ludzi na podstawie przypadków i statystyk .
To jakby jeszcze bardziej uogólnić to okaze sie ze okiem niektórych kazdy Polak to złodziej i oszust.
I stereotypy tworza tacy jak Ty na potrzeby partii ktore potrzebuja wyborców.
To nie Rosja smile

36 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-08-31 22:50:53)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Przypomnę jeszcze Simona Molę najbardziej szanowanego uchodźcę w Polsce

Miłego oglądania smile

https://www.youtube.com/watch?v=CRKHnoxi0EA

https://www.youtube.com/watch?v=4LNtVwALotw

37

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Rozumiem ze chiales zwrocic uwage ze problem zarazana HIV wsrod osób doroslych istnieje.
A Simon Mol został tematem mediów ponieważ był czarny a bialy mezczyzna czy biala kobieta nie przyciagnela by tak uwagi widziow ?
Celna uwaga , gratuluje.

38 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-09-01 20:17:18)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Chciałem zwrócić uwagę że uchodźcy nie mówią prawdy dlaczego tu przyjeżdżają tak jak Simon Mola

https://www.youtube.com/watch?v=CRKHnoxi0EA

Na przykład tysiące tych którzy przyjechali z Syrii to wojownicy Państwa Islamskiego z rozbitych w ostatnim czasie przez Kurdów bojówek.
Wiedzą że niedługo przegrają w Syrii już niedługo czeka ich kara śmierci palą swoje dokumenty i wieją do Europy.
A wy naiwianiacy wierzycie co mówią w Polski telewizji.

A poza tym jak oni mają żyć w Polsce gdzie co krok jest krzyż jak oni na krzyż (pomoc czerwonego krzyża) reagują w ten sposób - bardzo nieprzyjaźnie:

