sukienka na wesele - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » sukienka na wesele

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: sukienka na wesele

Witam smile
co sądzicie o czarnej sukience na wesele ?
13 czerwca moja kuzynka bierze ślub i zastanawiam się, czy wypada pójść na wesele w czarnej sukience?
Co o tym sądzicie? smile

"Nie pozwól uciec miłości. Taka prawdziwa zdarza się tylko raz w życiu, i jeśli jej nie przeżyjesz, unieszczęśliwi Cię na zawsze..." :*
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez kasia2303 (2015-06-02 19:08:12)

Odp: sukienka na wesele

Pewnie ze wypada, jak dobrze sie czujesz w tym kolorze to tym bardziej:)

SuperWoMan napisał/a:

Witam smile
co sądzicie o czarnej sukience na wesele ?
13 czerwca moja kuzynka bierze ślub i zastanawiam się, czy wypada pójść na wesele w czarnej sukience?
Co o tym sądzicie? smile

Może wrzucisz fotke tej sukienki? Moja kreacja na wesele tez jest koloru czarnego smile

"Thank you for being the most beautiful person.
I'm crazy about you, and when I look at you I smile inside..."
"You are so special to me"

4

Czarna przejdzie, już odchodzi się od zabobonu, że nie można;) Byle nie w białej;)

5

Sama ostatnio byłam w czarnej i jakoś nikt się temu temu nie dziwił. No może parę starych ciotek coś tam  sobie pogadało, że czarne sukienki to na pogrzeby, a nie na wesela. Myślę, że najważniejsze, to dobrze się czuć, dobrze wyglądać (ale nie lepiej od panny młodej!). Te wszystkie przesądy, zabobony i opinie dotyczące czarnych sukienek na weselu odchodzą powoli do lamusa. Każdy ubiera się tak, jak lubi.

6

Byłam na kilku weselach, poza tym balkon osoby z mojej rodziny rzutuje wprost na kościół więc parę razy też miałam okazję "oglądać" gości weselnych z balkonu i uwierz mi że bywały takie przypadki że połowa kobiet albo i większość miała czarne sukienki z kolorowymi dodatkami albo nawet calkiem na czarno. Wydaje mi się że bierze się to stąd że teraz przeważnie wszystko jest oklepane i jak się nie poszpera po targu albo jakiejś giełdzie tylko kupuje w markowych sklepach to ciężko trafić na coś oryginalnego i dlatego kobiety uciekają w klasykę. A czy wypada to wydaje mi sie że w dzisiejszych czasach mało jest rzeczy które nie wypada. Sama raz wystąpiłam na weselu w czarno białej i nie uważałam tego za nic złego.

Jeśli wstydzisz się być sobą, nie naśladuj kogoś innego tylko po to by inni widzieli Cię takim jak chcą Cię widzieć tylko dlatego, że chcesz fałszywie zabłysnąć w tłumie.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » sukienka na wesele

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021