TRWALE usuwanie jasnych wloskow z twarzy,co naprawde dziala ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » TRWALE usuwanie jasnych wloskow z twarzy,co naprawde dziala ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: TRWALE usuwanie jasnych wloskow z twarzy,co naprawde dziala ?

Witam

Chciałabym się dowiedzieć czy istnieje już jakiś typ lasera, który usuwa TRWALE jasne owłosienie ? Nie chce mi się wierzyć, że w dzisiejszych czasach, gdzie można sobie praktycznie wszystko zrobić z ciałem: wyciąć, wszczepić, poprawić... głupie włoski mogą być takim problemem...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: TRWALE usuwanie jasnych wloskow z twarzy,co naprawde dziala ?

tez mam jasne wloski  i z tego co wiem to niby jest laser do wszystkich typow cery i kolorow wlosow  laser nazywa sie vectus. Bylam u kosmetologa ,ktory posiadal ten laser ,ale  ponoc wcale sobie tak dobrze nie radzi z tymi jasnymi wlosami:( wiec dalam sobie spokoj.Kupilam sobie ipla do domowego uzytku zrobilam juz 8 zabiegow na cale cialo  i nie mam juz prawie wlosow tylko na twarzy zostalo jeszcze sporo    choc bardzo duzo ubylo ale tam mam jasne wloski , wiec to normalne  a z ciemnymi wloskami sobie swietnie. Slyszalam jeszcze o takim preparacie epilfree ponoc tez jest skuteczny wloski usuwa sie woskiem a pozniej naklada sie  te dwa preparaty .

3

Odp: TRWALE usuwanie jasnych wloskow z twarzy,co naprawde dziala ?

Jasnych nie usunie żaden laser (nigdy!) Nie wierzcie w takie bzdury... Laser likwiduje ciemne owłosienie, IPL rozjaśnia włosy, ale ich nie likwiduje, a na jasne włosy działa jedynie ELEKTROLIZA

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » TRWALE usuwanie jasnych wloskow z twarzy,co naprawde dziala ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018