Jak doszyć kołnierz futrzany - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jak doszyć kołnierz futrzany

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2015-05-28 14:20:26)

Temat: Jak doszyć kołnierz futrzany

do płaszcza? Otóz w zeszlym roku kupilam sobie plaszczyk na zime, a wszedzie szukalam takiego z futrzanym kolnierzem i nie moglam znalezc a jak juz znalazlam jeden to cena byla niebotyczna wiec szybko sie wycofalam... Znalazlam natomiast futrzany kolnierz oddzielnie i pomyslalam ze moge go przyszyc, przymocowac do plaszcza ktory juz mam. Moje pytanie , jak to zrobic zeby wygladalo to mniej wiecej tak:
[linki usunięte przez moderatorkę]
Orientuje sie ktoras z Was w temacie? Bede bardzo wdzieczna za pomoc:-)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak doszyć kołnierz futrzany

Wstawianie odnośników do innych stron internetowych jest na naszym forum niedozwolone. Proszę, zapoznaj się z regulaminem.

3

Dobrze:-) a może ktoś mi odpowie jak takie rzeczy sie robi? Bo ja futernikiem nie jestem, a futernik policzy sobie za to ze 200:-) wiec wole sama to zrobic, jesli tak mozna

4

Czy to juz jest gotowy kolnierz? Czy ma podszewke? Ja przyszywam na guziczki z petelkami.

kochac, jak to latwo powiedziec....

5

Rzemieślnik zajmujący się futrami nazywa się kuśnierz smile
Wstaw samo zdjęcie, żeby było wiadomo o co konkretnie chodzi.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jak doszyć kołnierz futrzany

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021