Miesiączka zaraz po dniach płodnych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Witajcie, 24 grudnia 2014 wieczorem dostałam miesiączkę trwała normalnie i normalne bóle. Odczuwam dni płodne bólami pachwiny i tak było tym razem, w sobotę 10 stycznia 2015 obudziłam się z małą czerwona plamka na bieliźnie i wygląda na normalny okres. Miałyście już tak kiedyś, jeżeli tak to czym to może być spowodowane. Nie biorę tabletek anty.
Proszę o odpowiedz

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Czy oprócz bóli pachwin masz jakieś objawy owulacji? Mi się to wydaje dość dziwne, w każdym razie nigdy o takim objawie nie słyszałam. Raczej pierwsze, o czym bym pomyślała, to endometrioza.
Wychodzi na to, że miesiączkę dostałaś po 18 dniach. Przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne, dlatego dobrze by było, żebyś poszła do lekarza.

3 Ostatnio edytowany przez tuamor (2015-01-11 14:25:06)

Odp: Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Także bolą mnie jajniki, w dzień owulacji ból jest silny. Rozmawiałam z lekarzem o bólu pachwiny i powiedział, że ból związany jest z owulacja. Lecz nie odczuwam bólu jak przy normalnej miesiączce.

4

Odp: Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Acha, ok, w każdym razie takie bóle wydały mi się dziwne. Tak czy inaczej musisz iść do lekarza, może masz za mało prolaktyny na przykład? Wtedy miesiączki staję się nieregularne, często o wiele krótsze.

5

Odp: Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Do tej pory wszystko było ok i reguralnie, a i jest bardziej obfita niż zwykła.

6

Odp: Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Może poczekaj do następnego cyklu. Ja mam czasem tak, że przy regularnych miesiączkach co 29 dni nagle dostaję po 21. Zazwyczaj w takim cyklu miałam jakieś poważniejsze stresy, bardzo duży wysiłek fizyczny albo byłam chora.

7

Odp: Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Metaliczny posmak w ustach mógł mieć coś z tym wspólnego?

8

Odp: Miesiączka zaraz po dniach płodnych

A bierzesz chrom lub preparaty z chromem?

9

Odp: Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Nie

10

Odp: Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Metaliczny smak może się wiązać z przedawkowaniem chromu, ale to odpada. Może też być oznaką ciąży lub zapalenia migdałków. Ja raz miałam coś takiego przed atakiem migreny, a ją z kolei przed okresem. Także wydaje mi się, że w twoim przypadku jedno z drugim nie ma nic wspólnego, ale dobrze by było, jakbyś poradziła się lekarza.

11

Odp: Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Dzięki wielkie

12

Odp: Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Witam ponownie. Tamten okres trwał około 8 dni gdzie zawsze trwa 5. Dziś jest 21 a ja znowu okres dostałam. Aktualnie jestem w szpitalu z problemem serca. Czy zgłosić to pielęgniarka?

13

Odp: Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Lekarzowi, szczególnie że leczysz się z powodów kardiologicznych. Przyjmowałaś preparaty zawierające żelazo? ono daje metaliczny posmak w ustach?

14

Odp: Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Hej, a moim zdaniem to nie była miesiączka tylko plamienie. Czasami kiedy nie pęknie pęcherzyk, spada poziom estrogenów i progesteronu i pojawia się kilku, kilkunastodniowe plamienie. Nie ma przy nim ani objawów miesiączki ani też jego intensywność nie przypomina krwawienia miesięcznego. Potem cykl zaczyna się od nowa.

Mnie osobiście coś takiego zdarzyło się dwa, trzy razy w życiu. Ponieważ codziennie mierzę temperaturę, widać było, że temperatura cały czas miała wartości typowe dla I fazy, nie było oczywiście żadnego skoku temperatury - stąd moje powyższe wnioski.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Miesiączka zaraz po dniach płodnych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024