Grecja! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Grecja!

Czesc! Jak zauwazylam te osoby, ktore zyja za granica to albo UK, albo kraje skandynawskie..
Moze znajda sie jakies kobietki, ktore mieszkaja w Grecji? smile
Ja osobiscie jestem tutaj juz 1,5 roku i jestem zakochana w tym kraju.. No moze jest kilka wad, jak wszedzie, ale Grecja ma swoj urok... smile

After the rain there is always a sunshine...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Grecja!

Odwiedziłam wiele miejsc w Grecji - Ateny oczywiście, Eginę, Hydrę, Santorini, Paros...

To piękny kraj, inny...Jeden młody Grek powiedział nam, że my Polacy mieszkamy w pięknym kraju - tyle u nas zieleni, drzew....:) Miał rację...

Ludzie są specyficzni, trzeba się ich "nauczyć", zrozumieć,...aby nie dać sie wykiwać. Dość leniwi, nieporządni, lubią oszukać i przekręcić...

Santorini obiecałam sobie odwiedzić jeszcze raz, a także spokojnie kilka dni pomieszkać na Hydrze:)))

3

A to fakt.. Leniwi i nieporzadni.. Jednakze jestem przekonania, ze w kazdym kraju mozna spotkac dobrych ludzi.. Mi na przyklad sie udalo.. smile
Czytalam duzo historii Polek wykorzystanych w Grecji, etc.. Ale czy to tak naprawde zdarza sie tylko tutaj?

After the rain there is always a sunshine...

4

ja spędziłam w Grecji 4 miesiące smile pracowałam w jednym z hoteli na wyspie Kos. Kraj nie powiem... piękny smile ciepło, słonecznie... ale nie chciałabym tam zamieszkać na stałe.

5

annoula23 napisał/a:

Czesc! Jak zauwazylam te osoby, ktore zyja za granica to albo UK, albo kraje skandynawskie..
Moze znajda sie jakies kobietki, ktore mieszkaja w Grecji? smile
Ja osobiscie jestem tutaj juz 1,5 roku i jestem zakochana w tym kraju.. No moze jest kilka wad, jak wszedzie, ale Grecja ma swoj urok... smile

Zazdroszczę! Ja odwiedziłam tylko Rodos i Kretę. Marzą mi się wakacje na kolejnej wyspie greckiej, ale mój mąż mówi, że już dość Grecji, kolej na inny kraj. Ja jednak będę go przekonywać kolejny raz na Grecję. Wystarczyły 3 tygodnie i się zakochałam w tym cudnym kraju. Spokojne życie mieszkańców, ich radość i otwartość mnie urzekły. No zdarzały się wyjątki, ale trafiłam naprawdę na miłych ludzi podczas zwiedzania. Poza tym klimat jak dla mnie super! Mogłabym tam zamieszkać smile
Pozdrawiam!

6

Grecja piękny kraj, ciekawa historia i ...tyle. Ja ni mogłabym tam mieszkać.Po pierwsze zbyt wysokie mają tam temperatury, nawet te na północy, po drugie styl życia Greków, ich temperament jest całkiem sprzeczny z moim.e to otwarci ludzie, troszkę leniwi, i ok z tą otwarte mogliby by choć odrobinę bardziej, jakby to ująć, taktowni? mniej natarczywi? coś pomiędzy tymi dwoma znaczeniami:)

7

ja mieszkam w Grecji od 5 lat!!! i to prawda upaly daja popalic ale kraj piekny.Mieszkam nad samym morzem, do plazy mam 100metrow.
Nie wiem czy zostane na stale ale wszystko na to wskazuje.Jezdze do Polski co pol roku ale bardzo tesknie wtedy za Grecja, gdy tu wracam jest szczesliwa i mowie"jade do domu".polecam wszystkim Grecje jako kraj na wakacje, na podroz poslubna naprawde:)