https://www.youtube.com/watch?v=NiRFimCH6IA

39

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Simon Mola wikipedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Simon_Mol
Simon Mol
Simon Mol, właściwie Simon Moleke Njie (ur. 6 listopada 1973 w Buéi, według niektórych źródeł w 1968[1], zm. 10 października 2008 w Warszawie[2]) – kameruński pisarz, poeta i dziennikarz (publikował na łamach m.in. „Warsaw Voice”), przebywający w Polsce. Podając się za uchodźcę politycznego uzyskał w 2000 status uchodźcy w Polsce.
Życie w Afryce i fałszywy życiorys[edytuj | edytuj kod]
Simon Moleke Njie urodził się w anglojęzycznej rodzinie na terenie dawnego tzw. Kamerunu Brytyjskiego. W Polsce podawał, że rozpoczynał karierę dziennikarską w nieistniejącym już tygodniku „The Sketch”, adresowanym do anglojęzycznej mniejszości w kraju. W rozmowie z dziennikarzami „Rzeczpospolitej” i TVN, były redaktor tego pisma, Norbert Wasso, podał, że Moleke Njie nigdy nie pracował w redakcji[3].
Mol podawał, że był współpracownikiem kilku gazet i stacji radiowej. Jego matka, Hannah Ngaje (ur. 1943), podała jednak, że syn jedynie dorywczo pisywał do gazet, a po skończeniu szkoły zawodowej pracował w rafinerii. Zdementowała ona rozpowszechnianą przez Moleke Njie informację, jakoby w 1996 r. został on aresztowany w czasie przygotowań do publikacji artykułu o skandalu korupcyjnym w kameruńskim rządzie, a ona sama aktywnie zabiegała o uwolnienie syna.
Simon Moleke Njie podawał, że po rzekomym aresztowaniu udało mu się zbiec za granicę i szukał azylu w kilku afrykańskich państwach, m.in. Gwinei Równikowej, Gabonie (gdzie, jak twierdził, utrzymywał się przez rok z pisania wierszy), Nigerii i Burkina Faso.
Według jego wersji w 1997 r. udzielono mu azylu w Ghanie, gdzie również pracował jako dziennikarz w opozycyjnej gazecie „The Weekly Insight”. Ze względu na działalność polityczną miał zostać we wrześniu 1998 r. aresztowany w Akrze na sześć tygodni i wyjść na wolność dzięki wstawiennictwu miejscowego PEN-Clubu, pod warunkiem zaprzestania działalności politycznej.
Informacje te zdementowali przedstawiciele Związku Dziennikarzy Ghany Bright Kwame oraz Mackay Anim-Appiah, szef ghańskiego Pen Clubu. Według Brighta Kwame Moleke Njie zajmował się pisywaniem artykułów o futbolu i nigdy nie był w Ghanie aresztowany. Mackay Anim-Appiah, który przekazał Molowi swoje zaproszenie na zjazd Pen Clubu w Polsce, powiedział: Jestem zdruzgotany i zszokowany. [...] Nie mogę uwierzyć w to, co zrobił.[potrzebne źródło]
6 marca 2007 dziennik „Rzeczpospolita” opublikował ustalenia z dziennikarskiego śledztwa, w których stwierdzono, że życiorys Simona Mola został przez niego sfabrykowany. Według dziennika Mol nie był – jak podawał – represjonowany za działalność polityczną, a tym bardziej nie był aresztowany[3].
Pobyt w Polsce[edytuj | edytuj kod]
Simon Moleke Njie trafił do Polski na początku 1999 r. razem z delegacją oddziału PEN-Clubu w Ghanie na kongres tej organizacji w Warszawie. Po przyjeździe złożył wniosek o nadanie statusu uchodźcy, który rozpatrzono pozytywnie we wrześniu 2000. W Polsce funkcjonował pod pseudonimem literackim Simon Mol.
Podawał, że przez krótki okres pracował w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Tymczasem Tomasz Szeratics z Departamentu Systemu Informacji MSZ napisał w oświadczeniu dziennikarzom „Rzeczpospolitej”, że Simon Mol alias Simon Moleke Njie nie był zatrudniony w MSZ. W 2002 tomik jego wierszy Africa... My Africa (z polskim tłumaczeniem) opublikowało wydawnictwo Verbinum, prowadzone przez misjonarzy werbistów[4].
Jako aktywny działacz był znany w środowisku warszawskich działaczy społecznych, katolickich[5][6] i antyrasistowskich, a także w światku literackim. Był współpracownikiem Polskiej Akcji Humanitarnej[7]. Był założycielem Teatru Uchodźców (Migrator Theatre), współzałożycielem Stowarzyszenia Uchodźców RP i założycielem Stowarzyszenia Pisarzy Zagranicznych w Polsce.
Stowarzyszenie „Nigdy Więcej” przyznało mu tytuł „Antyfaszysta Roku 2003”, m.in. za współorganizowanie akcji „Wykopmy rasizm ze stadionów”, imprezy w ramach tygodnia akcji „Futbol przeciwko rasizmowi w Europie” (obejmowała m.in. mecz piłkarski Polonia Warszawa kontra Afrykańczycy mieszkający w Polsce). Simon Mol grał w drużynie piłkarskiej Mazur Karczew[7].
Moleke podawał się za honorowego członka Brytyjskiego Ośrodka Międzynarodowego PEN-Clubu[8].
W 2004 r., w imieniu prezydenta Polski, został nominowany do nagrody Sergio Vieira de Mello Prize, razem z Tadeuszem Mazowieckim i innymi zasłużonymi osobami, za „odbudowywanie pokoju w społecznościach po konfliktach”, przyznawanej pod patronatem UNHCR i innych instytucji[9].
