Powrot do tabletek antykoncepcyjnych po przerwie. 2 op. pod rząd? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Powrot do tabletek antykoncepcyjnych po przerwie. 2 op. pod rząd?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Powrot do tabletek antykoncepcyjnych po przerwie. 2 op. pod rząd?

Czesc Dziewczyny,
prawie rok temu odstawilam po 7 latach tabletki antykoncepcyjne. Razem z ginekologiem stwierdzilismy, ze przyda sie przerwa, zeby zobaczyc, jak funkcjonuje moj organizm. Pierwsze miesiace po odstawieniu byly ok-okres pojawial sie najpierw co dwa miesiace, potem nawet jako tako sie uregulowal. Po jakims czasie okazalo sie, ze pojawily sie torbiele na jajniku-mialam to obserwowac, czy same sie wchlonia. W miedzy czasie popsula mi sie strasznie cera-tradzik na szyi i plecach. Jakies dwa tygodnie temu, kiedy powinnam dostac okres (a nie dostalam), zaczal mnie bardzo bolec jajnik. Wystraszylam sie i poszlam do lekarza-okazalo sie, ze torbiele zniknely, wszystko jest ok i nie wiadomo, dlaczego tak mnie boli. Lekarka polecila mi znowu zaczac brac tabletki, ze wzgledu na cere i mozliwosc powstania torbieli. I tutaj jest moj problem. Tydzien temu pojawilo sie plamienie, ktore wzielam za pierwszy dzien okresu. Przyjelam pierwsza tabletke, ale okres sie nie pojawil i caly czas mam brazowa plamienia, czasami wiecej, czasami mniej. Poza tym czuje sie tak, jakbym w kazdej chwili miala dostac okres + boli/kluje mnie prawy jajnik. Dzisiaj pojawilo sie troche krwi. Wiem, ze pierwsza tabletke wzielam za wczesnie, ale czasu nie cofne i bede brala tabletki do konca blistra. Teraz sie zastanawiam, czy robic 7 dniowa przerwe, czy wziac dwa opakowania pod rzad. Pamietam, ze jak pierwszy raz bralam tabletki anty. to lekarka kazala mi nie robic przerwy, przy dwoch pierwszych opakowaniach, zeby urgulowac najpierw organizm.
Czy miala ktoras z was podobne doswiadczenia?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Powrot do tabletek antykoncepcyjnych po przerwie. 2 op. pod rząd?

Ja mialam tak ze zjadlam prawie cale opakowanie,zostaly mi chyba trzy wtedy,w tym czasie mialam okres,potem po okresie wzielam te trzy i mialam kupic ale nie moglam sie dostac po recepte i nie kupilam mialam dwa tyg pod rzad okres w lato  o_O  .. Tabletek juz nie biore.. Na Twoim miejscu poszla bym do lekarki i zapytala co mam zrobić..

''Zazdrość to jeden z objawów niewiary w samego siebie''

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Powrot do tabletek antykoncepcyjnych po przerwie. 2 op. pod rząd?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018