Strasznie się boję, że jestem w ciąży, proszę o pomoc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Strasznie się boję, że jestem w ciąży, proszę o pomoc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Strasznie się boję, że jestem w ciąży, proszę o pomoc

Bardzo serdecznie proszę o pomoc bo juz wariuje. Kochałam się z moim chłopakiem w nocy z 12-13.06 stosunek w prezerwatywie dostałam krwawienia ze skrzepami po 27 dniach 25.06 trwało 5 dni. Następnie kochałam się z chłopakiem 02.07 również w prezerwatywie po stosunku napelnilismy woda nie przeciekala. Jednak 02.07 zaczął boleć mnie brzuch i piersi (trwalo to jakies 4 dni)a dzień później zaczęły się częstsze oddawanie moczu trwa to do teraz podczas oddawania moczu nic mnie nie piecze natomiast czuje parcie na pęcherz i częściej chodzę sikac. Nie wiem co się dzieje czy możliwe ze jestem w ciazy.a dotego dziś rano tj.08.07 rano wymiotowalam i bardzo bolala mnie głowa no i zaczęły mnie znów boleć piersi.nie wiem co mam robić strasznie się boje ze jestem w ciazy.bardzo dziękuję za odpowiedzi

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Strasznie się boję, że jestem w ciąży, proszę o pomoc

Zrób test ciążowy, albo test krwi na beta HCG - będziesz miała pewność - dziewczyny na forum nie powiedzą Ci, czy jesteś w ciąży czy nie smile

Fabian ur.09.05.2015 smile 10pkt., 3290kg., 54 cm.

3

Znaczy może źle to sformułowałam bardziej chodzi mi o to czy możliwe jest żeby mieć krawienie ze skrzepami prze 2 dni dość obfity a mimo to być w ciąży no i czy w ciąży może być tak że raz piersi bola a raz nie smile tak czy inaczej dziękuję za odpowiedź smile

4

Test kosztuje juz od 5zl najlepiej zrobic test i bedziesz miala pewność. Ja mialam juz po 2tyg od zaplodnienia bole glowy bolace piersi sutki spanie 20h na dobe

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Strasznie się boję, że jestem w ciąży, proszę o pomoc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018