Grecja - urlop w Grecji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Grecja - urlop w Grecji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1

Temat: Grecja - urlop w Grecji

Chcialabym ,spedzic urlop w Grecji.. chocby na tydzien,moze ktos by mi polecil pewne biuro turystyczne,fajna miejscowosc,z atrakcjami...

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Grecja - urlop w Grecji

To zależy czego oczekujesz. Jeśli chcesz odpocząć w ładnej okolicy to polecam Santorini( Thira- często funkcjonują obie nazwy) miejscowość Oia:) Jest ślicznie, ale tylko tak, żeby się wyuluzować i mieć ładne widoki, plaże oraz upalny klimat. W innych miejscowościach nie byłam, ale wiedz , że na Thirze żadnych zabytków nie obejrzysz i ogólnie to takie trochę pustkowie. W sensie , że malutkie, odcięte od Centrów Handlowych itp. Mimo wszystko polecam, jest ślicznie:)

3

Dzieki, w necie jest tyle ofert,o zawrot glowy ,ale ja wole opinie kogos kto byl i widzial..i moze doradzic.

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

4

Byłam kilka lat temu w Grecji na Peloponezie. Śliczne widoki, blisko do Aten i wogóle było super. Tak więc polecam.

5

Ale chcesz tam poleniuchować czy jednak postawić na bardziej aktywny wypoczynek, co? Bo jeśli tak to może wycieczka objazdowa będzie dla Ciebie lepsza, na przykład "trzy bratanki".

6

A czego oczekujesz? Znam kilka miejsc w Grecji...
No i ważne sa pieniądze - ile chcesz na to przeznaczyć.
Jeżeli tydzień, to rzeczywiście radziłabym Santorini. Widoki są oszałamiające!!
Jeżeli wolisz poleec na plażach i potrzebujesz wiecej ludzi i gwaru, to może po prostu na Kretę, a wycieczkę na Santorini wykupić sobie promem fakultatywnie. Tez fajnie spędzić dzień na takim rejsie.

Radziłabym też Hydrę = cudowna wyspa niedaleko Peloponezu.

7

coco59 napisał/a:

Chcialabym ,spedzic urlop w Grecji.. chocby na tydzien,moze ktos by mi polecil pewne biuro turystyczne,fajna miejscowosc,z atrakcjami...

Polecam Kretę! Piękna wyspa, bardzo różnorodna smile Góry (wysokie) i morze, ech śliczna. Jeśli szukasz rozrywek tam to myślę, że powinnaś wybrać hotele w większych miastach (Iraklion, Hersonissos, Chania). Powiem Ci jednak tak: Na Krecie nie da się nudzić! smile

8

Też zamierzam wybrać Grecję. Studiuję filologię śródziemnomorską, która w całości jest związana z kulturą antyczną. Chciałabym na własne oczy zobaczyć to, o czym czytam i słucham. Przy czym mój ukochany uwielbia jak mu o tych miejscach opowiadam. Ale takie opowiadania to nie to samo, co pobyt. Przymierzałam się na Rodos, ale ceny są przytłaczające. sad Nie mówiąc o tym, ze jeszcze jakieś pieniązki trzeba wziąć ze sobą. Trochę się obawiam, że zostawię ten wybór na last minute, a we wrześniu tych ofert może zabraknąć... I też nie wiem, co robić...

Jestem taka jak Ty, jestem jaka jestem, czuję i wiem, że kocham..

9

A jak myślicie, czy po tym całym kryzysie i zamieszkach jest bezpiecznie? Wybieramy się na Riwierę Olimpijską. Wiem, że zamieszki były głównie w Atenach, ale jednak trochę się jakoś boję...

Jeśli coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei...

10

Bezpiecznie, zupełnie możesz sie nie martwić:)
Byłam W Grecji w czasie zamieszek, na Rodos - zupełnie nic sie nie działo. Grecy sa zbyt leniwi na to, aby w czasie upałow się ruszać niepotrzebnie.

11

hej, odświeżam wątek - jadę w tym roku na Kos. Czy ktoś był z was tam? możecie powiedzieć coś więcej o tej wyspie? co watro tam zobaczyć.
To będzie moja czwarta podróż do tego pięknego kraju.

12

Karolka221 napisał/a:

hej, odświeżam wątek - jadę w tym roku na Kos. Czy ktoś był z was tam? możecie powiedzieć coś więcej o tej wyspie? co watro tam zobaczyć.

Byłam na Kosie.
Dobry wybór! Piękna wyspa, a miasto Kos cudne.
Mnóstwo do oglądania, ale przecież przeczytasz o tym w przewodnikach.

13

przewodnik, przewodnikiem. Chodzi mi raczej o subiektywny punkt widzenia. Zamierzam zwiedzać wyspę na rowerze smile z tego co wiem, to najlepszy sposób smile

14

Myślę że rower to dobry pomysł. Ja byłam na wyspie jachtem, tylko jedna dobę, więc widziałam tylko miasto Kos.

15

coco59 napisał/a:

Ja mogę polecić biuro funclub, mają wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o Grecję :-) ja w tym roku zamierzam wybrać się z nimi do Chorwacji

16

i byliśmy na wyspie Thassos! :-)

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Grecja - urlop w Grecji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021