ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 34 ]

1

Temat: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

Orientuje się ktoś jakie są ceny prywatnych rehabilitacji i opieki ortopedycznej w Warszawie? Macie jakieś miejsca godne polecenia?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

Dr Aleksandra Truszczyńska.  Albo wygoogluj fizjoterapia HD chyba mają gabinet też w Warszawie.

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

koszta są-oczywiście uzależnione od konkretnego przypadku, natomiast masz chociaż pewność, że od razu się Tobą zajmą i nie będziesz czekać na wizytę miesiącami. sama miałam taką sytuację, bo w marcu szukałam ortopedy na nfz, dostałam termin na październik wink niemożliwością jest czekać z takim bólem do października, więc sprawa była z góry przesądzona

4

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

Sama właśnie długo czekałam na wizytę, na której potraktowano mnie baardzo z przymrużeniem oka i przepisano jedynie bardzo silne środki przeciwbólowe. Wejście po schodach to dla mnie jakiś dramat (a mieszkam na 4 piętrze...). Pomyślałam sobie, że nigdy więcej!
@Edyciak to ortopeda i gabinet fizjoterapii w jednym miejscu?
Powiem szczerze, że najchętniej to wybrałabym jakieś miejsce gdzie opiekują się też sportowcami, wydaje mi się, że tam mogą mieć jakiś lepszy sprzęt. W tym momencie jestem skłonna zapłacić naprawdę sporo jeśli tylko ktoś fachowo by się tym zajął

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

Ogólnie byłam nastawiona nawet na wyjazd do innego miasta za dobrym specjalistą, chyba tu nie można się ograniczać jeśli w grę wchodzi własne zdrowie. Sama wybieram się na konsultację do przychodni takiej zorientowanej w zasadzie na rehabilitację, ale nie znam jeszcze cen. Ciężko jest mi też od razu polecać bo jeszcze wszystko przede mną

6

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

no mi najwygodniej byłoby rehabilitować się w warszawie, ewentualnie białymstoku... Moje kolano już ledwie zipie, mam problemy ze wstawaniem, siadaniem, a wejście na moje czwarte piętro to czysta tragedia.

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

no ja właśnie w Warszawie mam rehabilitację, więc jak coś to będzie zawsze jakiś punkt zaczepienia. mam nadzieję, że się sprawdzi i będzie można z czystym sumieniem polecić

8

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

czekam na wieści jak Ci tam idzie i czy możesz polecić te miejsce smile nie chce już ryzykować !

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

jestem w stanie Ciebie zrozumieć, ja tyle się nachodziłam państwowo, żeby mi ktoś pomógł-niestety wszędzie odsyłali mnie z kwitkiem, mówiąc że każdy czeka tak samo jak ja. Właśnie to jest bolączka tego systemu, że ludzie całe życie czekają, szkoda że niektórzy przez takie wyczekiwanie mogą wykorkować. a tu całkiem odmienna sytuacja, owszem musiałam zapłacić, ale czym są te pieniądze względem zdrowia

10

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

też jestem tego zdania, że na zdrowiu nie powinno naklejać się ceny smile zrezygnuję z wielu innych rzeczy aby tylko mieć zapewnioną dobrą opiekę medyczną wink

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

żeby jeszcze te wizyty prywatnie w profemedzie były niewiadomo jak drogie, a ceny są nawet konkurencyjne jak tak sobie zrobiłam szybki research

12

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

jutro dzwonię i umawiam wizytę, wierzę na słowo - z polecenia zawsze to inaczej wink im dłużej bym zwlekała tym przy takich ortopedycznych problemach może być gorzej...

13

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

Robię mały update smile jestem już po wizycie, wszystko sprawnie, a co najważniejsze - w przyjemnej atmosferze (tego mi zawsze brakowało u nfztowskich ortopedów big_smile ), lada chwila zaczynam rehabilitację - mam nadzieję, że pomoże, jestem dobrej myśli smile

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa
plush napisał/a:

Robię mały update smile jestem już po wizycie, wszystko sprawnie, a co najważniejsze - w przyjemnej atmosferze (tego mi zawsze brakowało u nfztowskich ortopedów big_smile ), lada chwila zaczynam rehabilitację - mam nadzieję, że pomoże, jestem dobrej myśli smile

o, no to super informacja ! smile i jak było? szybko Cię przyjęli? widzę, że z terminami rehabilitacji też nie było problemów smile cieszę się, że pomogłam w jakiś sposób. mam nadzieję, że niedługo Twoje problemy znikną

15

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

Jestem naprawdę dobrej myśli, dziękuję ! smile pierwsza rehabilitacja za mną, wiem, że jeszcze to potrwa zanim pojawią się efekty - póki co - przemiła atmosfera, sprzęt jak na moje oko wygląda profesjonalnie.