8

dziewczyny mam pytanie, planuje wyjechac do pracy do Grecji czy jest tam ciezko z praca?
Poznalam taka dziewczyne ktora dala mi namiar na kolesia z Grecji Polak ale sie boje, bo moze jest z jakies agencji roznie bywa.
Powiedzcie jest tam praca na stale, chcialabym wyjechac na kilka lat?
Moglybyscie mi jakos pomoc jakies namiary gdzie szukac?
Pozdrawiam

9

Jesli chcesz jechac do pracy do Grecji to uwazaj. Po pierwsze twoja znajomosc jezyka umiesz cokolwiek mowic po grecku to naprawde wazne. Po drugie nie ufaj nieznajomym polaka. Ja wlasnie wrocilam po 6 latach zycia w Gr do naszego kraju teraz w tym kryzysie jest tragedia tak ze nie polecam sie tam wybierac w celach poszukiwania pracy. I jeszcze raz uwazaj z tymi kontaktami z polakami z Gr. Chyba ze nie masz nic przeciwko jak ta praca okaze sie praca w agencji. Pozdrawiam i powodzenia

10

Witam wszystkich!Mieszkam w grecji prawie 10 lat.Tutaj 7 lat temu wyszłam za mąz a 4 lata temu urodziłam córcie.Co roku jezdzimy na wakacje do Polski, rodzice mnie też odwiedzają więc bardzo nie tesknie za Polską.Dobrze mi tu ale kocham też swój kraj:)Pozdrawiam

Blizniaki urodzone 18 listopada 2010 w 37 tyg.Wiki 2880, Filipos 2700:)Już jesteśmy w domku:)                                  Eleni ma juz 4 latka i 3 miesiące mierzy 117cm waży 22 kg

11

Darusia0000 napisał/a:

dziewczyny mam pytanie, planuje wyjechac do pracy do Grecji czy jest tam ciezko z praca?
Poznalam taka dziewczyne ktora dala mi namiar na kolesia z Grecji Polak ale sie boje, bo moze jest z jakies agencji roznie bywa.
Powiedzcie jest tam praca na stale, chcialabym wyjechac na kilka lat?
Moglybyscie mi jakos pomoc jakies namiary gdzie szukac?
Pozdrawiam

Witam.10 lat temu gdy przyjechałam do Grecji to ofert pracy było mnóstwo i dobrze płatne;)Teraz jest kryzys i bardzo ciężko znaleść prace, tymbardziej bez znajomości języka i w okresie zimowym jest ponoc gorzej.Ale nie mówię że nie ma jej w ogóle;)Ja osobiście nie pracuje bo wychowuje dziecko.Mąż pracy ma bardzo dużo ale mężowie moich koleżanek to "siedzą"bez pracy po 3 miesiące.Druga sprawa to w tych czasach cięzko komukolwiek zaufać.MUSISZ BYC CZUJNA I BARDZO OSTROŻNA.POWODZENIA.

Blizniaki urodzone 18 listopada 2010 w 37 tyg.Wiki 2880, Filipos 2700:)Już jesteśmy w domku:)                                  Eleni ma juz 4 latka i 3 miesiące mierzy 117cm waży 22 kg

12

nienawidzę Grecji... Pod koniec czerwca pojechał tam mój chłopak (już były) do pracy i mnie zostawił... wyspa Kos...

?Jeśli jakaś kobieta może mi odbić faceta, to niech go sobie bierze, bo ja już bym go nie chciała"

13

też jakiś czas tam stacjonowałam;)  specyficznie. na pewno wesoło, optymistycznie, ale i kłamstwo na kazdym kroku, lenistwo, niechlujstwo.

14

Tak, laurencja, teraz jest w Polsce znacznie lepiej niż w Grecji. Musze przyznać że kiedy tam mieszkałam, wiele razy zastanawiałam się: Jak to możliwe, że ten kraj funkcjonuje, wszyscy zadowoleni, spokojni?  ....No, wyszło po czasie. U nas z kolei przegięcie w drugą stronę.....ludzie znerwicowani, robia nadgodziny za marne pieniądze, 10 mln Polaków zyje w ubóstwie..... ale nie o Polsce piszemy: Grecja to kraj strajków ,lekkoduchów i uroczych wiosek i nadbrzeży smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018