Drony czyli latające kamery.. Czy ktoś kupuje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Drony czyli latające kamery.. Czy ktoś kupuje?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Summerka (2015-04-27 09:24:17)

Temat: Drony czyli latające kamery.. Czy ktoś kupuje?

Drony to zabawki przyszłości.  Czy tylko zabawki?  Mogą  filmować i fotografować  miejsca niedostępne  dla ludzi, mogą dokumetować  wydarzenia z niezwykłej perspektywy,  bo prosto z nieba.  Ileż  to radości  podczas  filmowania   ważnych rodzinnych wydarzeń , a także prowadzenia   obserwacji przyrodniczych.  Najtańsze nano drony do stu  czy  dwustu złotych  przeznaczone są raczej  do  zamkniętych pomieszczeń. Mieszczą sie w dłoni.  Dobry  multicopter  zaś  można nabyć w granicach  kilku tysięcy.
Na jaki multicopter się zdecydować,  jeśli już zamierzamy sprawić sobie lub komuś taki prezent?  Niektórzy wychodzą z założenia, że  im mniej skomplikowany,  tym lepszy,  bo mnie jest j elementów, które mogą się popsuć.  Dzieciom oraz wszystkim  początkującym  zalecany bywa zwykły  quadrocopter wyposażony w cztery śmigła, najłatwiejszy do pilotowania.  Qadrocopter  to zabawka  na użytek  laików. Bogatszym wyposażeniem odznaczają się  te profesjonalne   wielowirnikowce zaawansowane. Nabywamy je podobnie, jak inny sprzęt . Zwracamy uwagę na swoje potrzeby i możliwości danego sprzętu.
Czy kupilibyście sobie, komuś albo swojemu  dziecku  drona?  A może ktoś już  posiada  latającą kamerkę  i zechce  podzielić się z nami doświadczeniem?

(Źródło: Drony.net)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Drony czyli latające kamery.. Czy ktoś kupuje?

A ja mam pytanie - jak mi cos takiego wleci na ogrodek to moge strzelac? Jak tak, to juz sie rozgladam za jakas bronia.

3

femte napisał/a:

A ja mam pytanie - jak mi cos takiego wleci na ogrodek to moge strzelac? Jak tak, to juz sie rozgladam za jakas bronia.

big_smile i big_smile
Sama bym chciała, żeby mi taki prezent wleciał przed  dom.  Jak na moje niebo  "wlata", to musi być mój  smile i smile Strzelać nie będę.
Myślę, że takie drony  nie są przewidziane na zbyt wielkie odległości. Musiałyby być dużo droższe.

4

A co sądzicie o pomyśle Amazona, by wykorzystać drony do dostarczania zamówień?

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

5

Przeczytałam o Amazonie. Wydaje mi się  że musiałyby powstać odpowiednie przepisy na ten temat.

6

Summerka napisał/a:

Przeczytałam o Amazonie. Wydaje mi się  że musiałyby powstać odpowiednie przepisy na ten temat.

dokładnie. technika obecnie chyba trochę wyprzedza przepisy prawa. Dla mnie spoko ale co jak co jak to spadnie komuś na głowę i zrobi krzywdę?

Zabawki drony spoko. .

Co do zabawek - gadżetów latających. Chrześniakowi kupiliśmy ostatnio taki gadżet Xblitz na urodziny za kilkaset złotych i sobie lata.

Ale do poważniejszych rzeczy to przede wszystkim licencja na sterowanie i pełna odpowiedzialność. Ostatnio było dużo na ten temat jak na lotnisku w Warszawie ktoś próbował coś nagrywać.

7

Duze ryzyko ze to spadnie komus na głowe ten sprzet nie jest taki do konca pewny.
Z innej strony czekam na wersje ktora moze uniesc czlowieka , wtedy bym sie nad tym zastanowił.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

8

kwadrad napisał/a:

Z innej strony czekam na wersje ktora moze uniesc czlowieka , wtedy bym sie nad tym zastanowił.

już są takie. Ostatnio po facebooku krążył filmik na którym pod człowiekiem był dość duży dron.

"Duze ryzyko ze to spadnie komus na głowe ten sprzet nie jest taki do konca pewny.

Myślę że wszystko zależy od umiejętności. I warto poćwiczyć na mniejszych modelach.

9 Ostatnio edytowany przez adiafora (2015-11-05 00:57:08)

strasznie ciezkie do pilotowania to ustrojstwo. Male dzieci 7-8 lat sobie nie radza. Mamy najprostsze zabawki quadrocopter i hexacopter. Takie rakiety, ze na pelnym gazie, nim czlowiek zdazy spostrzec, juz ich nie ma w polu widzenia i szukaj wiatru w polu :-)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Drony czyli latające kamery.. Czy ktoś kupuje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018