Mowa ciala...czyli co i czy naprawde dziala? :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Mowa ciala...czyli co i czy naprawde dziala? :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Mowa ciala...czyli co i czy naprawde dziala? :)

Podobno uwodzenie to w 90 % mowa ciała ... czy rzeczywiście tak jest ? Drogie Netkobietki jak Wy poprzez gesty uwodzicie mężczyzn ? a Wy Netfaceci smile na co zwracacie uwagę ? jakie gesty ''nieznajomej'' działają na Waszą wyobraznie ? smile

`I odeszła myśląc, że będzie szedł za nią.. On stał i patrzył jak odchodzi myśląc '..błagam wróć..'
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mowa ciala...czyli co i czy naprawde dziala? :)

U mnie to głownie magnetyczne spojrzenie.. ( tak mi kiedyś ktoś powiedział ). Specjalnie jakoś nad nim nie panuje. Po prostu patrzę się, a ten wzrok jest tak odbierany. Myślę również, że sposób poruszania się. To czy czujesz się dobrze we własnej skórze smile Duże znaczenie ma dobrze dobrany strój do figury, który podkreśli to co masz piękne, a zatuszuje to co masz gorsze.

3

czyli Anulka87 musisz miec piekne oczy:) .... <mysli> czyli swiadomosc wlasnego ciala tongue Kiedys wlasnie przeczytalam artykul,ze jezlei jestes ''swiadoma'' swojej urody  i ja ukazujesz to inni tez automatycznie odbieraja Cie za atrakcyjniejsza osobe smile jeszcze jakies propozycje ,porady ?? smile

`I odeszła myśląc, że będzie szedł za nią.. On stał i patrzył jak odchodzi myśląc '..błagam wróć..'

4

Dużo zależy też od Ciebie. Faceci wyczuwają czy jesteś otwarta na związki czy raczej jesteś wycofana. Musisz sobą emanować kobiecością. Znajdź w sobie pewną taką rzecz, która może Cię wyróżniać z tłumu. Może ma piękne zadbane dłonie i staraj się nimi uwodzić, może masz piękny uśmiech to spróbuj nim kokietować, albo po prostu zgrabne nogi to kuś dopasowanymi spodniami, bądź mini. Generalnie chodzi o to byś faceta czymś do siebie przyciągnęła. Reszta jakoś pójdzie smile

5

smile

- uśmiech !
- ponętne usta !
- higiena osobista!
- przytrzymywanie wzroku
- odpowiednie perfumy ( gneralnie to Tobie mają się podobać!  Takie, w których dobrze się czujesz)

I ...najważniejsze.... gra słów, a co się z nią wiąże inteligencja  wink

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

Mam nieśmiałe pytanie:
co oznacza "przytrzymywanie wzroku" i czym Pani ten wzrok przytrzymuje?
Strasznie mnie zaintrygowało...

7

Hm.... przytrzymuję wykałaczką  big_smile
Siłą woli (wolnej)  ??? Siłą chęci  smile

8

Choć oczywiście może Pan mi zarzucić smile niepoprawność w opisie....być może smile Napisałam tak, jak czułam.

9

do przytrzymywania wzroku:) gdzies wyczytalam kiedys ,ze jezeli  ''wasze'' oczy sie spotkaja i utrzymuja caly czas kontakt powyzej 3 sekund to oznacza ,ze zainteresowala/es druga osobe:P

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Mowa ciala...czyli co i czy naprawde dziala? :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018