Niska samoocena a blizny po tradziku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Niska samoocena a blizny po tradziku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 34 ]

Temat: Niska samoocena a blizny po tradziku

Witam pytanio problem mam niska samoocene przez blizny po tradziku zawsze wydaje mi sie ze kobiety tez zwracaja uwage na wyglad faceta a kto by chcial byc z kims kto ma blizny na twarzy. Tradzik przechodzilem bardzo powaznie udalo sie mnie wyleczyc dopiero po zastosowaniu sterydow w technikum , teraz jest lepiej mam male zmiany raz na tydzien okolo ,ale blizny zostaly kazdy mi mowi ze jestem super nie pije nie pale potrafie sie bawic bez tego, ale przez blizny boje sie zagadac do dziewczyn na zywo o wiele pewniej czuje sie przez neta np na facebooku gdy zobacze jakas ladna dziewczyne nie podchodze na zywo tylko szukam jej na facebooku i tam zagaduje sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Wygląd liczy się tylko na początku znajomości, przy pierwszym wrażeniu. Nie ma co się przez to łamać tak naprawdę. Spokojnie możesz zainteresować sobą kobietę, nawet, jak masz zmiany na twarzy. Jeżeli faktycznie jesteś super, dbasz o siebie, to masz większe szanse, na dłuższą metę, niż ktoś bez blizn, o nieciekawej osobowości.
Coś złego jest w tym, że zagadujesz na facebooku? To zawsze jest jakiś sposób. Jak poznasz kogoś, dla kogo blizny nie będą miały znaczenia, to szybko wyleczysz się z niskiej samooceny. Będzie dobrze. smile

3

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

A dlaczego nie zagadujesz do brzydkich?

4

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Wygląd ma bardzo duże znaczenie, jednak tylko i wyłącznie na początku znajomości. Niestety jest to straszne ale nasza psychika tak działa i nie można powiedzieć, że nie patrzymy na wygląd.

5

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

To prawda, na szczęście nie tylko to się liczy. Pierwsze spotkanie - w jakimś tam stopniu oceniamy drugą osobę, "skanujemy ją". Już na kolejnym to nie będzie miało najmniejszego znaczenia. Jeśli ktoś urywa kontakt tylko z powodu wyglądu, jakiejś blizny - to idiota. Być może nie dał sobie szansy poznania niesamowitej, ciekawej osoby z którą mógł ułożyć sobie szczęśliwie życie.

6

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Nikt nie jest idealny a tak jak piszesz ludzie lubią Cię i to jest chyba najważniejsze smile Wiem że łatwo się mówi ale raczej nie masz się czym przejmować, jeżeli spotkasz odpowiednią dziewczynę to na pewno doceni to jakim jesteś człowiekiem.

7

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku
Weststarr napisał/a:

Witam pytanio problem mam niska samoocene przez blizny po tradziku zawsze wydaje mi sie ze kobiety tez zwracaja uwage na wyglad faceta a kto by chcial byc z kims kto ma blizny na twarzy. Tradzik przechodzilem bardzo powaznie udalo sie mnie wyleczyc dopiero po zastosowaniu sterydow w technikum , teraz jest lepiej mam male zmiany raz na tydzien okolo ,ale blizny zostaly kazdy mi mowi ze jestem super nie pije nie pale potrafie sie bawic bez tego, ale przez blizny boje sie zagadac do dziewczyn na zywo o wiele pewniej czuje sie przez neta np na facebooku gdy zobacze jakas ladna dziewczyne nie podchodze na zywo tylko szukam jej na facebooku i tam zagaduje sad

A te blizny, to nie są czasem przebarwienia? Byłeś u dermatologa? Może jakaś maść na blizny?

8

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Mi by to nie przeszkadzalalo.Wolalabym chlopaka z bliznami, niz jakiegos gladkiego lalusia.
I na pewno tak mysle nie tylko ja.
Tak ze smialo uderzaj do dziewczyn.Bo problem jest nie w bliznach, ale w Twojej glowie.Tylko Ty widzisz te blizny.I tylko Ty uwazasz, ze Cie szpeca.

9

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku
verdad napisał/a:

Mi by to nie przeszkadzalalo.Wolalabym chlopaka z bliznami, niz jakiegos gladkiego lalusia.
I na pewno tak mysle nie tylko ja.
Tak ze smialo uderzaj do dziewczyn.Bo problem jest nie w bliznach, ale w Twojej glowie.Tylko Ty widzisz te blizny.I tylko Ty uwazasz, ze Cie szpeca.