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

noo mnie bardzo uderzyły tam te wszystkie sprzęty, i przy rehabilitacji i przy badaniach ogólnych. nawet nie wiedziałam że takie machiny istnieją smile

17

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

w końcu jak prawdziwi sportowcy tam chadzają to musiała być profeska big_smile

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa
plush napisał/a:

w końcu jak prawdziwi sportowcy tam chadzają to musiała być profeska big_smile

haha big_smile no tak, fajnie że zwykli śmiertelnicy też mogą dostąpić tego zaszczytu big_smile państwowo to pewnie trzeba byłoby dopłacić jeszcze jakieś miliony monet by skorzystać z tak nieosiągalnych sprzętów big_smile

19

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

teraz to w ogóle pewnie będzie fala kontuzji, wszyscy biegają i ćwiczą na potęgę nie sprawdziwszy wcześniej czy mogą, czy wiedzą co i jak... najbardziej to mi mrozi krew w żyłach jak widzę 'biegaczy' w jakichś najzwyklejszych adidaso-trampkach!

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

trampki najgorsze, też to nadal widuję... no ale co zrobić, sami jesteśmy kowalami swego losu, więc nic się na to nie zaradzi smile jak próbowałam coś podpowiadać ludziom to obrywałam po głowie że się wymądrzam, a potem po namiary na specjalistów i dobre przychodnie sami przychodzili

21

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

Ja też w sumie trochę z własnej głupoty wpakowałam się w chondromalację kolan, jestem wysoka, oś kolan lekko przekrzywiona, jakieś tam początki chondromalacji już były - a ja doprawiłam się codzienną jazdą na rowerku stacjonarnym. Jednak warto zrobić sobie wcześniej przegląd smile

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

no w sumie dobrze to nazwałaś smile przegląd. to jest coś w tym rodzaju w zasadzie smile mnie przebadali na wskroś smile

23

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

ja już zaczynam czuć poprawę ! smile na rehabilitacji wzmacniam mięśnie czworogłowe ud i znacznie odciąża mi to kolana, jak miło wchodzić po schodach nie jęcząc pod nosem big_smile

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

mi bardzo dużo dały zajęcia w tej przychodni, myśłałam swego czasu że już są takie zmieny których nie da się odratować ale rehabilitacja u nich działa cuda smile

25

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

no ja zgodnie ze swoim nfztowskim ortopedą już powinnam się pogodzić, że nie będę tak sprawna jak byłam i jedyną radą są środki przeciwbólowe, dramat...

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

też mi rada! zamiast pomóc człowiekowi to ot tak sobie odsyłają z kwitkiem i odbierają nadzieję. tam chociaż mnie naładowali pozytywną energią, to też mi się bardzo przydało, bo podobnie jak Ty po walce z nfz-em miałam całkowicie rozładowane akumulatory sad

27

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

hehe niezła dyskusja nam się tu rozwinęła :-) cieszę się, że w końcu ruszam do przodu i jest progres, każdemu będę polecać prywatną rehabilitację i SPAM, już  traciłam nadzieję na normalne funkcjonowanie. Powodzenia ! smile

28

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

Ja obecnie jestem po zerwaniu ścięgna Achillesa i rehabilitację mam w Poradni SPAMj.

29

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

To ja miałam rehabilitację po przejściach z kolanami na SPAM. Polecam bo jestem bardzo zadowolona z szybkiego powrotu do zdrowia a przy okazji dowiedziałam się wielu ciekawostek na temat dbania o siebie od rehabilitanta.

30 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-04-11 10:01:54)

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

Również uczęszczam na rehabilitację na SPAM do poradni chorób stopy i bardzo sobie chwalę tamtejszych specjalistów. Mają indywidualne podejście do pacjenta oraz obszerny i dokładny plan rehabilitacji mojego stawu skokowego.

31 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-04-19 11:08:18)

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

Ja na rehabilitację chodzę do SPAM w Warszawie i jestem bardzo zadowolona, profesjonalna, miła kadra rehabilitantów smile
Autorko, bardzo proszę o zaprzestanie spamowania.
Napisałaś od momentu rejestracji 3 posty, i w tym 3 razy złamałaś już regulamin.
Dziękuję/ IsaBella77

32 Ostatnio edytowany przez domkakorczynska (2018-11-27 13:56:25)

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

.

33 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-28 09:38:30)

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

Wydaje mi sie, ze SPAM jest dobra placowką w tej kwestii. Nie wiem, jak ksztaltuja sie ceny, ale kolezanka tam chodzila na rehabilitacje po wypadku i chwalila sobie jakosc spotkan i personel. Moze zadzwon i zapytaj o szczegoly. Powodzenia smile

34 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-07-09 11:21:04)

Odp: ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

Z calego serca polecam spam zspamj. Moj tato do niej chodzi i nie ma drugiej takiej rehabilitanki. Wczesniejsze to byla porazka. Bardzo sie ciesze ze po tylu nieudanych probach w konuc trafil na czlowieka z powolaniem do zawodu.

Posty [ 34 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » ortopeda, rehabilitacja prywatnie - Warszawa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024