W 2006 r. dzięki „efektom starań wielu osób” otrzymał nagrodę międzynarodowego PEN Clubu „Oxfam Novib/PEN Award for Freedom of Expression”[10][11].
Z publikacji „Rzeczpospolitej” z 2 lutego 2007 r. wynika, że Moleke Njie mógł wyłudzić mieszkanie przy współudziale urzędniczki samorządowej z Warszawskiego Centrum Pomocy Rodzinie, w którym był członkiem komisji przyznającej mieszkania dla najbardziej potrzebujących rodzin wielodzietnych i żyjących w ubóstwie. Według tej samej publikacji stołeczna policja badała także wątek działalności finansowej Fundacji Migrator Theatre, w której mogło dojść do nadużyć ze strony Simona Moleke Njie. Śledztwo nie wykazało dotychczas żadnych nadużyć, a prokuratura nie postawiła żadnych tego typu zarzutów.
Proces sądowy[edytuj | edytuj kod]
3 stycznia 2007 r. został zatrzymany w Warszawie i tymczasowo aresztowany przez sąd w związku z zarzutami z art. 156 Kodeksu karnego, tj. o zarażanie licznych partnerek seksualnych złośliwym szczepem wirusa HIV-1 (rekombinacja genetyczna podtypów A i G) występującym tylko w Kamerunie i krajach ościennych[12].
5 stycznia 2007 r. minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro podjął decyzję o ujawnieniu nazwiska i upublicznieniu wizerunku podejrzanego, ze względu na „ważny interes społeczny”, uzasadniając, że upublicznienie „umożliwi (...) rozpoznanie sprawcy szerszej grupie poszkodowanych osób”[13].
Nosicielstwo HIV stwierdzono u Moleke Njie po raz pierwszy w Centralnym Ośrodku dla Cudzoziemców w Dębaku w trakcie ubiegania się o status uchodźcy w 1999 lub 2000 r. Przepisy zabraniają upubliczniania informacji o wyniku takiego badania.
14 grudnia 2007 r. do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Żoliborza trafił akt oskarżenia, prokurator postawił mu 13 zarzutów, w tym 11 zarzutów zarażenia wirusem HIV kobiet oraz dodatkowo zarzut bezpośredniego narażenia na takie zarażenie jednej kobiety. Innym zarzutem był zarzut posiadania bez zezwolenia białej broni jaką jest nunchaku. Z uwagi na wielość zarzutów łączna kara mogła przekroczyć 10 lat więzienia, więcej niż wynika to z art. 156 § 1 Kodeksu karnego[14].
Proces Simona Mola rozpoczął się w połowie lipca 2008 r. Sąd utajnił przebieg rozprawy. W połowie sierpnia 2008 r. stan zdrowotny oskarżonego pogorszył się i Mol zaczął być leczony w ZOZ Aresztu Śledczego dla Warszawy Mokotowa. Wszystkie zaplanowane rozprawy sądu we wrześniu 2008 r. zostały z tego powodu odwołane[15].
24 września 2008 r. Mol doznał zapaści oraz niewydolności nerek. 25 września 2008 sąd podjął decyzję o uchyleniu aresztu tymczasowego, ze względu na zły stan zdrowia stosując jako środek zapobiegawczy zakaz opuszczania kraju. Został przewieziony do Szpitala Zakaźnego przy ul. Wolskiej w Warszawie[16], gdzie zmarł 10 października 2008 r.[2].
Informacje prasowe[edytuj | edytuj kod]
link=     Zobacz wiadomość w serwisie Wikinews pt. aresztowania Simona Mola
link=     Zobacz wiadomość w serwisie Wikinews pt. śmierci Simona Mola
Według informacji policji od Njie zaraziło się wirusem HIV przynajmniej 16 kobiet, niektóre z nich zachorowały na AIDS[17][3].
Na witrynie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości RP napisano „Przestępcze działania Simona Moleke Njie uznać należy za wyjątkowo nikczemne”. Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza[18] podjął decyzje o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące, następnie wydłużając ten okres.
Według publikacji „Rzeczpospolitej” z 9 stycznia 2007 r. Moleke Njie mógł dążyć do zarażenia jak największej liczby kobiet, kierując się afrykańskim przesądem. Cytowana przez dziennik afrykanistka podała, że według wierzeń afrykańskiego szamanizmu choroby można się pozbyć oddając ją innym, a przesąd ten jest popularny w Afryce także w odniesieniu do wirusa HIV. Sam Moleke Njie nazywał siebie The Son of Efasomato; w kameruńskich wierzeniach Ephasa Mote jest demonem niszczącym nieprzyjaciół ludu Bakweri.
W wywiadzie z jedną z zakażonych przez niego kobiet pojawiają się także spekulacje co do innego motywu zarażania. Otóż według tego wywiadu Simon miał być w rzeczywistości fanatycznym muzułmaninem, który w ten sposób chciał zniszczyć kulturę Zachodu. Pojawiły się również spekulacje co do istnienia większej grupy działających w ten sposób „terrorystów”[19]. Sam Simon Mol deklarował się jako chrześcijanin[19].
Po jego śmierci publicysta Adam Leszczyński w „Gazecie Wyborczej” z 12 października 2008 r. wysunął hipotezę, że Simon Mol nie wierzył w to, iż rzeczywiście jest chory, co tłumaczyłoby jego odmowę leczenia na HIV/AIDS. Zjawisko wyparcia jest dosyć powszechne w Afryce

