Rozstanie po 8 latach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie po 8 latach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Rozstanie po 8 latach

Witam ,

Narzeczona zostawiła mnie po 8 latach za błachostkę przez ten czas próbowaliśmy wrócić do siebie wybaczyłem kłamstwo że spotkała się z kimś kłamiąc i przysięgając mi w oczy że była tam gdzie jej nie było bo ja tam byłem . Przy próbie 3 dni super jak dawniej a potem 4 dni znów jakieś miała dziwne dni . Brakło mi sił na wybaczanie i jak poruszyła temat że chce chodzić na imprezy po 1 tygodniu jak spotkała się ze swoim i kłamała mnie o tym nie wytrzymałem . Powiedziałem że już nie mam sił nie dam rady próbować walczyć o nas . Powiedziała że nie poruszy tego tematu i dzwoniła jeszcze do mnie w ten sam dzień . Przespałem się z tym próbowałem zadzwonić do niej następnego dnia ale już miałem zablokowane połączenia , zablokowane smsy , zablokowany skype , zablokowane smsy . Kontakt od tego czasu się urwał . Zadzwoniła do mnie przez ten czas 2 razy w środę tamtą mnie zablokowała . W poniedziałek czy chce coś kupić , i dziś czy jej oddam okulary przez kogoś . Na moje pytanie czy może mi coś powiedzieć '' NIE '' ze chcę zrozumieć czy mnie nie kocha czy ma kogoś rzuciła czy coś się wypaliło usłyszałem daj mi spokój i rzuciła mi telefonem . Mam 28 lat ona będzie mieć w tym roku 36 lat poznaliśmy się w pracy . Była mężatką rozwiodła się związaliśmy się ze sobą . Wcześniej mając rocznego syna zdradzała męża z kolegą z pracy . Wiedząc to uwieżyłem w nią twierdziła że się zmieniła że kocha mnie jak nikogo innego na świecie i nie wyobraża sobie mnie stracić . Po tym jak w lutym się rozstaliśmy choć próbowaliśmy pisząc cały czas ze sobą dzwoniąc Spotkała się z byłym 3 lata temu miała 4 miesiące gdzie sobie kogoś na pół roku znalazła i kłamała mnie w oczy że była gdzie indziej przysięgała przyznała się po 3 dniach . Tańczyła całą noc z jakiś facetem i co tydzień tylko dyskoteki z koleżanką . Nigdy wcześniej nie chodziliśmy bez siebie a teraz liczą się tylko imprezy i kłutnie o to bo ona teraz będzie sobie sama chodzić po dyskotekach a ja siedzieć sam w domu . Ciężko mi się pisze niema składni w tym po prostu dalej jestem zakochany w tej osobie z przed paru lat gdzie myślałem że się zmieniła nie wiem czemu nie da mi odejść nie powie nie kocham Cie , wypaliło się coś , mam kogoś . Żyje w niewiedzy i po tylu latach nawet nie zasługuję na szczerość . Nie mogę jeść nie mogę spać nie mam siły na nic cały czas myślę o niej i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Nie mam żadnych koleżanek musiałem zerwać wszystkie kontakty bo sobie tak życzyła . Moi koledzy piją cały czas a unikam alkoholu to nie jest rozwiązanie problemów . Cały czas mam myśli że już za stary jestem mam 28 lat przeboleję z rok może 2 poznam kogoś kolejne 2 lata . Mieliśmy plany na ten rok dziecko mieszkanie wszystko do przodu to miał być ten rok a jest wszystko w tył .

Zobacz podobne tematy :
Odp: Rozstanie po 8 latach

To nie jest w tyl tylko do przodu. Byles bowiem zwiazany z kobieta ktora nie umie zyc bez roznych mezczyzn. Szkoda tylko ze sam nie wyciagnales wczesniej z tego wnioskow, dotrwales do momentu kiedy to ona z toba skonczyla. Czego oczekujesz? Wyjasnien ze poznala kogos nowego czy ze lubi prowadzic wolne zycie? Przeciez to wszystko juz wiesz wiec co chcesz wyjasniac?

Veritas in omnem partem sui eadem est

3

Dlaczego wolne życie skoro tyle deklaracji że chcę mieć ze mną dzieci że chce iść ze mną przez życie i w tamtym tygodniu zrobiła sobie test i była smutna że nie jest w ciąży . Czy można kogoś zostawić bez wyjaśnień po tylu latach czy ktoś nie ma aż tyle szacunku po tylu latach ?
Tego próbuję się dowiedzieć bo czuję się jak śmieć że nawet na tyle nie zasługuję

ZałamkaxXx napisał/a:

Dlaczego wolne życie skoro tyle deklaracji że chcę mieć ze mną dzieci że chce iść ze mną przez życie i w tamtym tygodniu zrobiła sobie test i była smutna że nie jest w ciąży . Czy można kogoś zostawić bez wyjaśnień po tylu latach czy ktoś nie ma aż tyle szacunku po tylu latach ?
Tego próbuję się dowiedzieć bo czuję się jak śmieć że nawet na tyle nie zasługuję

Bo tak jest. Dalej jednak frajerzysz na sile. Chlopie, otrząśnij się i przestan zachowywać się jak dzieciak. Te słowa, deklaracje, które uslyszalem mially sluzyc temu żeby było milo. Nie ośmieszaj się.

Veritas in omnem partem sui eadem est

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie po 8 latach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018