Japonia, Chiny czy Kanary, Grecja i Francja? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Japonia, Chiny czy Kanary, Grecja i Francja?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Japonia, Chiny czy Kanary, Grecja i Francja?

Witam, potrzebuje porady. Razem z chłopakiem zaoszczedziliśmy troche kasy i zastanawiamy sie jak spedzić wakacje, mój facet chciałby jechać do Japoni, Chin w kazdym razie w tamte okolice ale to niestety zabierze nasze wszystkie fundusze i juz nigdzie indziej nie pojedziemy pewnie przez najblizszy rok, ja wola jakies Kanary potem moze jakis wypad do Francji i na koniec Grecja bo na tyle wystarczy. Byliscie kiedys w Japonii dla niego to podróż zycia a ja chyba wolałabym sobie powygrzewac tyłek w jakims ciepłym miejscu. Napiszcie co wy byście wybrały ...dzieki

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Japonia, Chiny czy Kanary, Grecja i Francja?

kama-koma myślę, że nikt tutaj za Ciebie decyzji nie podejmie, ponieważ to jest Wasze życie. Przede wszystkim powinnaś porozmawiać ze swoim chłopakiem o jakiej podróży Ty marzysz. Ostatecznie natomiast, skoro wspólnie odkładaliście pieniądze, powinna być to podróż satysfakcjonująca Was oboje.

Pomyśl też może nad tym, że ciepłe kraje to jednak mniejszy wydatek niż wyjazd do Japonii czy Chin. Stąd też  łatwiej będzie Wam w przyszłości uzbierać na ten cel pieniądze. Może to będzie argument do tego by tym razem wybrać się do Japonii czy Chin. Nie da się też ukryć, że nie są to kraje tak powszechnie odwiedzane przez polskich turystów.

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."

3

Uważam jak Lena, żadna z piszących tutaj kobiet nie pomoże Ci w problemie.
Wydaje mi się, że najlepiej by było gdybyście znaleźli jakiś kompromis. A wyjazd do ciepłych krajów kosztuje mniej niż do Japonii, który przyznaję jest ciekawym miejscem i być może będzie stać Was na ten wyjazd będzie nie za rok, ale znacznie wcześniej i zrobicie sobie taki mini urlop w roku. Tak więc może teraz wyjazd, który będzie spełnieniem marzeń chłopaka, a w niedługim czasie Grecja itp

Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca

4

Nasza koleżanka potrzebuje chyba trochę otuchy z jednej strony chęć wypoczynku z drugiej ukochany mężczyzna i wyjazd jego życia, to chyba trochę taki sprawdzian skoro pozostawił Ci możliwość wyboru z drugiej strony do Paryża zawsze możecie się wybrać bo to tak naprawdę bardzo niedaleko a pomyśl sobie Japonia, kraj kwitnącej wiśni, samurajów i sake wink kto wie może on właśnie potrzebuje takiej decyzji. Ale jak już napisały moje poprzedniczki to musi być Twoja decyzja posłuchaj głosu swojego serca ale miej także na uwadze zdrowy rozsądek wink

5

kama - koma...

Wybór miejsca zależy od tego, co Was interesuje, ile macie czasu i ile pieniędzy chcecie na to przeznaczyć.
Skoro dopiero zaczynacie oglądać swiat jako turyści, może najpierw należałoby się tego nauczyć?
Poważnie mówię - nauczyć wielu rzeczy.

Twój chłopak chce zwiedzać - Ty wolisz więcej czasu wylegiwać sie na plaży, nad turkusowym morzem.
To może kompromis??

Lećcie do Grecji.
Najpierw Ateny - tam jest co oglądać. Potem rejs statkiem na Kretę. Z Krety wyskok kilkudniowy na Santorini (statkiem, wodolotem...) - jest co oglądać, podziwiać!!! i gdzie się wylegiwać na plaży czarnej, czerwonej...Tu wynająć skuter lub samochód i zwiedzić wyspę z jej cudownymi zachodami słońca. Czysta romantyczność!!
Dalej może jeszcze coś z greckich wysp.

