Agresja w łóźku. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Agresja w łóźku.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Agresja w łóźku.

Niedawno zaczęłam sypiać z moim obecnym chłopakiem. Oboje mamy po 28 lat.
Poza łóźkiem jest dla mnie przemiły, zwraca się do mnie bardzo uprzejmie i ciepło.
Mamy bardzo duże grono wspólnych znajomych, przy których również ma do mnie szacunek.
Nigdy nie podejrzewałabym go o inne zachowania. Jednak podczas seksu zmienia się o 180 stopni. Jest bardzo agresywny, później mam siniaki od tego jak bardzo ściska mi ręce. Ostatnio tak mocno przycisnął mi szyję, że aż wykrzyknęłam żeby przestał. I wtedy się uspokoił, jakby się ocknął.
Bardzo mi na nim zależy i go kocham, ale to mnie przeraziło. Czy ktokolwiek miał taki przypadek? Osoby, która zmienia się tak całkowicie? Po wszystkim znów zachowuje się jak anioł. Nie wiem co robić. Gryzie, wykręca rękę, zatyka mi usta i całość wykonuje brtualnie. Jego wyraz twarzy też się zmienia. Jakby w ogóle był nieobecny. Czuję się jakbym była gwałcona. Czy rozmowa z nim ma jakikolwiek sens? Czy upodobania raczej się nie zmienią? Proszę o opinie. Z góry dziękuję.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Agresja w łóźku.

Powiedz mu, że Ci się to nie podoba. Jak się nie zmieni, no to arrivederci.

Dlaczego pozwalasz się tak traktować!??? Litości!

3

Musisz z nim porozmawiać. Niektórzy faceci tak się zachowują, bo sobie wbili do głowy, że każda kobieta to lubi, inni, bo taka ich natura - lubią dominować, czują taką potrzebę i tak to się objawia. W takim układzie można próbować dostosować szczegóły, ale sama potrzeba dominacji nie zniknie.

4

Terrarias, zawsze zakładasz, że temat jest dla jaj założony, ot tak, żeby sobie pofantazjować, czy to dotyczy tylko ostrego seksu?

5 Ostatnio edytowany przez Cleopatra (2015-03-08 15:15:16)

To nie wygląda na upodobania, ale raczej na jakiś stan psychotyczny, który uruchamia w nim akt seksualny  /niewidzący wzrok, niemożnosć złapania kontaktu, brak reakcji na Twoje protesty/.

Musisz koniecznie z nim o tym porozmawiać.

6

pogadaj z nim o tym , ze niie chcesz tak i razem znajdzcie rozwiazanie

7

to gwałt bo to ci przeszkadza nie godzisz się na to nie rozmawiać ie o tym
zamiast tu pisać uciekaj bo zrobi ci krzywde

8

ale mówiłas mu o tym co myślisz? Rozmawialiście? Może wcześniej miał partnerki którym to odpowiadało, i nie ogarnął że nie wszystkie tak lubią?

9

Uciekaj jak najszybciej i jak najdalej z tego związku.

10 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2015-05-07 08:27:06)

mariola856 napisał/a:

to gwałt bo to ci przeszkadza nie godzisz się na to nie rozmawiać ie o tym
zamiast tu pisać uciekaj bo zrobi ci krzywde

Jaki tam gwałt? Dobrowolnie do łóżka poszła, wystarczyło powiedzieć ''nie chcę się kochać w ten sposób'', w jakikolwiek sposób powiedzieć ''nie''.

Autorko, jest coś takiego jak komunikacja w związku. Usiądźcie razem i pogadajcie. Powiedz mu, że taki seks Ci nie odpowiada i tyle.

11

gwałt w cudzysłowie,
dziwie się dziewczynom ze godza się na to czego nie chcą w seksie, a facet tez może nie wiedzieć ze jej to przeszkadza,
zamiast pisać tu to powinna z nim rozmawiać
zresztą po czyms takim bym nie chciała mieć nic wspólnego z nim po jednym razie,
nie sa malzenstwem, bo gdyby czekali z seksem do slubu a to była noc poslubna to bylby kłopot bo rozowd itd.
dlatego nie jestem zwolenniczka czekania z seksem do slubu
nawet tu dziewczyna pisze ze jest czuly mily a tylko w lozku się zmienia jest agresywny
starszne bo jej to nie pasuje nie czuje się z tym dobrze

12 Ostatnio edytowany przez piroman1981 (2015-05-08 21:37:35)

Mam bardzo podobnie i to się nie zmieni - to preferencja. Brak dobrania się w tym temacie w łóżku to na dłuższą metę klęska, najlepiej się rozstać, trenowałem to parę razy już hmm Szczera rozmowa jest potrzebna, gość nie jest żadnym psychopatą bo i przestał jak krzyknęłaś (nie chodzi tu o zrobienie komuś faktycznej krzywdy) i traktuje Cię jak sama powiedziałaś jak anioł. I nie słuchaj pieprzenia zdewociałych głupot w tym temacie.

BORN TO BE WILD.

13

a co napisales?, to samo
rozstać się jeśli ma się inne preferencje:)

14 Ostatnio edytowany przez piroman1981 (2015-05-08 21:41:32)

No zgadza się, nawet jak sie przestanie tak robić to frustracja zacznie w gościu narastać, z kolei partnerka będzie nieszczęśliwa że nie może go spełnić - jedyna opcja to się pożegnać bo seks i tak zniknie z czasem w tym zwiazku.

Tyle że jeśli mogę coś zalecić - nie wyjedź mu z jakimś chamskim tekstem typu że "zachowuje się jak lump co na dziwki przyszedł" - ja po takim podsumowaniu kompletnie się zamykałem wręcz zaczynałem nienawidzić partnera. Preferencji się nie wybiera niestety a te akurat łatwe nie są.

BORN TO BE WILD.

15

Wyobrażam sobie, że musiałas źle sie poczuć, tez nie pojmuję takich praktyk. Koniecznie powiedz, że taki sposób ci nie odpowiada i tyle.

16

Ty tak poważnie? Pytasz się czy rozmowa ma sens? Czyli mam rozumieć, że nigdy z nim o tym nie rozmawiałaś, nie mówiłaś mu, że nie lubisz takiego seksu i że nie chcesz się tak kochać? W takim razie nie dziw się, że taki jest. On pewnie myśli, że ciebie też to kręci.
Oczywiście jak najszybciej z nim o tym porozmawiaj.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Agresja w łóźku.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018