Możecie polecić adwokata z zakresu prawa rodzinnego Wawa- okolice? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Możecie polecić adwokata z zakresu prawa rodzinnego Wawa- okolice?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Możecie polecić adwokata z zakresu prawa rodzinnego Wawa- okolice?

Cześć, nie wiem czy już pojawiały się takie pytania- ja nie znalazłam, szukam dobrego adwokata od prawa rodzinnego, konkretnie chodzi o rozwód, nie ukrywam, że wolałabym, żeby reprezentowała mnie kobieta. Dziewczyny po rozwodach- polećcie kogoś  z własnego doświadczenia. Ja przeglądałam różne miejsca i bardzo często wymieniana była Magdalena Grześkowiak- czy któraś z Was z nią współpracowała?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Możecie polecić adwokata z zakresu prawa rodzinnego Wawa- okolice?

Mnie reprezentowała pani Grześkowiak- bardzo konkretna, doświadczona adwokat, a w sprawach rozwodowych to najważniejsze, ja tam chciałam sprawę załatwić szybko i tak też się stało. Trzymam kciuki za pomyślne zakończenie Twojej sprawy.

3

moja przyjaciółka "rozwodziła się" z panią Grześkowiak, nie był to łatwy rozwód, wiem bo sama byłam proszona o zeznawianie podczas sprawy rozwodowej, chwaliła ją jako prawniczkę, rzeczywiście udało się to dociągnąć do końca z orzeczeniem o wini jej eks, więc wszytsko tak jak na to liczyła się skończyło

4

Jeśli chodzi o Warszawę to mecenas Budrewicz to bardzo doświadczony prawnik. W sprawach rozwodowych trzeba się tym kierować bo doświadczenie to duża przewaga i wsparcie przy rozwodzie. Dobrze też się kierować opiniami jakie o danym mecenasie są w sieci zostawione przez klientów, a ten prawnik ma je bardzo wysokie.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Możecie polecić adwokata z zakresu prawa rodzinnego Wawa- okolice?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018