Mam podobne zdanie każdy ma jakiś kompleks i nam się wydaję, że inni widzą tylko te nasze blizny, bo my się na nich koncentrujemy. Osobowością już nie jeden niezbyt przystojny facet urzekł ładną, ale i mądrą kobietę. Wyjdź poza swoją strefę komfortu i zagadaj do jakiejś fajnej panny to wtedy się przekonasz jak zareaguje. Trzymam kciuki smile

10

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Czemu po prostu nie pozbędziesz się tych blizn? Są różne skuteczne zabiegi, kremy, maści. Trochę trzeba się wykosztować, ale skoro aż tak ci to przeszkadza, to warto.

11

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Prawda, każdy ma jakies kompleksy. Co tam blizny, wązne jakim jestes człowiekiem, przeciez to jest najważniejsze.

12

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Jest jedna prawda zyciowa: wyglad przemija. Kazdy kiedys "zbrzydnie". Tak naprawde z kazdym dniem umieramy. Znam nieurodziwych facetow, ktorzy maja bardzo piekne kobiety. Poza tym tradzik nie rowna sie brzydka uroda. Mozesz miec blizny, a mozesz byc przystojny. Glowa do gory wink.

13

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Same mozecie ocenic admin nie usuwaj http://zapodaj.net/5090497a17554.jpg.html http://zapodaj.net/8058e691849b6.jpg.html

14 Ostatnio edytowany przez adup5 (2015-08-06 10:53:31)

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

hm, no faktycznie masz te blizny widoczne, ale powiem Ci, że miałam w klasie kumpla z niemal identycznymi - i to był największy klasowy amant, wszystkie laski za nim szalały. Miał "to coś", bajerę, oprócz blizn nie był brzydki. Nie miał chyba kompleksów, a przynajmniej nie było widać.
Ale rozumiem Cię i nie będę dawać rad w stylu "wygląd przemija", bo on jest przez to trochę pewnie faktycznie gorszy niż by mógł być i to może wpływać na Twoje samopoczucie. Co proponuję, to po pierwsze nie nakręcać się dodatkowo, bo wcale nie jest tak źle, a myślenie o tym pogarsza sytuacje. Po drugie - spróbować coś z tym zrobić. Teraz są na to zabiegi kosmetyczne, mikrodermabrazja, dermabrazja itd. nie są tylko dla kobiet i są skuteczne, polecam o tym się trochę dowiedzieć. lepiej działać niż się zamartwiać.
PS uwierz mi, jest duzo dziewczyn dziewczyny, dla których nie miałoby to żadnego znaczenia, jeśli jesteś w porządku gościem.

15

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Dziewczyny dobrze mówią, blizny nie są przeszkodą do związku. Wiadomo, lepiej ich nie mieć, ale nie jest to największe oszpecenie. Postaraj się tyle o tym nie myśleć. Jestem prawie pewna, że kobiety nie zwrócą uwagi na blizny jak będziesz otwarty, miły i sympatyczny smile

16 Ostatnio edytowany przez ana555 (2015-08-13 07:33:57)

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

kobietyzBLIZNAMI

tradzik oszem jest uciazliwy,nie raz widzialam na  ulicy ladna fajna kobiete i dokuczaja jej niedoskonalosci cery , ,pozostalosci po nim ,ale da sie to dobra pielegnacja ,odpowiednimi kosmetykami -trafionymi wiekszosc znielowac  .Uwierz ludzie maja gorsze niedoskonalosci   Rozgladnij sie na ulicy ,badz w kregu twoich znajomych  ,czy wszyscy oni sa tacy ideali,piekni ,bez niedoskonalosci   ?
Zmarszczek na pewno nie da sie usunac, niedoskonalosci cery-typu tradzik  itp  da sie usunac ale odpowiednia pielegacja do cery.PAMIETAJ ludzie postrzegają cię przez TWOJE okulary, przez które na siebie patrzysz. Jeśli będziesz się zachowywała jakby to nie było nic złego (masz i już) i będziesz pewna siebie - nie będą zwracać na to uwagi - gwarantuję ci to.  Ktos to trafie ujal
"Popracuj nad swoją samooceną, a zobaczysz jak szybko zmienisz zdanie odnośnie swojej twarzy, która jest na pewno przepiękna, ale Ty na razie tego nie możesz dostrzec, bo widzisz tylko blizny."
Popatrz na to inaczej. Skoro masz te blizny to dlatego, że Bóg zna Ciebie i poprzez te blizny chciał Cię uchronić przed czymś kimś. Skoro masz te blizny Bóg chce byś patrzyła sercem nie oczyma.
Postaraj się znaleźć odpowiedź na pytanie (TY wiesz jaka jesteś ja Ciebie nie znam znam siebie) CO BÓG DZIĘKI TYM BLIZNOM (NIE PRZEZ BLIZNY) CHCE POKAZAĆ, CO CHCE Ci DAĆ
Uwierz w siebie, uwierz w to, że jesteś wyjątkowa. Jestes inna, nie jesteś taka sama jak cała reszta. Wyróżniasz się czymś, to jest piękne ,tak musiało być  Ludzie, którzy tego nie doświadczyli nigdy tego nie zrozumieją, tylko Ty wiesz, jaki ciężar nosisz i poprzez to rozumiesz wiecej z zycia.

