Samotne walentynki- dziewczyny jak je spędzacie ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotne walentynki- dziewczyny jak je spędzacie ?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 45 ]

Temat: Samotne walentynki- dziewczyny jak je spędzacie ?

Witajcie, sa na pewno dziewczyny które są świeżo po rozstaniu badź po prostu nie maja partnerów.. I co z walentynkami ? Jak je spędzacie ? Siedzac w domu ? Wychodzicie i patrzycie na te wszystkie szczęśliwe pary ?

''Zazdrość to jeden z objawów niewiary w samego siebie''
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotne walentynki- dziewczyny jak je spędzacie ?
Sarcia_M napisał/a:

Witajcie, sa na pewno dziewczyny które są świeżo po rozstaniu badź po prostu nie maja partnerów.. I co z walentynkami ? Jak je spędzacie ? Siedzac w domu ? Wychodzicie i patrzycie na te wszystkie szczęśliwe pary ?

Jestem zakochana... Bez ustanku. W moich dzieciach smile Ale czy będą chciały ze mną spędzać ten dzień? Mam dość mocne przekonanie, ze nie sad

Dzień jak każdy. Nadzieja w tym, że wiele osób będzie tego dnia tryskało radością smile

Znamy siebie na tyle, na ile zostaliśmy sprawdzeni...

3

W piątek 13 spotkam się ze znajomymi, w sobotę mogę siedzieć w domu smile Gdybym nie poszła nigdzie w piątek to pewnie w sobotę wyszłabym gdzieś z koleżanką lub rodziną, ale to bardziej ze względu na weekend niż walentynki smile

4

W nocy z 13 na 14 jest noc klubowa w moim mieście, więc idę w tango. lol

5

ja rok temu siedziałam w walentynki z dzieckiem w szpitalu tongue To był hardcore ;D

Mama Alanka ur. 19.06.2012 r.
Zawsze będę pamiętać o tych utraconych, ukochanych... (*)

6

Ja myślałam, żeby iść do kina i jak parki się będą całować to odzywać się głosem pełnym oburzenia "Ale proszę o odrobinę przyzwoitości!" smile

"Jeśli coś się dzieje ze mną zawsze dzieje się na pewno, więc
to co było jest spełnione błądzę tylko w jedną stronę..."

7

Sponiewierana napisał/a:
Sarcia_M napisał/a:

Jestem zakochana... Bez ustanku. W moich dzieciach smile Ale czy będą chciały ze mną spędzać ten dzień? Mam dość mocne przekonanie, ze nie sad

Dzień jak każdy. Nadzieja w tym, że wiele osób będzie tego dnia tryskało radością smile

A ja nie wiem co mam robić w ten dzień.. Na partnera chyba nie mam co liczyć bo jesteśmy pokłóceni wiec zostaje mi spedzić ten dzień z moim dzieciątkiem. Nawet żadnej kolezanki nie mam... Jaki żal :-(

A ja na ochotnika idę do pracy na 12 godzin ;-) Po pracy zasiądę na forum netkobiety, poczytam, położe się spać. Ot, takiż to dzień zakochanych u mnie będzie.
Nie cierpię walentynek!

9

Na szczęście nie pamiętam nawet, że są walentynki smile na pewno spędzę ten dzień w towarzystwie najlepszym z możliwych- swoim własnym big_smile a tak serio, to nie warto nadawać szczególnego znaczenia jakiemuś dniu, tylko dlatego, że ktoś go nazwał dniem zakochanych. Każdy dzień z ukochaną osobą powinien być świętem smile Szkoda tylko, że taka świadomość pojawia się zazwyczaj wtedy, gdy tej ukochanej osoby brakuje.

10

Dla mnie walentynki to zwyczajny dzień jak każdy inny. A nawet jak bym miała chłopaka to tak samo bym traktowała ten dzień.

11

Ja również nie przywiązuję jakieś wielkiej wagi do tego dnia. Jako, że nikogo nie mam, a większość moich koleżanek jest zajętych, spędzę ten dzień w domu. Może pooglądam jakiś film albo poczytam dobrą książkę.

12

strachoputek napisał/a:

Każdy dzień z ukochaną osobą powinien być świętem smile.

Dla mnie świętem jest to jak mój ukochany się do mnie przytuli badź pocałuje itp-niestety to się bardzo rzadko zdarza:-(

13

Hmm. Wypije pare piw i pójde spac tongue

14

A ja obchodzę każde Walentynki, nieważne, czy mam chłopaka, czy nie. big_smile Ewentualnie nie obchodzę żadnych, zależy jak na to spojrzeć. Po prostu traktuję je jak kolejną okazję do zrobienia czegoś, na co mam akurat ochotę. I albo namawiam chłopaka, albo przyjaciela/przyjaciół. "Chodźmy do kina/na łyżwy/do restauracji/na kręgle/gdziekolwiek, są Walentynki..." - i jakoś nikt nigdy nie podważał tej obłędnej logiki, bo w końcu to Walentynki. XD I nie, jak z nikim nie jestem, to też mi ten dzień nie przeszkadza w żaden sposób - niech się całują, ja też się dobrze bawię. ;p

Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam... Bez skutku. Nikt mi nie wierzy.

