Mieliśmy stosunek przerywany. Czy mogę być w ciąży? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Mieliśmy stosunek przerywany. Czy mogę być w ciąży?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Mieliśmy stosunek przerywany. Czy mogę być w ciąży?

Czesc dziewczyny. Mam problem. Czytam w necie i coraz bardziej sie nakrecam i schizuje. Wiec opisze dokladnie to co mi sie przytrafiło. Otóż dokladnie 16 dni temu kochałam sie ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia w dni płodne. Tzn stosunek przerywany. Dodam ze nie wyszedl ze mnie tuz przed wytryskiem tylko wyszedł i doszedł po 5 minutach na zewnatrz.  (tak wiem ze to bezmyslne ale bylisy na biwaku i nie mielismy juz prezerwatyw i tak po alkoholu wyszło. nie krytykujcie, prosze.) Cykle mialam zawsze 27,28 dni. Wczoraj powinnam dostac okres a go nie ma. Zdenerwowana kupiłam dzisiaj test i go zrobiłam. Wyszedł negatywny. Po 5 godzinach nie ma nawet najbledszej drugiej kreski. Jednak naczytałam sie ze i tak ryzyko jest duze że moge być w ciąży. Brzuch mnie pobolewa ale bardziej piecze i troche bolą jajniki (nie mocno). Boje się ze mimo tego ze test wyszedl negatywnie moge byc jednak w ciazy... Tym bardziej ze nigdy mi sie nie spóźniał. Chciałam zacząć brać tabletki anty ale no musze czekać na ten okres sad Powiedzcie czy któras miała podobnie, pomóżcie bo juz nie wyrabiam...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mieliśmy stosunek przerywany. Czy mogę być w ciąży?
koteczek2256 napisał/a:

Otóż dokladnie 16 dni temu kochałam sie ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia w dni płodne.

Tak, możesz być w ciąży.

3

Wyluzuj. Denerwowanie się nie przybliży cię do wiedzy, czy jesteś w ciąży czy nie. Poczekaj kilka dni i zrób drugi test. Jeśli wynik będzie negatywny, a okresu dalej nie będzie, idź do lekarza. Jeśli wynik będzie pozytywny - też. Brak ciąży będzie oznaczał nie tylko jakieś zaburzenia, ale także konieczność wyciągnięcia wniosków na przyszłość: w dni płodne seks w gumce bez zabawy w stosunek przerywany. Ciąża natomiast nie będzie końcem świata - świat jest pełen młodych matek. Wczesne macierzyństwo ma wiele plusów i na pewno sobie poradzisz. Na tym forum zawsze znajdziesz wsparcie, niezależnie od sytuacji, więc głowa do góry i przestań się martwić czymś, na co obecnie nie masz wpływu!

4

Dziekuje Emilia. Troche dałaś mi wsparcia. Okresu dalej nie mam. Jednak nie chciałabym być matką w wieku 18 lat... Czytam i czytam na różnych forach. I pocieszało mnie troche to że skoro 16 dni po stosunku test jest negatywny i nie ma nawet najbledszej kreski to jest bardzo duze prawdopodobieństwo ze w ciazy nie jestem... Drugiego testu boje sie wykonać... Wiem,że musze. Ale strach był już wczoraj, jak mam to przechodzić jeszcze raz to tragedia. Próbuje sie wyluzować, uspokoić. Ale jakoś nie daje rady. Wiem że za bardzo chisteryzuje ale jednak strach jest. I masz racje. jezeli (oby) nie bede w ciazy to nauczke porządną mam...

5

koteczku, jesli naprawd podejrzewasz ciążę to zainwestuj 20-30zł i idź zrobic badanie betaHCG. Ono da ci 100% pewnośc, czy w ciązy jestes, czy nie. To jest badanie z krwi, jeśli wynik będzie powyżej 5 to oznacza wczesną ciążę, jesli poniżej, jej brak.

To, że 16 dni po stosunku test jest negatywny tak naprawdę jeszcze o niczmym nie świadczy. Ja rodziłam 3 razy i za każdym razem pierwszy test był negatywny....

Mam nadzieje, że wszystko będzie ok smile

6

Dzisiaj zrobiłąm ponowny test tym razem płytkowy... Negatywny.... Nadzieja jest. Czekam do piątku. Jak okresu nie bedzie robie test nastepny...

7

Może zamiast kolejnego testu po prostu idź do przychodni zrobić betę? Przychodzisz rano do gabinetu zabiegowego, ew. do rejestracji, mówisz że chcesz zrobić badania betaHCG, ale nie masz skierowania, płacisz 30 pln, pobierają ci krew, a potem czekasz na wyniki. Nie musisz iść do swojej przychodni, może być jakakolwiek. Ważne żebyś była na czczo.

8

Tylko czasu mi troche brakuje, ucze się, a teraz pod koniec roku mam troche roboty... Tyle co na telefonie moge do was zajrzeć.  Dopiero za tydzien bede mogla pojsc zrobic to badanie. Zastanawia mnie straszna suchość. Czytałam ze pierwsze objawy ciazy to ze ciagle mokro jest... A u mnie troche inaczej.

9

Wczoraj robiłam kolejny test. Pre-test. Negatywny... Dzisiaj mija tydzień jak okres sie spóznia. Nie wiem co mam myśleć. Nic mnie nie boli, ani brzuch ani piersi. Jestem tylko nerwowa, ale to ze stresu. NA bete nie pójde w najblizszym czasie bo musze rano a nie mam jak bo szkoła...

10

cześć dziewczyny! zarejestrowałam się na forum dopiero dziś, bo większość z Was jest pewnie już bardziej doświadczona i myślę, że jakoś mi pomożecie smile Jesteśmy dopiero 2 tygodnie po ślubie, ale już przed zaczeliśmy starania o dziecko. Teraz tydzień już nie mam okresu i żadnych znaków, że ma się pojawić (nigdy mi się nie spóźniał) już byłam pewna, że się udało, ale test ciążowy wskazał tylko jedną kreseczke ;( Czy te testy są wiarygodne? Myślałam, żeby zrobić jutro badania betaHCG, ale może to za wcześnie?

11

Kasiu na własnym przyładzie.. Też zawsze miałam miesiączki regularne jak w szwajcarskim zegarku. Ostatnio spóźniał mi sie i dopiero dzisiaj, po 8 dniach okres sie pojawił... smile W przeciwienstwie do ciebie ja jeszcze nie chce dzidziusia wiec sie ucieszyłam... A co do testów.... Dla mnie były wiarygodne. I wydaje mi sie ze jezeli okres spóźnia sie tydzień, testy wychodzą negatywnie to mogą być wiarygodne ale z tego co slyszalam NIE ZAWSZE wiec nadzieja jest smile Na bete jasne że możesz iść smile Będzesz miała pewność smile

12

ok, więc jutro wybieram się na badanie, bo nie chce ciągle o tym myśleć. A jak nic nie wyjdzie to trudno - to dopiero początki, więc myśle, że wkrótce się doczekamy smile

13

No i beta negatywna ;( a okresu jak nie było tak nie ma...

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Mieliśmy stosunek przerywany. Czy mogę być w ciąży?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023