chyba źle zażyłam pierwszą tabletkę ,co robić dalej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » chyba źle zażyłam pierwszą tabletkę ,co robić dalej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: chyba źle zażyłam pierwszą tabletkę ,co robić dalej

Mam problem ponieważ zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne i wydaje mi sie że w złym czasie przyjełam tą pierwszą.Wczoraj dostałam brązowego plamienia i byłam pewna że zaraz pojawi sie prawdziwa krew i zażyłam pierwszą tabletke anty.niestety dziś też tylko plamie na brązowo a krwi zero,wzięłam drugą ale nie wiem czy dobrze robie.Nie wiem czy brać nadal tabletki czy po prostu w momencie jak pojawi sie prawdziwe krwawienie wziąść pierwsza tabletke z nowego blistra.prosze o rade

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chyba źle zażyłam pierwszą tabletkę ,co robić dalej

Tabletek anty nie bierze sie jak jest plamienie czy okres tylko jak go nie ma!!! Po to jest przerwa w braniu tabletek zeby przyszedl okres, idz do lekarza albo do farmaceutki zeby Ci wyjsnili jak sie stosuje te tabletki.

''Zazdrość to jeden z objawów niewiary w samego siebie''

3

Źle zaczęłaś, pierwszą tabletkę bierze się w pierwszym dniu cyklu. Bierz je normalnie o tej samej porze, ale przez 7 dni zabezpieczaj się prezerwatywą.

4

hej . mam pytanie, 29 dni temu zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne (VIXPO) w 27 dniu przyjmowania ( w tedy juz biale ) dostalam okres ok 10. a tabletki przyjmowalam o 8 a bylam przekonana ze w dniu rozpoczeca okresu musze zaczac brac kolejne opakowanie i wzielam tabletke z nowego opakowania a ostatniej bialej nie wzielam. i mam pytanie czy jestem dalej chroniona przed ciaza i czy dalej mam je stosowac jak wczesniej ?

5

Sarcia_M napisał/a:

Tabletek anty nie bierze sie jak jest plamienie czy okres tylko jak go nie ma!!! Po to jest przerwa w braniu tabletek zeby przyszedl okres, idz do lekarza albo do farmaceutki zeby Ci wyjsnili jak sie stosuje te tabletki.

Pierwszą pigułkę najlepiej przyjąć pierwszego dnia cyklu, czyli pierwszego dnia okresu - więc, jeśli się nie orientujesz w temacie, to się nie wypowiadaj.

Oczywiście nie ma tragedii, jeśli się weźmie innego dnia, aczkolwiek pierwszy tydzień należy się dodatkowo zabezpieczać.

6

napoczatku brania tabletek moga byc krwawienia i plamienia,pozniej wszystko sie unormuje,bierz najlepiej ciagle o stalej porze..

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » chyba źle zażyłam pierwszą tabletkę ,co robić dalej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018