odstraszacz zwierząt - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: odstraszacz zwierząt

Witam wszystkie forumowiczki:)
W ostatnim czasie mam mały problem z moim dzieckiem, które wszędzie biega, wszystkiego chce dotknąć, wszystkiego spróbować... dosłownie.. dlatego chciałabym kupić odstraszać zwierząt. Nie wiem dokładnie na czym to polega. Czy ktoś z Was miał podobnego typu urządzenie? Może macie jakieś rady. Czy jesli wyposażę moje dziecko w odstraszacz to nie będę musieć się martwić o kleszcze, komary, mrówki?
Pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: odstraszacz zwierząt

Dziecko jest uczulone na któreś z tych owadów?
Jeżeli nie to daj sobie spokój. Kilka ukąszeń komara jest tylko dokuczliwe. Przed kleszczami możesz dziecko zabezpieczyć odpowiednim ubiorem i przeglądem ciała po zabawie w krzakach. Mrówki jak raz pokąsają, to będzie wiedziało, że nie należy bawić się przy mrowisku.
O odstraszaczach zwierząt nie słyszałam. Ale znając życie są pewnie skuteczne tylko w reklamach...

3

Odp: odstraszacz zwierząt

Nie wiem dokładnie o jaki odstraszacz ci chodzi, Bo są przeróżne - odstraszacz gryzoni albo odstraszacz owadów. Na komary i inne owady są środki zapachowe, kadzidełka, a na gryzonie są inne odstraszacze. Jeśli chodzi tylko o owady to może warto skorzystać z jakich kremów czy maści, których jest bardzo dużo w aptekach. Jeśli chodzi o faktyczne odstraszacze, polecam przewertować internet.

4

Odp: odstraszacz zwierząt

Odstraszacze są bardzo skuteczne, zwłaszcza te na komary i na gryzonie, słyszałam też o odstraszacze na większe zwierzęta, ale moim zdaniem to nie ma racji bytu. Chodzi o to, że urządzenia wydają charakterystyczny zapach albo dźwięk, który jest bardzo nieprzyjemny dla określonych gatunków. Działają na zasadzie ogniska do którego zwierzęta boją się podchodzić.
Pozdrawiam

5

Odp: odstraszacz zwierząt

wydaje mi się, że takie odstraszacz od zwierząt to nie jest do końca dobre rozwiązanie. Dziecko nie może być chowane "pod kloszem". Niech pozna troszkę życie. Pozwólmy dzieciom wychowywać się jak myśmy kiedyś byli wychowywani. Nic nas nie zabiło a tylko wzmocniło. Patrząc na dzisiejsze dzieci i młodzież to boję się o naszą przyszłość. hmm

6

Odp: odstraszacz zwierząt

A propo odstraszaczy,to my mamy problem z gołębiami na balkonie.
Nie wiecie czym by je odstraszać,żeby nam nie fajdały po całym balkonie?

7

Odp: odstraszacz zwierząt
Markadia napisał/a:

A propo odstraszaczy,to my mamy problem z gołębiami na balkonie.
Nie wiecie czym by je odstraszać,żeby nam nie fajdały po całym balkonie?

Naklej na ścianie obraz szybującego sokoła, albo wytnij z czegoś trwałego taki niby - latawiec.

U nas w pracy na dachach się to sprawdziło - odkąd to pozawieszali gołębie zniknęły.

http://www.oglaszamy24.pl/storage/68/05/4ab475e6.jpg

http://www.bestpestcontrol.co.uk/ekmps/shops/bestpestcontrol/images/flying-falcon-decoy-bird-scarer-stv971--90-p.jpg

8 Ostatnio edytowany przez Ultramelisa86 (2015-04-22 17:04:39)

Odp: odstraszacz zwierząt

Ja mam odstraszacz zwierząt, taki  bardziej domowy powiedzmy. Jest umieszczony przy ogrodzie, bo mam oczko wodne i niestety czesto nawiedzialy mnie przeróżne zwierzęta. U mnie się sprawdza, nic już przychodzi i jest spokój. Jeżeli tak samo działa ten do użytku oosbistego, to uważam ze warto.

9

Odp: odstraszacz zwierząt

Iceni to z tym ptakiem wydaje się być dobrym rozwiązaniem ale skąd takiego ptaka wziąść?
Póki co znajomi podpowiedzieli mi żebym powbijała w skrzynki balkonowe wiatraczki takie jak dla dzieci.
Właśnie umocowałam takiego smile

http://www.balmax.pl/img/a_wiatraki-dla-dzieci1.jpg

Zobaczymy jaki efekt będzie smile

10

Odp: odstraszacz zwierząt

Miałam na myśli taki odstraszacz zwierząt który udaje ptaka drapieżnego, tzn jego głos. Tylko to może być upierdliwe na dłuższą metę... bo to bardzo głośne potrafi być.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024