15

Nigdy tego święta nie obchodziłam i jakoś nie rusza mnie to. Będę robić swoje. To jest święto zakochanych a że ja nie jestem, no to dzień jak co dzień.

16

Kupię sobie lizaka w kształcie serca i włączę jakąś dobrą komedie... z czarnym humorem big_smile big_smile big_smile

"Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych."

17

walentynki to sztuczna komercja w Polsce mamy swoje święto zakochanych tzw noc kupały . Cudzym sie jaracie a swego nie znacie ...

" Rzuć mnie na pożarcie wilkom  a powrócę dowodząc watahą "

18

Astral Shadow napisał/a:

walentynki to sztuczna komercja w Polsce mamy swoje święto zakochanych tzw noc kupały . Cudzym sie jaracie a swego nie znacie ...

A co to? Ta noc kupały?

19

Sponiewierana napisał/a:
Astral Shadow napisał/a:

A co to? Ta noc kupały?

No i nas noc kupały ale kto by tam do czerwca czekał - lepiej wrzucić na luz smile

"Jeśli coś się dzieje ze mną zawsze dzieje się na pewno, więc
to co było jest spełnione błądzę tylko w jedną stronę..."

20

Sponiewierana napisał/a:
Astral Shadow napisał/a:

A co to? Ta noc kupały?

http://lmgtfy.com/?q=noc+kupa%C5%82y

Nigdy do niczego się nie przyznawaj. Złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś. Znajdą ci dolary w kieszeni, mów, że to pożyczone spodnie. A jak cię złapią na kradzieży za rękę, mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.

21

Azaliż napisał/a:
Sponiewierana napisał/a:
Astral Shadow napisał/a:

A co to? Ta noc kupały?

http://lmgtfy.com/?q=noc+kupa%C5%82y

Tak. Wiem już. Niezwłocznie zaczerpnęłam wiedzy z google. Dziękuję smile Wstyd, nie wiedzieć o tym w moim wieku http://emotikona.pl/emotikony/pic/0what.gif

22

Witam  wszystkich
Jestem tutaj nowa ale też i samotna
Co do walentynek to rzeczywiście w natłoku reklam , radia, tv i internetu ciężko jest go spędzić bez przemyśleń itp. osobie samotnej.
Właśnie rano wymyśliłam , że pójdę sobie do kina bo leci Samba- chętnie ją zobaczę - ale tak sie zastanawiam jednak , gdyż obawiam się, że mogą w kinie być same pary a to chyba całkiem by mnie dobiło. Pozostanie więc siedzieć w domku

23

W mojej pracy co roku kupujemy ciasto (nie powiem nic więcej smile ) Lubie patrzeć na zakochane pary, bo bije od nich radość, której tak wszystkim na co dzień brakuje.

No tak... Do kina nie poszłabym tego dnia. Czułabym sie chyba nieswojo. Niemniej jednak to dzien jak każdy. do przetrwania smile

24

Wiesz patrzeć na zakochane pary to co innego niż mieć w koło same zakochane pary i być samemu - dla mnie to dwie różne rzeczy .
Ja pewnie też zostanę w domu a na film pójdę innym razem

25

Jak się nie ma z kim to zawsze można spędzić z kimś kogo się ceni i kocha i nie musi to być wcale druga połówka tylko po prostu ktoś bliski: mama, przyjaciółka, kuzynka nie myśląc o tym, że świat wkoło skupia się na walentynkach. A najlepiej to w takiej sytuacji iść do pracy i nie myśleć big_smile ja bym się zamieniła chętnie bo co z tego, że mam z kim skoro nie mam jak bo szefowa tak układa grafik big_smile a jak naprawdę nie ma się z kim to najlepiej z kimś kto też nie ma z kim:)

Jeśli wstydzisz się być sobą, nie naśladuj kogoś innego tylko po to by inni widzieli Cię takim jak chcą Cię widzieć tylko dlatego, że chcesz fałszywie zabłysnąć w tłumie.

26

kasia74 napisał/a:

Wiesz patrzeć na zakochane pary to co innego niż mieć w koło same zakochane pary i być samemu - dla mnie to dwie różne rzeczy .
Ja pewnie też zostanę w domu a na film pójdę innym razem

Dokładnie to dwie różne rzeczy...ja też chyba spędzę ten dzień w domu..mnie też by dobił widok zakochanych par..szczegolnie teraz kiedy mnie się za bardzo nie układa.

27

Też uważam,że jak się jest w związku, to codziennie i to całe komercyjne "święto" ma na celu jedynie zebranie jak największej kasiorki. smile

Co prawda, mam faceta i spędzę z nim ten dzień- jak to w sobotę. Na pewno nie poszłabym tego dnia do kina, nieważne czy z facetem czy bez. Obawiam się, że na widok tych wszystkich słodkich i wyserduszkowanych par miałabym "syndrom rzygania tęczą".