40

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Chciałem zwrócić uwagę że uchodźcy nie mówią prawdy dlaczego tu przyjeżdżają tak jak Simon Mola
https://www.youtube.com/watch?v=CRKHnoxi0EA
Na przykład tysiące tych którzy przyjechali z Syrii to wojownicy Państwa Islamskiego z rozbitych w ostatnim czasie przez Kurdów bojówek.
Wiedzą że niedługo przegrają w Syrii już niedługo czeka ich kara śmierci palą swoje dokumenty i wieją do Europy.
A wy naiwianiacy wierzycie co mówią w Polski telewizji.
A poza tym jak oni mają żyć w Polsce gdzie co krok jest krzyż jak oni na krzyż (pomoc czerwonego krzyża) reagują w ten sposób - bardzo nieprzyjaźnie:
https://www.youtube.com/watch?v=NiRFimCH6IA

41

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

ehh...

42 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-09-02 15:58:51)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Deklaracja przyjęcia uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu przez Donalda Tuska i Ewę Kopacz  i Platformę Obywatelska jest bezczelne i podłe wobec Polaków.
W kraju w którym emeryci głodują zasiłki na dzieci są śmiesznie niskie i jest kilka milionów bezrobotnych u nas na socjalu będą siedzieć islamiści decyzją pani Premier i rzadu Platformy Obywatelskiej.

Mam nadzieje że na tych idio.. z Platformy Obywatelskiej żaden Polak niezagłosuje i poniosa konsekwencje antypolskiego działania w wyborach.

https://www.youtube.com/watch?v=kLwkOcNgihI

43

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Mi tam bez różnicy, czy socjal z moich podatków idzie na bezrobotnych czy cudzoziemców. Nie dałabym nikomu, kto nie pracuje, jeśli np. nie leży sparaliżowany w łóżku. Cudze dzieci też mnie nie interesują. smile

Uprzedzając, nie głosuję ani na PO, ani na PiS. Ale - jak rozumiem - Ty próbujesz objawiać prawdę o cudowności PiS-u w swoich postach, więc radziłabym zmienić styl pisania. Może np. tłumaczyć, a nie pienić się albo ciskać ogólnikami. Nie twierdzę, że w każdym poście, ale na poprzedniej stronie aż śmiać się chciało przy rzędzie postów, w którym pojawia się w kółko, że PO to zdrajcy, a PiS taki super. Argumenty pro. smile

