badania krwi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: badania krwi

Jestem z chłopakiem ponad 2 lata. Gdy zaczynaliśmy być razem uznalismy, że nie będziemy się spieszyć z seksem. Powiedział, że da mi zdecydować kiedy to zrobimy.....
Chce wiec by stało się to juz niedługo. Planuje iść do ginekologa po tabletki i zrobić badania krwi itp. Chce wiedzieć czy jestem zdrowa i seks nie będzie miał przykrych konsekwencji.  Poprosiłam go, by zrobił badania krwi, by mieć pewność zdrowia z obu stron.
Problem w tym, że on nie chce iść na badania bo uważa, że to głupie i niepotrzebne. Fakt, nie powiedziałam mu po co ma na nie iść, bo chce by to była miła niespodzianka. 

Doradźcie, jak go przekonać do badan, tak by mój plan byli dalej niespodzianka? A może te badania nie są aż tak potrzebne? Pomóżcie!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: badania krwi

Ale jakie badania chcesz, żeby zrobił? Zwykłą morfologię? big_smile

Nigdy do niczego się nie przyznawaj. Złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś. Znajdą ci dolary w kieszeni, mów, że to pożyczone spodnie. A jak cię złapią na kradzieży za rękę, mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.

3

Tak, zwykłą morfologię.
A powinnam wymagać czegoś jeszcze?

4

Podwyższone WBC lub leukocyty powiedzą Ci, że z seksu nici, bo cos mu dolega?

Nigdy do niczego się nie przyznawaj. Złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś. Znajdą ci dolary w kieszeni, mów, że to pożyczone spodnie. A jak cię złapią na kradzieży za rękę, mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.

5 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-06-08 21:50:12)

Niespodzianką nazywasz, pokazanie Chłopakowi wyników morfologii?

Ile Wy macie lat?

Oczywiście Tobie chodzi, że jak będziecie mieli dobre morfologie, to będziecie uprawiać seks, prawda?

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

6

Chodzi mi o to by sprawdzić czy oboje jesteśmy zdrowi i jakby co żadne z nas niczym drugiego nie zarazi. Jeśli są jeszcze jakieś inne badania które dają możliwość sprawdzenia to proszę o rade.

7

Powiedz mu z grubej rury: "Słuchaj, zrób test na HIV, weneryczne". Jak kocha, zrobi tongue

8

Azaliż napisał/a:

Powiedz mu z grubej rury: "Słuchaj, zrób test na HIV, weneryczne". Jak kocha, zrobi tongue

Niestety, ale muszę się zgodzić z Azaliżem, chodź to z trudem piszę:)

A  tak serio, dobrze Ci Azaliż napisał.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

9

Ewentualnie dodaj test na HPV, o resztę badaj pytaj dziewczyn smile

10

Ale co ci da sama morfologia? Z niej nie wyjdzie czy nie ma żadnej choroby wenerycznej. No chyba ze ewentualna anemia tez kwalifikuje do dalszej wstrzemięźliwości.
W tym wypadku chlopak słusznie twierdzi, że to głupie i niepotrzebne.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018