17

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku
adasko napisał/a:

Jeśli ktoś urywa kontakt tylko z powodu wyglądu, jakiejś blizny - to idiota. Być może nie dał sobie szans

18

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Ja też długi czas miałam ten sam problem. Trądzik zaczął pojawiać się w u mnie od 6 klasy podstawówki. Zawsze miałam żal, że tak wcześnie muszę przechodzić przez tę gehennę. Pamiętam nawet do dziś taką sytuację jak siedzimy na lekcji i odwraca się do mnie kolega z ławki mówiąc : "A co ty masz ospę ?". Ogólnie bardzo ucierpiały wtedy moje kontakty międzyludzkie, twarz starałam się zasłaniać włosami, ogólnie czułam się gorsza.  Też przez to wszytko myślałam, że nikt nie będzie mnie chciał. Poza tym tak jak napisałam, sama również zamknęłam się na ludzi. Było bardzo bardzo ciężko ;( - ktoś kto tego nie miał w tak silnej postaci, to tego nie zrozumie. Żałuję nie trafiłam od razu na świetnego dermatologa, tylko leczyłam się jakimiś tonikami, mazidłami, które były jak dla mnie za słabe. Jednak ktoś jednak mnie zechciał wink. Wygląd wyglądem - owszem, cżłowiek zwraca na to uwagę, ale przecież niektórzy mają tak ujmującą osobowość, że najpierw widzisz ją a nie to jak ktoś wygląda wink. Po prostu nie bój się wychodzić do ludzi. Nie czuj się gorszy. Blizny po trądziku to naprawdę nie jest aż tak straszna rzecz.

19

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Moim zdaniem nie masz powodów do kompleksów i nieśmiałości. Kiedyś miałam w klasie kolegę, który miał okropny trądzik (dużo zmian, czerwone i fioletowe strupy), a mimo wszystko z wyglądu bardzo mi się podobał. Co dopiero jeżeli są to już tylko blizny. Zresztą wydaje mi się, że u mężczyzny nie jest to aż tak widoczne jak u kobiety - mężczyźni mają zarost, a kobiety dążą do tego by mieć idealnie gładką cerę - wtedy to się bardziej rzuca w oczy. Jeśli mimo tego drobnego defektu będziesz otwarty, miły, towarzyski, żadna kobieta nie zwróci na to uwagi. Nawet jeśli je dostrzeże to i tak pewnie nie będzie jej to przeszkadzać.

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Też mam blizny potradzikowe i żyje;) Nie przejmuj się tak nimi, szkoda życia wink owszem, miałam problemy z akceptacją,  ale odkad jestem w związku nawet na to nie patrzę.  Najwazniejsze zebys dbała o skórę wink

21

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

blizny czasem znikają nie martw się.
zawsze można skorzystać z leków na blizny albo różnego rodzaju kremów (mizon, purebens)
sama używałam i mi poznikały. potrzeba było czasu bo oczywiście nic od razu ale jednak działało.
poszukaj takich kremów.

22

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Blizny,które pozostały po trądziku można spróbować usunąć u kosmetyczki. Jeśli tak bardzo ci to przeszkadza to idź do jakiegoś salonu i kosmetyczka dobierze jakiś zabieg. Są mikrodermabrazje i  takie różne. Nawet poszukaj w internecie na ten temat. Ceny też nie są jakieś ogromne za te zabiegi.

