przyjaciolka/koleżanka Sosnowiec, Katowice i okolice - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » przyjaciolka/koleżanka Sosnowiec, Katowice i okolice

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: przyjaciolka/koleżanka Sosnowiec, Katowice i okolice

Cześć dziewczyny. Przeglądam od jakiegoś czasu ten portal i chciałabym poznać jakaś nowa koleżankę, a z czasem może i nawet przyjaciółkę. Może byłaby któraś z Was chętna na jakiś wypad jutro np. Na piwko do Katowic smile ?

W tym roku skończyłam studia, mam 23 lata. Mam dużo koleżanek,  ale większość z nich ma już swoje rodziny, albo ostatnio stała się jakaś aspoleczna lub wrecz zbytnio rozrywkowa. Ja tez mam narzeczonego, ale z czasem doszłam do wniosku, że nie można całkowicie zamykać się na innych ludzi i tylko siedzieć w domu, pracowac, gotować, sprzątać  i jechać od czasu do czasu na uczelnie. Liczę na to, że znajdzie się tutaj ktoś w podobnym wieku, chętny do poznania się smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: przyjaciolka/koleżanka Sosnowiec, Katowice i okolice

Przeczytałam wątek po czasie, bo chętnie wybrałabym się na to piwo, ale i tak uważam, że wcześniej trzeba choć trochę się poznać. Mam 21 lat, a z kolei moje znajomości pourywały się z powodu problemów ze zdrowiem.

3

Odp: przyjaciolka/koleżanka Sosnowiec, Katowice i okolice
mad3lajn napisał/a:

Cześć dziewczyny. Przeglądam od jakiegoś czasu ten portal i chciałabym poznać jakaś nowa koleżankę, a z czasem może i nawet przyjaciółkę. Może byłaby któraś z Was chętna na jakiś wypad jutro np. Na piwko do Katowic smile ?

W tym roku skończyłam studia, mam 23 lata. Mam dużo koleżanek,  ale większość z nich ma już swoje rodziny, albo ostatnio stała się jakaś aspoleczna lub wrecz zbytnio rozrywkowa. Ja tez mam narzeczonego, ale z czasem doszłam do wniosku, że nie można całkowicie zamykać się na innych ludzi i tylko siedzieć w domu, pracowac, gotować, sprzątać  i jechać od czasu do czasu na uczelnie. Liczę na to, że znajdzie się tutaj ktoś w podobnym wieku, chętny do poznania się smile

Hej jeśli nadal szukasz koleżanki to jesteśmy w tej chwili w podobnej sytuacji więc napisz jak byś chciała kogoś poznać jestem z Będzina to koło KAtowic. \

Pozdrawiam Magda

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » przyjaciolka/koleżanka Sosnowiec, Katowice i okolice

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018