Widziałam, że w moim mieście przynajmniej kilka imprez "anty walentynkowych" się szykuje. Także myślę, że jeśli ktoś nie posiada w chwili obecnej swojej drugiej połówki, to niekoniecznie musi tego dnia w domu siedzieć. Chyba, że woli domowe zacisze. smile

28

Wieczór w samotności + dobry film smile

29

Dokładnie chyba tak właśnie zrobię

chemicznyswiat napisał/a:

Wieczór w samotności + dobry film smile

30

Ja zamierzam się porządnie wyspać, a wcześniej przygotować sobie jakąs smaczną kolację i zjeść przy dobrym filmie. Tylko na film jeszcze nie mam pomysłu  smile Myślę, że ważne żeby ten dzień spędzić z kimś kogo się lubi, moi przyjaciele neistety ze swoimi partnerami lub w wyjazdach, daltego spędzam w swoim towarzystwie i siostry smile

31

Mnie męczy to święto co roku obiecuje sobie,że zostaniemy w domu zamówimy jakaś pizze zaprosimy znajomych i spokojnie na luzaku jakoś je odpękamy.W te walentynki byłem w kinie na "50 twarzach Greya"(omal mnie nie uśpił mimo wszystko wytrzymałem,żonie się podobał) potem żydowska knajpa, działa mimo szabatu.Kolacyjka i ok 1 dotarliśmy do domu ona poszła spać a ja zostałem chwile "pogadać" z kolegą ,który również wracał z walentynek konkretne musiały być bo trochę nim chwiało.Ogólnie dziwny to wynalazek takie święto bardziej nastawione na komercje cóż przeżyłem kolejne można rzec udane.A jak je obchodzić samemu hmm nie wiem pewnie kupił bym kilka piwek wypił i poszedł spać.

Kiedy pije,pije szczerze,kiedy pije Bóg mnie strzeże.

32

A mnie jakoś w tym roczku mało obchodziły i samotne walentynki i samotne kolejne urodziny... Niebawem kolejne samotne święta już ostrze sobie kiełki:)

33

Moim zdaniem Walentynki to normalny dzień jak każdy. Ja jak byłam sama spędzałam ten dzień jak każdy inny, nie przejmując się tym, że jestem sama i, że nie dostałam jakiegoś "głupiego" prezentu od chłopaka. Teraz chociaż mam faceta i tak naprawdę nie świętowaliśmy tego dnia zakochanych. Pojechaliśmy na zwykłą wycieczkę. Nie jedliśmy romantycznej kolacji itp. To tylko taki trend z zagranicy.

Nie znasz mnie tak naprawdę, ale nie martw się. Wszystkiego dowiesz się od tych , którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

34

Sarcia_M napisał/a:

I co z walentynkami ? Jak je spędzacie?

Kurcze, to idealny wstęp do odpowiedzi "klata i nogi", ale w tym roku to była sobota hmm

35

Molly11 napisał/a:

A mnie jakoś w tym roczku mało obchodziły i samotne walentynki i samotne kolejne urodziny... Niebawem kolejne samotne święta już ostrze sobie kiełki:)

U mnie podobnie. Po "osobnych" jego imieninach, moich urodzinach i imieninach, świętach, sylwku przyszło jeszcze to. A ja idiotka wypisywalam do niego wczoraj i dzwoniłam... A napewno był z nią....

36

Ja jestem przyzwyczajona do samotnych walentynek, a nawet jeśli nie byłabym sama to dla mnie dzień jak każdy inny i nie musi się wcale wyrożniać jakimiś kolacjami itd.

,,Kiedy wiesz czego szukasz, jest łatwiej to znaleźć''.

37

Sarcia_M napisał/a:

Wychodzicie i patrzycie na te wszystkie szczęśliwe pary ?

Rozbawiłaś mnie tym zdaniem smile Serio. To, że nie masz swojej drugiej połówki, nie znaczy, że wszyscy ci, którzy je mają, powinni się ukrywać. Albo, że jesteś gorsza [bo wiele osób tak od razu o sobie myśli].

Ja, co prawda, mam faceta, ale w tym momencie jest jakieś 300 km ode mnie i nie rozpaczam, że nie ma go blisko. Bo i tak Walentynek nie obchodzimy, mamy to święto codziennie. Jak jeszcze faceta w moim życiu nie było - nie lamentowałam, nie zazdrościłam i nie wkurzałam się z powodu głupiego amerykańskiego święta. To dzień, jak każdy inny.

*dla lubiących czarny humor*
Dlaczego martwicie się samotnością w Walentynki? Przecież nikt Was nie kocha przez cały rok!

omnia mea mecum porto

38

Nigdy nie obchodzilam inie będę obchodzić.  Dzień jak ci dzień.

Posty [ 1 do 38 z 45 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotne walentynki- dziewczyny jak je spędzacie ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018