Problem ze znalezieniem pracy, stażu.. problemy rodzinne,depresja.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Problem ze znalezieniem pracy, stażu.. problemy rodzinne,depresja..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Problem ze znalezieniem pracy, stażu.. problemy rodzinne,depresja..

Witajcie.
Mam juz prawie 22 lata i problem ze znalezieniem pracy bo nie mam żadnych znajomości.
Skończyłam niedawno trzyletnie studium w Zabrzu, o kierunku: Protetyka Stomatologiczna.
W czasie studiowania mialam problem ze znalezieniem praktyk, (w końcu znalazłam ale nie chcą przyjmowac na staże itd.) a teraz mam problem ze znalezieniem stażu, a co dopiero potem pracy. Wszyscy mają prywatne firmy albo rodzinne interesy i nie chcą przyjmować obcych osób. Byłam juz w trzech miastach sąsiadujących z moim, szukałam, pytałam, prosiłam i nic. Potrzebuję pieniędzy bo mam trudną sytuację rodzinną, moj tata jest chory, leży szpitalu a mama nie pracuje.  Boję się ,że jak nie znajdę pracy to niedługo nie będzie co jeść w domu bo wszystko idzie na leczenie taty. Moja mama do tego gnebi mnie ciągle psychicznie ,ze powinnam isc do pracy i sie juz wyprowadzić z domu. Mam chłopaka i jestesmy razem juz 4,6l. ale on mowi ze idzie na studia i jak znajdzie stała prace to dopiero bedzie myslec o zakładaniu rodziny . Tez tak myśle ale u mnie sie to troche wszystko skomplikowało....Nie wiem co mam zrobić, planowałam iść na studia ale nie będę w stanie ponieważ mnie nie stać na to..i rodziców też, dlatego chciałam iść chociaż na ten staż. Do sklepów z ciuchami w centrum handlowym też nie chcą przyjmować osób które nie studiują albo nie maja znajomości....Jestem załamana. Mam dwa zawody Plastyk Grafik i Technik dentystyczny z dyplomem europass i nigdzie nie chcą mnie przyjać, nawet chociażby za te 1500zł ....Co mogę jeszcze zrobić...

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Problem ze znalezieniem pracy, stażu.. problemy rodzinne,depresja..

Wydaje mi się, że najlepsze wyjście to wyjazd do pracy za granicę. Tam poszukasz pracy a część zarobionych pieniędzy będziesz wysyłać rodzicom do Polski. A z tym chłopakiem daj sobie spokój, kopnij go w d.... To jakiś egoista, w ogóle Cię nie wspiera i myśli tylko o sobie. Może za granicą poznasz kogoś wartościowego.

3

Odp: Problem ze znalezieniem pracy, stażu.. problemy rodzinne,depresja..

Myślę że dużo by zmieniło gdybyś znalazła jakąkolwiek pracę, nawet za najniższą krajową. Udowodniłabyś sobie i innym że możesz i że chcesz pracować. Naprawdę choćby parę miesięcy, a w międzyczasie szukaj czegoś lepszego. Jakaś praca przy taśmie, callcentre, sprzedawca w osiedlowym sklepiku... W tym czasie może uda znaleźć ci się staż, lub stworzyć projekty plastyczne które umożliwią ci pracę w pierwszym zawodzie.

I'll be a story in your head, but that's okay, because we're all stories in the end. Just make it a good one, eh? Because it was, you know. It was the best.
Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Problem ze znalezieniem pracy, stażu.. problemy rodzinne,depresja..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018