44 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-09-02 20:41:46)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Eilen  Argumentów ze Platforma Obywatelska to zdrajcy jest mnóstwo smile
Teraz nie mam czasu jakoś szczególnie długo się rozpisywać ale dam ci przykłady.
Przykład - Podpisany przez rząd Donalda Tuska kontrakt  gazowy  na zakup gazu po najwyższej cenie w Europie
Jednym słowem Donald Tusk załatwił Polsce najdroższy gaz w Europie chociaż powinniśmy ten gaz mieć najtaniej w Europie jako Kraj Tranzytowy
I teraz coś ci powiem
Tak samo jak Donald Tusk  kupił gaz od Ruskich tak samo kupiła  go Julia Tymoszenko 
Julia Tymoszenko  została zamknięta w  słusznie więzieniu bo zrobiła to samo co Tusk.
Udowodniono ze Julia Tymoszenko  została skorumpowana przez Gazprom i teraz pytanie dlaczego Tusk zrobił to samo co Tymoszenko
Ja myślę ze gaz prom ma takie same procedury korumpowania podatnych na to premierów i ich rządy.
I teraz dlaczego to jest tak niekorzystne.
Gaz to podstawowy surowiec energetyczny przemysłu szczególnie przemysłu chemicznego.
Drogi gaz to wysokie koszty produkcji. Wysokie koszty produkcji to mała konkurencyjność przedsiębiorstwa.
Jeśli Czesi  maja tańszy gaz niż Polacy taniej wyprodukują swoje produkty i wygrają konkurencję z Polakami.
Poza tym jak przedsiębiorstwo zaksięguje wyższe cyny gazu to obniży dochód do opodatkowania przedsiębiorstwo nie zapłaci podatku dochodowego i jest pusty budżet nie ma pieniędzy na nic.
Poza tym każdy Polak płaci więcej za ogrzewanie domu dzięki Donaldowi Tuskowi
Tak apropo Tusk podpisał pierwotnie umowę gazową do 2037 roku. Po groźbach Prawa i Sprawiedliwości umowę skrócono do 2020 roku
Tą są takie przykładowe strategiczne zdradzieckie decyzje rządu Donalda Tuska.
Dlatego tych którzy głosują na Platformę Obywatelską nazywam najdelikatniej lemingami czyli samobójcami .
Patrzcie na to po takim przekręcie Julie Tymoszenko zamknęli w więzeniu
A Polacy co zrobili wybrali ten rząd na kolejna kadencję   ……. Lemingi jedne

A teraz debile z Platformy Obywatelskiej do skończenia gazoportu w Świnoujściu wybrali firmę którą kontroluje gazprom ten gazoport już dawno powinien być skończony ale czemuś nie jest.

To jest tylko taki szybki przykład szkodliwości działania rząd Tuska
Działań Na szkodę  Polski i Polaków   rządu Platformy Obywatelskiej mógłbym naprawdę wymieniać długo oj bardzo długo.
Mówię trzeba wybierać do rządzenia Polska patriotów takich jak Prawo i Sprawiedliwość a nie zdrajców Takich jak Platforma Obywatelska
Już nie będę się powtarzał że Platforma OBYWATELSKA Robi politykę Merkel Putina Brukseli ale nie Polską lemingi nie są wstanie tego zrozumieć i w kuło wybierają Platformę Obywatelską.

45

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet
Małpa69 napisał/a:

ehh...

Tak, wielki powrót trolla...