Mnie tam by nie przeszkadzały blizny. Całkiem ładny jesteś :-)

23

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

BantrothThane Co do wygladu

Wiec ja nie mam szans.
Wygląd liczy się tylko na początku znajomości, przy pierwszym wrażeniu. Nie ma co się przez to łamać tak naprawdę. Spokojnie możesz zainteresować sobą kobietę, nawet, jak masz zmiany na twarzy. Jeżeli faktycznie jesteś super, dbasz o siebie, to masz większe szanse, na dłuższą metę, niż ktoś bez blizn, o nieciekawej osobowości.
Coś złego jest w tym, że zagadujesz na facebooku? To zawsze jest jakiś sposób. Jak poznasz kogoś, dla kogo blizny nie będą miały znaczenia, to szybko wyleczysz się z niskiej samooceny. Będzie dobrze. smile 


Wiec po co mi te tematy ,skoro nie mam szans

24

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

A ja ponawiam pytanie Iceni - dlaczego nie zagadujesz do brzydszych? smile

25 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-01-08 13:16:09)

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

A słyszałaś o laserze. Obecnie jest wiele możliwości, ale myślę, że laser przynosi najlepszy rezultat. Sama się zdecydowałam, wystarczyły 3 zabiegi. Trochę kuracja jest rozwleczona w czasie, bo zabiegów nie można robić częściej niż co 3-6 miesięcy, wszystko zależy od regeneracji skóry. Ale warto się trochę pomęczyć. Ja robiłam w [spam].

26

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Byłam na zabiegu GENEO+ w Clinica Cosmetologica, który mi bardzo pomógł w niwelacji tych bruzd po MEGA WIELKIM trądziku.

27

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Oj big_smile Ja mam trądzik, z którym zmagam się od dziecięciu lat, a mam faceta, który ma powodzenie u lasek, i jemu to nie przeszkadza. Nawet powiedział mi, że skoro mam duży trądzik, to znaczy, że jak będę mieć pięćdziesiątkę na karku to będę mieć młodą cerę, sama z tym się zgadzam big_smile Pomyśl tak!
Też męczyłam się kremami, maściami, miałam różne diety, inne style życia i te de, więc łapię, że to mega ciężko. Ale jak masz ładną twarzyczkę (oczy, nos i usta) to blizny nie mają znaczenia. Każdy jest wyjątkowy wink

28

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Doskonale Ciebie rozumiem, bo sama zmagałam się długi czas z trądzikiem, ale udało mi się już prawie go wyleczyć. Tylko widzę, że zostają mi blizny i próbowałam kremu z masy perłowej i innych niby super rzeczy ale nie pomagają. Co myślicie o zabiegu laserowym? Wydaje mi się, że to jedyne wyjście jakie mi zostało. Pomogło to komuś?

29

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

laser na pewno pomoże ale możesz też spróbować olejku bio-oil, to nie jest zwykły kosmetyk a lek, nie kosztuje wiele i wymaga tylko systematyczności i cierpliwości bo smarować te miejsca musisz minimum 3 miesiące, możesz w ten sposób zaoszczędzić trochę pieniędzy jeśli się zmniejszą te blizny

30

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Jeśli chcesz pozbyć się blizn po trądziku tak, żeby nie było ich widać albo żeby były ledwo widoczne to tylko laser. Kremy, żele itd mogą jedynie trochę spłycić blizny ale nie będzie dużej różnicy. Ja polecam zabieg, na którym byłam - endormologię wykonywaną urządzeniem Cellu M6 Integral. Doradziła mi go pani kosmetolog w Clinica Cosmetologica w Sopocie. Mają tam sporo nowoczesnego sprzętu i trudno mi było się zdecydować ale jestem zadowolona z efektu i nie muszę już się wstydzić swojej cery smile

31

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

u mnie na potrądzikowe blizny działał Contractubex (w żelu i również na oparzenia się go stosuje)

32

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku
Wrotka122 napisał/a:

Ja blizn pozbyłam się w gabinecie Esderm. Wreszcie nie wstydzę się pokazać bez makijażu. Zespół pracujący w gabinecie jest bardzo przyjazny, a przede wszystkim, niezwykle profesjonalny i skuteczny. Wszystko jest dokładnie wyjaśniane przed zabiegiem, dlatego czujesz się w pełni zaopiekowana  i spokojna podczas całego procesu. Polecam Ci!

Nie ma to jak po siedmiu (!) latach od pojawienia się tematu, polecać komuś jakiś zupełnie przypadkowy gabinet, bo to przecież wszystko jedno gdzie mieszka jego Autor - jeśli się zdecyduje, to spokojnie sobie zajedzie choćby i na Madagaskar cool.
Swoją drogą radzę omijać, bo dobrej jakości usługi bronią się same i nie potrzebują nieetycznej, spamerskiej "reklamy".

33 Ostatnio edytowany przez blueangel (2022-08-02 21:12:39)

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku

Wszedzie te reklamy

34

Odp: Niska samoocena a blizny po tradziku
Dagalis napisał/a:

u mnie na potrądzikowe blizny działał Contractubex (w żelu i również na oparzenia się go stosuje)

od lat stosuje sie ten żel. O ile wiem można go w każdej aptece dostać

Posty [ 34 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Niska samoocena a blizny po tradziku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024