O! Taką wycieczkę wybrałabym na początek.
Historia. Krajobrazy. Piękne plaże.

6

Ja bym wybrała Japonie, możesz juz później nie mieć okazji zobaczyć kraju kwitnącej wiśni, słyszałam tylko że moze być problem z wymianą waluty weźcie sobie więcej z kraju bo tam potem mogą was naciągnąć ....

7

wybierzcie Japonię! sama w tym roku się wybieram na hanami, byłam też w zeszłym . Warte każdych pieniędzy!!!!

"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują." A.Einstein

8

maiko1 napisał/a:

wybierzcie Japonię! sama w tym roku się wybieram na hanami, byłam też w zeszłym . Warte każdych pieniędzy!!!!

dzisiaj podjęłam decyzję właśnie dzięki między innymi twojemu wpisowi dzięki mój mężczyzna jeszcze nie wie ale na pewno się ucieszy, dziękuję wam wszystkim... maiko1 jakiej waluty tam używają, wymieniałaś przez bank, kantor ?

9

Ja bym proponowała Francję lub Grecję, byłam tam i naprawdę mi się bardzo podobało. Jeśli chodzi o Grecję to polecam część dawnej Macedonii a Francja- Lazurowe Wybrzeże (Nicea, Cannes, Grasse, Andora).

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

10

Macie różne oczekiwania z Twoim chłopakiem więc trudno doradzić. Ja jakbym mogła to wybrałabym się do Japonii i Chin podejrzewam, że nie będziesz żałować nawet jeśli nie powygrzewasz się na słońcu. Na pewno taki wyjazd będzie ciekawy, poznacie całkiem inną kulturę, a do Francji itd. będziecie mieli pewnie jeszcze nie raz szansę pojechać.

11

kama-koma napisał/a:

dzisiaj podjęłam decyzję właśnie dzięki między innymi twojemu wpisowi dzięki mój mężczyzna jeszcze nie wie ale na pewno się ucieszy, dziękuję wam wszystkim... maiko1 jakiej waluty tam używają, wymieniałaś przez bank, kantor ?

W Japonii używają jenów (en), a Chinach bodajże juanów. Jak chcesz, tu jest blog mojej kuzynki, aktualnie pałętają się po Azji z mężem w podróży poślubnej smile Ona Ci może udzielić jakichś praktycznych rad. Tu ich blog: www.namaste.rocoeg.com
Generalnie Azja moim zdaniem to miejsce na podróż życia big_smile

"Dzika dzika młodość
Moja wielka niewiadoma
Zostawiłam las pachnący..."

12

Ach, Japonia... zazdroszczę! Ale życzę powodzenia! To na pewno o wiele większa atrakcja niż takie oklepane Grecje czy Francje. Japonia to materiał na podróż życia. Inna kultura, zwyczaje, ludzie, klimat, wszystko! Pozdrawiam!

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

13

busiu napisał/a:

Ach, Japonia... zazdroszczę! Ale życzę powodzenia! To na pewno o wiele większa atrakcja niż takie oklepane Grecje czy Francje. Japonia to materiał na podróż życia. Inna kultura, zwyczaje, ludzie, klimat, wszystko! Pozdrawiam!

Kierowałam się właśnie takimi argumentami podroż życia mojego mężczyzny jak i moja dziękuje za wsparcie

14

Tak! Chiny albo Japonia! Jak podróż życia to podróż życia:) Ja mieszkam w Szanghaju i zakochałam się w tym mieście. Polecam Daleki Wschód!

15

Mam znajomego, który przez dwa lata mieszkał w Szanghaju, jest zakochany w jego klimacie, przepychu, kulturze - jakże innej od naszej, europejskiej. Opowiada o nim z taką pasją, że jeśli tylko będę miała okazję, to na pewno sama chętnie się wybiorę.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Japonia, Chiny czy Kanary, Grecja i Francja?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018