46

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Eilen  Argumentów ze Platforma Obywatelska to zdrajcy jest mnóstwo smile
Teraz nie mam czasu jakoś szczególnie długo się rozpisywać ale dam ci przykłady.
Przykład - Podpisany przez rząd Donalda Tuska kontrakt  gazowy  na zakup gazu po najwyższej cenie w Europie
Jednym słowem Donald Tusk załatwił Polsce najdroższy gaz w Europie chociaż powinniśmy ten gaz mieć najtaniej w Europie jako Kraj Tranzytowy
I teraz coś ci powiem
Tak samo jak Donald Tusk  kupił gaz od Ruskich tak samo kupiła  go Julia Tymoszenko 
Julia Tymoszenko  została zamknięta w  słusznie więzieniu bo zrobiła to samo co Tusk.
Udowodniono ze Julia Tymoszenko  została skorumpowana przez Gazprom i teraz pytanie dlaczego Tusk zrobił to samo co Tymoszenko
Ja myślę ze gaz prom ma takie same procedury korumpowania podatnych na to premierów i ich rządy.
I teraz dlaczego to jest tak niekorzystne.
Gaz to podstawowy surowiec energetyczny przemysłu szczególnie przemysłu chemicznego.
Drogi gaz to wysokie koszty produkcji. Wysokie koszty produkcji to mała konkurencyjność przedsiębiorstwa.
Jeśli Czesi  maja tańszy gaz niż Polacy taniej wyprodukują swoje produkty i wygrają konkurencję z Polakami.
Poza tym jak przedsiębiorstwo zaksięguje wyższe cyny gazu to obniży dochód do opodatkowania przedsiębiorstwo nie zapłaci podatku dochodowego i jest pusty budżet nie ma pieniędzy na nic.
Poza tym każdy Polak płaci więcej za ogrzewanie domu dzięki Donaldowi Tuskowi
Tak apropo Tusk podpisał pierwotnie umowę gazową do 2037 roku. Po groźbach Prawa i Sprawiedliwości umowę skrócono do 2020 roku
Tą są takie przykładowe strategiczne zdradzieckie decyzje rządu Donalda Tuska.
Dlatego tych którzy głosują na Platformę Obywatelską nazywam najdelikatniej lemingami czyli samobójcami .
Patrzcie na to po takim przekręcie Julie Tymoszenko zamknęli w więzeniu
A Polacy co zrobili wybrali ten rząd na kolejna kadencję   ……. Lemingi jedne
A teraz debile z Platformy Obywatelskiej do skończenia gazoportu w Świnoujściu wybrali firmę którą kontroluje gazprom ten gazoport już dawno powinien być skończony ale czemuś nie jest.
To jest tylko taki szybki przykład szkodliwości działania rząd Tuska
Działań Na szkodę  Polski i Polaków   rządu Platformy Obywatelskiej mógłbym naprawdę wymieniać długo oj bardzo długo.
Mówię trzeba wybierać do rządzenia Polska patriotów takich jak Prawo i Sprawiedliwość a nie zdrajców Takich jak Platforma Obywatelska
Już nie będę się powtarzał że Platforma OBYWATELSKA Robi politykę Merkel Putina Brukseli ale nie Polską lemingi nie są wstanie tego zrozumieć i w kuło wybierają Platformę Obywatelską.

47 Ostatnio edytowany przez skyfunnn (2015-09-02 21:41:03)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Tak wogóle to w Europie są dwie najbardziej popularne metody/szkoły korumpowania polityków: stanowiskami i dolarami.

Merkel stosuje metodę korumpowania - stanowiskami
Putin stosuje metodę korumpowania - dolarami

https://www.youtube.com/watch?v=CRKHnoxi0EA

48 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2015-09-03 00:07:14)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet
Cynicznahipo napisał/a:
Małpa69 napisał/a:

ehh...

Tak, wielki powrót trolla...

smile
A ja zamierzam się wybrać do tureckiego fryzjera, i to nie jest tak jak u nas ciach ciach i do widzenia tylko full serwis z masażem i herbatką włącznie, a u Panów to jest wszystko nos, uszy, szyja, broda, włosy i masaż też.

Turcy to w większości muzułmanie, pewnie mi głowę utną wink

49 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2015-09-03 22:37:53)

Odp: Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet
skyfunnn napisał/a:

Tak wogóle to w Europie są dwie najbardziej popularne metody/szkoły korumpowania polityków: stanowiskami i dolarami.

Merkel stosuje metodę korumpowania - stanowiskami
Putin stosuje metodę korumpowania - dolarami

https://www.youtube.com/watch?v=CRKHnoxi0EA

To co ty nazywasz korumpowaniem oni nazywaja polityka.
Akcja prowadzaca do osiagniecia pewnych celow dla grup ktore reprezentuja.
Przy takiej liczbie roznych oczekiwan stosuje sie np metode "cel uswiaca srodki".
Zastanów sie nad tym . Taki jest swiat polityki  zaakceptuj to smile
Bo szczerze mowiac bycie taka głową panstwa nie jest takie proste tym ludziom nalezy sie szacunek ze udalo im sie znalezc kompromis trzymajacy ta tłuszcze w ryzach smile
Jezeli byliby do tego niezdolni siedzielibyśmy teraz w okopach.

Posty [ 49 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Temat: Emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i ich stosunek do kobiet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024