Stres przed ślubem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Stres przed ślubem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Stres przed ślubem

Może zacznę od tego że swojego narzeczonego poznałam 3 lata temu. Po po 2,5 latach związku zaręczyliśmy się. Pochodzę z bardzo konserwatywnej rodziny, więc mieszkanie ze sobą przed ślubem w ogóle nie wchodziło w grę. Na szczęście mój narzeczony zaakceptował moje dziwne zasady :-) Więc zdecydowaliśmy się że nie będziemy czekać ze ślubem. Na początku byłam mega szczęśliwa, a teraz 2 miesiące przed dopadł mnie straszny stres.

Wiadomo jak się mieszka bez ślubu to w razie gdy z facetem nie da się wytrzymać można zakończyć związek. Po ślubie nie jest to takie łatwe. Dlatego mam pytanie do was: czy są tutaj jakieś kobietki które też zaczęły mieszkać z facetem dopiero po ślubie? Bardzo bym chciała żebyście opisały swoje doświadczenia, jakie się pojawiają problemy, jak z nich wychodziłyście :-) może mnie to trochę uspokoi :-)

Dodatkowo martwi mnie jeszcze jedna sprawa. Ja będąc na studiach trochę zarabiałam, ale nie miałam stałej pracy. Kilka dni temu skończyłam studia i też nie mogąc nic znaleźć tu gdzie mieszkam, stwierdziłam że będę szukać po ślubie. Mój narzeczony mieszka w dużym mieście więc tam będzie łatwiej. Niestety jestem nieśmiałą, cichą osobą, więc raczej nigdy nie zrobię kariery. Po moich studiach ciężko coś znaleźć, więc pewnie trochę czasu minie jak pójdę do pracy. A już na pewno będę zarabiać dużo mniej niż mój facet. Trochę mnie to stresuje, nie jestem leniwa, zawsze starałam się mieć własne pieniądze, nie wydawałam zbyt dużo, ale boję się że mogę mieć problemy z pracą. Boję się że mój facet negatywnie na to zareaguje. Jak to jest u was w związkach? Czy każdy facet wymaga aby mieć zaradną, ambitną kobietę, która dość mocno zasila domowy budżet?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Stres przed ślubem

hej , nie bylam w takiej sytuacji jak ty ale w mojje rodzinie zdarzyl sie przypadek byli razem 5 lat i postanowili wyjechac do holandi do pracy ona wytrzymala z nim miesiac. Byl balaganiarzem mial dziwne zachowanie nawet nie dalo sie  z nim pogadac i leniwy bo ona kladla mu wszystko pod nos.Oczywiscie nie byli malzenstwem .
Ja bylam z chlopakiem nie caly rok jak z nim zamieszkalam. Troche trwalo za nim sie dotarlismy bo codziennie sie klocilismy o drobnostki. Ale juz przyzwyczailismy sie do siebie i jest super smile

3

megan024 napisał/a:

Dodatkowo martwi mnie jeszcze jedna sprawa. Ja będąc na studiach trochę zarabiałam, ale nie miałam stałej pracy. Kilka dni temu skończyłam studia i też nie mogąc nic znaleźć tu gdzie mieszkam, stwierdziłam że będę szukać po ślubie. Mój narzeczony mieszka w dużym mieście więc tam będzie łatwiej. Niestety jestem nieśmiałą, cichą osobą, więc raczej nigdy nie zrobię kariery. Po moich studiach ciężko coś znaleźć, więc pewnie trochę czasu minie jak pójdę do pracy. A już na pewno będę zarabiać dużo mniej niż mój facet. Trochę mnie to stresuje, nie jestem leniwa, zawsze starałam się mieć własne pieniądze, nie wydawałam zbyt dużo, ale boję się że mogę mieć problemy z pracą. Boję się że mój facet negatywnie na to zareaguje. Jak to jest u was w związkach? Czy każdy facet wymaga aby mieć zaradną, ambitną kobietę, która dość mocno zasila domowy budżet?

Porozmawiaj z nim o tym, o swoich obawach odnośnie pracy.
Każdy facet jest inny, a Ty swojego znasz 3 lata, to powinnaś wiedzieć jaki on jest i jakie ma spojrzenie na wspólne życie. Szczególnie, że to są normalne rozmowy w związku

4

Nie stresuj się smile Fajnie jest zamieszkać wczesniej z chłopakiem, ale kiedyś ludzie zawsze po ślubie mieszkali i było ok, choc wiadomo nie zawsze. Kwestia charakterów, rozmów smile Na pewno rozmawialiście jak to wszystko będzie wyglądać po ślubie. jak się kochacie to dacie radę smile Co do pracy - faceci mają łatwiej niby i jak są ambitni to pomoga kobiecie finansowo smile Gorzej by się niejeden czuł jakby był na utrzymaniu dziewczyny. ale różnie to w życiu bywa. Powoli coś znajdziesz ;)Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :*

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Stres przed ślubem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018